wmaraci reklam

Android de uygulama fikri

8 Mesajlar 946 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Android programlama bilgisi çok yüksek seviyede olan bi çocukluk arkadaşım var. İstediğim her tür android appi benim için ücretsiz yazıyor. Şuan bir bankanın android uygulama departmanında yazılımcı. Yani işinin ehli.
Şimdi bana gerçekten bir uygulama fikri lazım. Uygulama ingilizce ve türkçe olacak. Sizce ne yapabiliriz. ? Hoşuma giden ilk fikri söyleyen arkadaşa banka yoluyla 20tl para havalesi yapabilirim.
Hepinize teşekkürler.

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Dostum parası önemli değil ama sana önerim oyun yapın. Boş zamanlarında can sıkıntısını giderecek birşey olsun yeterli. Agar.io gibi bir şey yaparsanız mükemmel tutar tabi iyi bir reklamla. Ya da helix jump gibi küçük sıradan ama sonsuz. Sonsuz olan oyunlar tutuyor.
Codecanyon da en çok satılan uygulamalara bak. Mesela tinder tarzı bir uygulama yapabilirsiniz. Sıfırdan fikir yaratmak kolay değil. Yaratan kişi de 20 liraya satmaz kendisi yaptırır.
ofurkanak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Haklısınız sanırım hocam 20 lirü biraz kötü bir rakam. Teşekkürler genede
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Şöyle yap konuyu mesela de ki android uygulaması fikri olan varsa ortak olalım ben yaptırayım de. Ona da belirli bir pay ver gelirden. O zaman fikri olup uygulama için bütçesi olmayanlar teklifte bulunabilir.
ofurkanak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)
Travian , ogame, ikariam gibi bir oyun tasarla
Tüm senaryoyu oluştur
Gerçek dünya haritası olsun ama
Başlayan insanalar milliyetci duygularla bırakmıyor oyunu
Türkiye topraklarini başka milletlerin işgal etmesi zoruna gideceği için sıkılsa bile arada girip bakıyor en azından savaşlara adam gönderiyor felan
Bide oyuna sosyal medya bölümü ekledin mi tamamdır , insanlar birbiri ile kaynassin arkadaş olsun ordan felan

Burdaki en önemli olay oyunun senaryosunu oluşturabilmek tabi
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com

• Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar teşekkür ederim şuan için bir uygulama siparişi verdim. Sonrasına dediklerinizi değerlendirec3ğim

Berke Berke Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 2 / 208
  • Ticaret 1, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Dostum parası önemli değil ama sana önerim oyun yapın. Boş zamanlarında can sıkıntısını giderecek birşey olsun yeterli. Agar.io gibi bir şey yaparsanız mükemmel tutar tabi iyi bir reklamla. Ya da helix jump gibi küçük sıradan ama sonsuz. Sonsuz olan oyunlar tutuyor.
Codecanyon da en çok satılan uygulamalara bak. Mesela tinder tarzı bir uygulama yapabilirsiniz. Sıfırdan fikir yaratmak kolay değil. Yaratan kişi de 20 liraya satmaz kendisi yaptırır.

Malesef en eğlenceli oyunu da yapsa reklam yapmadan kazanç sağlanmıyor. Reklam yaptıktan sonra da çokta kaliteli birşey yapmaya gerek yok. Ayrıca geliştirici hesabınında portfoyu önemli. Bir süre oyun yayınladım fakat çok saçma bir rakabet dönüyor bu yüzden oyun yayınlamayı hiç önermiyorum
Gencpanel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam size katılıyorum. Şuan için yaptırdığım uygulama bir hesaplama aracı. Hergün 200-300 aratılan bir krlime için. Websitem ilk sirada uygulamasini yapip reklam verecegim :D hergun kullanilmasi sart olan bir hesaplama araci. Arastirdim turkce bir uygulama yok bu konuda. O yuzden yayinlayip, bir miktar paraylada reklamini cikacagim. Insallah hayirli olur. 1k indirilse yetiyor. Hergun kullanilacak birsey sonucta.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al