wmaraci reklam

Aylık Minimum 8.000TL Kazanmak ve E-Kitap

62 Mesajlar 7.798 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Merhaba arkadaşlar,
Aklımda bir fikir var ancak bunu yapmadan önce sizlerden de konuyla ilgili fikirlerinizi almak istedim. Başlıkla "aha yine kim ne sallıyor acaba ya" tepkisini yaratıp dikkatinizi çektiğime göre konumuza gelebiliriz.

Şimdi durum şu ;
Yaşım henüz 21 ve 3 yıldır online olarak yaptığım bir işim var bu işten aylık ortalama 12-15.000TL kazanıyorum ancak resmi kayıtlarıma baktığımda bir ayda en az 8.000 kazandığımı gördüğüm için başlığa ortalamayı değil minimumu belirtmek istedim.

İşimde ne kadar kazandığınız ne kadar zaman ayırdığınız ile doğru orantıda. Ben günde ortalama 4-6 saat kadar zaman ayırıyorum.
Pasif bir gelir değil, çalıştığınız kadar kazanıyorsunuz. Başlamak için zaman dışında bir sermaye gerektirmiyor. Bir şans oyunu vs değil. Normal bir meslek grubudur.

Sizlere sormak istediğim şey ise şu; Bu işi öğreten herhangi bir E-Book olsaydı buna ne kadar öderdiniz?

Ben bu işi bir detaylı e/book haline getirip satışını yapmayı planlıyorum.

Bu kitabı alan kesin para kazanacak diye bir garanti vermem imkansız sizi tanımıyorum ancak BU KİTABI ALAN İŞİMLE İLGİLİ BENİM KADAR BİLGİ SAHİBİDİR diyebilirim.
Kafanız nasıl çalışır bilmiyorum bu kişiden kişiye değişen bir durum ancak kitabın içinde işimin mantığı, nasıl başlanacağı, nasıl ilerleneceği, tercihler gibi her şeyi adım adım anlatmak istiyorum.

Ayrıca kitabı satın alan birisi bana 7/24 ulaşabilip soru sorabilecek durumda olacak.

Realistik önerilerinizi ve konuya bakış açınızı merak ediyorum.
Bu arada şunu da belirteyim bu işi insanlara öğretmem bana bir zarar vermeyecek, kazancımı azaltmayacak ama yine de sınırlı sayıda satış planlıyorum.
(10/20 adet kadar.)

Kesin yapmayı düşündüğüm bir şey değil, sadece fikir aşamasına gelmişken sizlere de danışmak fikrinizi almak istedim.
Forumda eskisi kadar aktif olamıyorum ama eskiden çok zaman harcardım.
Yapıcı "hocam şöyle değil böyle yapsanız daha iyi olur" / "yerinizde olsam şu şu şu sebepten satmazdım" tarzında yorumlara açığım.
Şimdiden fikrini belirten herkese çok teşekkür ediyorum.
bluedeath

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
Allah kazancınızı arttırsın hocam. Benim anlamadığım madem bu kadar yüksek kazanıyorsunuz, siz bu kitabı 100 liradan 20 kişiye bile satsaniz 2000 lira için en azından 10 (diğer 10 kişiyi yapamadı sayalım) tane yeni rakip eklemek ne kadar mantıklıdır tartışılır.
FurkanCanoz erdem34 thawm

kişi bu mesajı beğendi.

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Aylık hatrı sayılır güzel bir para kazanıyorsunuz, neden 5-10 kuruşun peşine düşüyorsunuz? Yerinizde olsam, işime odaklanırdım.
FurkanCanoz EYA aleo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
emreyavsan çok teşekkürler hocam, aslında rakiplik bir durum olmayacak ancak buna rağmen sınırlı satış yapmamın nedeni daha değerli olması zaten. 100 TL'ye satacağımı düşünmüyorum ama aklımdan da bir fiyat belirleyemedim henüz. Rekabet/rakip gibi bir durum söz konusu değil. Her sektörde olduğu gibi, işini iyi yapan kazanır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

Aylık hatrı sayılır güzel bir para kazanıyorsunuz, neden 5-10 kuruşun peşine düşüyorsunuz? Yerinizde olsam, işime odaklanırdım.

