wmaraci reklam

Bu alan adıyla neler yapılabilir ?

4 Mesajlar 739 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir elimde olan ''ortakode'' com alan adı için proje/uygulama arayışındayım. Aklımda bir kaç düşünce var ancak hem kafamdakilere faydası olabilecek hem de göremediğim fikirler ile düşüncelerimi şekillendirmeye yardımcı olacak görüşlerinize ihtiyacım var. Her fikir benim için çok değerli üç beş demeyelim boş geçmeyelim :angel:

wmaraci
reklam

beismuzik beismuzik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bir alana bir bedava olan ürünleri genelde 2 arkadaş ortak satın alır ya, biri kendisine biri arkadaşına. O tarz bir alışveriş konsepti olabilir. İlk aklıma gelen bu :)
OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)

beismuzik adlı üyeden alıntı

Bir alana bir bedava olan ürünleri genelde 2 arkadaş ortak satın alır ya, biri kendisine biri arkadaşına. O tarz bir alışveriş konsepti olabilir. İlk aklıma gelen bu :)

Teşekkür ederim yorumun için. Benim aklımda 2 arkadaştan ziyade birbirini tanımayan kişilerin bir ürünü aldıkça daha uygun fiyata getirebilecekleri sistem üzerine düşüncelerim vardı hocam. ama ben böyle çok etliye sütlüye karışmadan bir ekosistem yaratabileceğim şeyler üzerinde kafa yoruyorum genellikle:) Ortak ev kiralama, bir arabanın yakıtına ortak olarak yolculuk yapma, yada sanal bir ürünü ortak satın alarak daha uyguna fiyata yararlandırma gibi gibi...
beismuzik

kişi bu mesajı beğendi.

beismuzik beismuzik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

OmrAlgs adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim yorumun için. Benim aklımda 2 arkadaştan ziyade birbirini tanımayan kişilerin bir ürünü aldıkça daha uygun fiyata getirebilecekleri sistem üzerine düşüncelerim vardı hocam. ama ben böyle çok etliye sütlüye karışmadan bir ekosistem yaratabileceğim şeyler üzerinde kafa yoruyorum genellikle:) Ortak ev kiralama, bir arabanın yakıtına ortak olarak yolculuk yapma, yada sanal bir ürünü ortak satın alarak daha uyguna fiyata yararlandırma gibi gibi...

Rica ederim hocam. Aslında dediğiniz gibi çok daha parlak fikirler var. Ama gerçekçi yaklaşacak olursak tutacak fikirlermiş gibi gelmedi bana.
OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al