wmaraci reklam

Bayandan makale olunca ne fark oluyor?

72 Mesajlar 7.105 Okunma
wmaraci reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Arkadaşlar makaleyi "bayan"dan alınca ne fark ediyor? Yani anne ve babadan alınan genin özelliğine göre makale yapısı mı değişiyor?

Bu aslında bir soru konusu değil, şikayet konusudur. Makale yazarlığı ya da bunun gibi "edepli" işlerde kadınlar neden cinsiyet belirterek ilgi çekme çabasına giriyor bunu anlamlandıramıyorum. Kadınlık bu konularda kullanılacak kadar düştü mü yani?

Alırsın diplomanı, makale yazarlığına yakın bir bölümse bunun reklamını yapabilirsin. Ben 3 yıl boyunca "Bilgisayar Öğretmenliği Öğrencisinden makale" diye tanıtım yaptım. Diplomamı aldıktan sonra da "bilişim teknolojileri öğretmeninden makale" diye tanıtmaya başladım. Türk dili edebiyatı mezunu arkadaşlar da aynı şekilde "Edebiyat Mezunu" diye tanıtım yapmakta ya da Tarih makalesi satan birçok arkadaş tarihle alakalı bir bölüm bitirmiş.

Eğer emek ile kazandığınız bir ünvanınız varsa, fazlaca yaptığınız işlerle geldiğiniz bir nokta varsa bunun reklamını yapmak, bunu kullanmak çok normal. Ama sırf annenizden ve babanızdan gelen gen sayesinde edindiğiniz cinsiyetin reklamını yapıyorsanız bence "kadınlığınızı" da sorgulayın.
isousluer burakisci tamerh

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Skypta muhabbet koyu oluyor.
HasanA steel y8igit

kişi bu mesajı beğendi.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL

Modexl8787 Modexl8787 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek BHT seo
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad Y** Ü**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bayandan az kullanılmış arabadan sonra :D bayandan makalede çıktı :S bana göre bayan erkek fark etmez Google amcaya uygun seo makale önemli cinsiyet ile siteler çıkışa geçmiyor. :)
webbil Dijiseo

kişi bu mesajı beğendi.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
ilk defa duyuyorum

wmaraci

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)

TRomantik adlı üyeden alıntı

Skypta muhabbet koyu oluyor.

Maalesef genel olarak düşünce zihniyeti bu şekilde. Sırf bu yüzden nişanlımı, yeteneği olmasına rağmen bilişim sektöründe grafik tasarım, editörlük ve yazarlık konularına dâhil etmiyorum. Kendi projelerimiz yeter ve artar zaten.

Aciz bir zihniyet, evli iş adamlarının sekreterlerini metres yapmasından farkı yoktur gözümde.

Ha gerçekten titizlik, özveri gibi konularda bayanları tercih eden arkadaşlarımız yok mu? Elbette var, benim de onlara saygım var. Öte yandan, kadın/moda sektörüyle ilgili yazdırılacak makaleler için de bayanlar tercihen öncelik nedeni olabilir. Ancak ne yazık ki, bayanların bu konudaki ayrıcalıklığı yukarıdaki alıntılamış olduğum iletinin ve yorumladığım paragrafın özetini oluşturuyor.

Bu tür arkadaşlara şunu diyorum, çıkın dışarıya, gençliğinizi yaşayın.
Harçlığını çıkarmak isteyen, geçimini sağlamak isteyen kişilere bu tür emellerle yaklaşarak ancak kendi kişilik yoksunluğunuzu ortaya koymuş olduğunuzu fark edin.
Hakaco01 Walkvery Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3707
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Abazanlar dolu hocam yapacak birşey yok :)

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Çok mantıklı söylemişsiniz hocam. Bazıları zaten yemek tarifi makalesini, moda makalesini özellikle "BAYAN"dan isteyerek belirtiyorlar. Hayır yani bir tane de fake profil açıp arkadaşları kadınız diye kandıralım mı?

Benim gözümde piyasayı öldürenler ile aynı kefedeler. Yakında millet iş alabilmek için "100 kelimesi 50 kuruş bayandan makale diye başlık açacak"

BeTu BeTu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Köküne kadar haklısınız.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)

cmddmc adlı üyeden alıntı

Çok mantıklı söylemişsiniz hocam. Bazıları zaten yemek tarifi makalesini, moda makalesini özellikle "BAYAN"dan isteyerek belirtiyorlar. Hayır yani bir tane de fake profil açıp arkadaşları kadınız diye kandıralım mı?

Benim gözümde piyasayı öldürenler ile aynı kefedeler. Yakında millet iş alabilmek için "100 kelimesi 50 kuruş bayandan makale diye başlık açacak"

zaten halihazırda 80 kuruşa var. Bazen diyorum ki, enayi içeriği diye alıp bana iş verenlere mi versem arada köprü parası almış oluyorum sadece. Ama o kadar kötü içerikler oluyor ki bu 100 kelimesi 80 krş olan içerikler, müşteriye rezil olmak istemiyorum.

Hakaco01 Hakaco01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Müteahhit
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 55 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Sourtimes adlı üyeden alıntı

Maalesef genel olarak düşünce zihniyeti bu şekilde. Sırf bu yüzden nişanlımı, yeteneği olmasına rağmen bilişim sektöründe grafik tasarım, editörlük ve yazarlık konularına dâhil etmiyorum. Kendi projelerimiz yeter ve artar zaten.

Aciz bir zihniyet, evli iş adamlarının sekreterlerini metres yapmasından farkı yoktur gözümde.

Ha gerçekten titizlik, özveri gibi konularda bayanları tercih eden arkadaşlarımız yok mu? Elbette var, benim de onlara saygım var. Öte yandan, kadın/moda sektörüyle ilgili yazdırılacak makaleler için de bayanlar tercihen öncelik nedeni olabilir. Ancak ne yazık ki, bayanların bu konudaki ayrıcalıklığı yukarıdaki alıntılamış olduğum iletinin ve yorumladığım paragrafın özetini oluşturuyor.

Bu tür arkadaşlara şunu diyorum, çıkın dışarıya, gençliğinizi yaşayın.
Harçlığını çıkarmak isteyen, geçimini sağlamak isteyen kişilere bu tür emellerle yaklaşarak ancak kendi kişilik yoksunluğunuzu ortaya koymuş olduğunuzu fark edin.

Kelimesi kelimesine katılıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al