İşime zaten odaklıyım, işim dışında yatırımlarım da var. 5-10 kuruşa satılacak bir şey olarak görmediğim için fikir almak istedim. Yine de teşekkür ederim yorum için :)

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
Bu işin tam olarak ne olduğunu merak ettim açıkcası

E-book u pazarlarken neyse satarken aylık 8000₺ kazanmak diye yapmayacaksınız herhalde işinizden bahsetmekten zarar gelmez rakip de olmuyor diyorsunuz

Aylık minimum 8000₺ kazanıyorsanız neden
e-book yapıp satma gereği duyuyorsunuz pek anlam veremedim

Ama şöyle bir örnek de var :
Amazon ile uğraşan Can Berk var oda yüksek rakamlar kazanıyor onunda 200-300$ arası Amazon eğitim seti var
ibrahim2784 Ykp1453

kişi bu mesajı beğendi.

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Aylık minimum 8000 kazansam bırak e book çıkarmayı selam vermem😂😂
impjix Browland 1Dijital

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

SMMPANEL adlı üyeden alıntı

Bu işin tam olarak ne olduğunu merak ettim açıkcası

E-book u pazarlarken neyse satarken aylık 8000₺ kazanmak diye yapmayacaksınız herhalde işinizden bahsetmekten zarar gelmez rakip de olmuyor diyorsunuz

Aylık minimum 8000₺ kazanıyorsanız neden
e-book yapıp satma gereği duyuyorsunuz pek anlam veremedim

Ama şöyle bir örnek de var :
Amazon ile uğraşan Can Berk var oda yüksek rakamlar kazanıyor onunda 200-300$ arası Amazon eğitim seti var

İşin detaylarını tabii ki veremiyorum ama pazarlama odaklı bir iş, yani bir şey satmaya çalışıyorsunuz ama bu şey bir ürün değil. HİZMET olarak açıklanabilir.

Şöyle bir durum bu, ben ayda minimum 8000 kazanıyorum diye başka yatırım yapmasaydım saçma olurdu sanırım. Neden daha fazla kazanmıyım ki? ilk seferde 20 kişiye satıcam ama sonra ki süreçte bu artabilir ve güzel bir fiyattan limitli olarak satarsam bende "neden ek kazancım olmasın ki?" diye düşünmüyor değilim.

Dediğim gibi amacım "alın bu kitabı kesin kazanırsınız / bırakın işinizden istifa edin bu işi yapın" diye hayal satmak değil. Genelde yaptığım iş soruluyor ve çok anlam verilmiyor dışarıdan. Benim vadettiğim şey "bakın benim işim bu, böyle başladım, ben bunu bu şekilde yapıyorum, bu zamana kadar da böyle tecrübeler edindim, siz de bu şekilde yapabilirsiniz." diye anlatmak.

• Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

Kreatorn adlı üyeden alıntı

Aylık minimum 8000 kazansam bırak e book çıkarmayı selam vermem😂😂

Daha fazla kazanıyorum şükür hocam, sadece bu işten gelen gelirimi yazabilirdim başlığa. Sonuçta diğer gelirlerimin bu işle bir ilgisi yok :laugh:
ama ben bir selamınızı alırım :laugh:
hRSor ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

kotobenx kotobenx Respect ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 35
  • Ticaret 4, (%100)
O kadar para kazaniyorsaniz yatırım yapın, o parayı gidip çatır çatır yiyin hocam. Bunları yapacağınız zamanı e book yazarak geçirmeyin 3 5 kuruş size birsey kazandırmaz eğer dediğiniz gibi kazaniyorsaniz
SertacEmekli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al