wmaraci reklam

Bilboard.net de içerik ekleyene gösterime oranla ücret ödeme fikrimiz var sizce nasıl

7 Mesajlar 542 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

entelesan entelesan arayorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Başlık biraz uzunca oldu ama biraz daha detaylandırarak fikirlerinizi olmak istiyorum. Sosyal imleme üzerine açtığımız site için ayrıca kullanıcı tarafından içerik eklenebilecek şekilde tasarladık. Şimdi de içerik ekleyen arkadaşlara içeriğin gösterimi karşılığında ücret edemeyi düşünüyoruz. Bu konuda da bi beyin fırtınasına ihtiyacımız var açıkcası sizlerin fikirlerini merak ediyorum. Teşekkürler.

Sosyal İlan Platformu - Arayorum.com
wmaraci
reklam

• Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Konuya o kadar kişinin bakıpta kimsenin fikir beyan etmemesinden acaba doğru yolda olduğumu mu yoksa gereksiz bir uğraşla iştigal ettiğimi mi anlamalıyım bilemedim şimdi 🤓😀
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

Trablus Trablus Başarı = Doğru Strateji Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Güzel bir fikir yapilabilir. Ancak dezavantajlari ne olur bilemem bu yuzden bilgilli arkadaslarin cevaplamasi iyi olur. Bu arada bu tur sistemlerin yurutulmesini istiyorsaniz saglam bir hit kaynagina ihtiyaciniz olacak.
entelesan

kişi bu mesajı beğendi.

www.hizlikazanc.org

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Biraz daha detaylayin hocam :)
entelesan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
sizin dediğinizi olması için sitenizin en az 10k hit alması ve belirli bir süreden sonra günlük 200 tekil alması lazım oluşturulan içeriklerin ki yazı yazan kişi ayda o yazıdan 5tl gibi bir rakam kazansın.

onun dışında kimse uğraşmaz sanırım
entelesan

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.ozgurblog.net/

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Sitenize içerik girilecek, sizde içerikleri gösterim başına ödeme yapacaksınız.Kaba taslak düşündüğümüzde fikir gerçekten iştah kabartıcı.Ancak şöyle bir durum var ki bu sistemi nasıl sağlıklı bir şekilde yapacaksınız ? Düşünülmesi gereken ilk soru bu.Bir ikincisi ödeme konusu..Gösterim başına ne kadar ödeme yapacaksınız ? İnsanlar bu sistemi işe yaradığı için mi yoksa para kazandıracağı için mi ? Para kazandıracaksa ne kadar kazandıracak ? olduda sistem gelişti.İnsanların alması gereken para arttı.Siz bu sistemdeki üyelere aktaracak sermayayi nasıl ayarlayacaksınız ? Yazılım konusunda tamamen gelişmiş bir sistem kurarsanız bu sistemden sizde para kazanabilirseniz (kazanamazsanız üyelere para aktarımı sürekliliğini koruyamaz)

Bu yorumu sisteminizi geliştirmeniz için eleştirel bir şekilde yazdım.

Kolay gelsin :)
entelesan MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 36 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
1 k gösterıme 1 lıra vermeyı planlıyoruz. bır uyenın bır ay ıçınde ıstedığı kadar yazı yazabıleceğı ancak bu yazılarından 5 tanesını seçıp bu 5 yazı üzerınden 100 k hıte kadar kazanç elde edebıleceğı bır sıstem. Totalde aylık bır yazar maxmımum 500 lıra kazanacak. Şımdılık projenın 3 sponsoru var. Yazılımsal olarak yuzde yuz netlık sağlayacak bır sıstemımız yok aslında. Gösterım sayımı ıçın klasık wp sayaçlarından bırını kullanacağız.

Robotlar aracılığı ıle gösterım sayısı yukseltılebıleceğı gıbı bı dez avantajımız var acıkcası. Alt yapıyı olusturabılırsek yazılımıda yenıden yazdırmayı planlıyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al