wmaraci reklam

Arkadaşlar projem hakkında bir sorum var.İçin içinden çıkamadım bir yardım.

5 Mesajlar 683 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Exploit08 Exploit08 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bir projem var.Proje de iki seçeneğim var.Birincisi normal kullanıcılar beyendiği içerikleri sitemde paylaşarak para kazanacaklar tıklamalarda kazanacaklar.

İkincisi ise site sahipleri içeriklerini ekleyerek normal kullanıcıların onları her içerik eklerken takip etmesine yarayacak.

Sizce hangi mantığı kullansam iyi olur projem arge kısmında halen daha ve düşünmem gerek ama işin içinden çıkamadım soru sormaya karar verdim şimdiden teşekkür ederim ilginize.

wmaraci
reklam

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
ikisi de olmalı bence. Normal kullanıcının, webmaster'dan farkı ne? İkiside kazanç sağlayacak sonuçta. Mantık pek doğru olmamış bence, ki zaten bu yüzden işin içinden çıkamamışsın ;)

• Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

BlackStone adlı üyeden alıntı

ikisi de olmalı bence. Normal kullanıcının, webmaster'dan farkı ne? İkiside kazanç sağlayacak sonuçta. Mantık pek doğru olmamış bence, ki zaten bu yüzden işin içinden çıkamamışsın ;)

Yani sitelerini ekleyen üyeler,kullanıcıların girişlerinden para kazanacak doğru mu?.Yani diğer anlamda da kulllanıcı girişi olacak oda site içerik ekleyenlerin paylaştıklarını beğenecek,takip edecek.Böyle mi anlatmaya çalışıyorsunuz.? Yada kullanıcı da sitelerin içeriklerini paylaşabilir hoşuna giden içerikleri beyenip sitede paylaşabilir olabilir mi?

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
Şöyle; açılış sayfasında bireysel ve webmaster girişi şeklinde iki bağlantı olur. Bireysel için üye kayıt formu ve yönetim paneli farklı, webmaster'lar için farklı olur. İkisinden de faydalanmış olursunuz.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

BlackStone adlı üyeden alıntı

Şöyle; açılış sayfasında bireysel ve webmaster girişi şeklinde iki bağlantı olur. Bireysel için üye kayıt formu ve yönetim paneli farklı, webmaster'lar için farklı olur. İkisinden de faydalanmış olursunuz.

Tamam o zaman sizin dediğiniz şeklinde yapmaya çalışacağım teşekkür ederim.İnşallah faydası olur.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al