Neden BitClub Network iş ortağı olup üretimde yerimi almalıyım ?

Ve

Neden sadece yatırım yapıp üretimden kazanmakla yetinmeyip ekip yapmalı ve yeni iş ortaklarını BitClub Network e ben dahil etmeliyim?

——————————————

İlk olarak;

Bitcoin ve Ethereum gibi bir çok digital cüzdan sağlayıcının para olarak gönderimde aktif olarak hizmet verdiği çok önemli 5 digital parayı üretiyor ve yine gelecekte Coinpay ödeme sisteminde Bitcoin ile birlikte ödeme yöntemi olarak seçeneklerin arasında olacak ClubCoin in sahibiyiz.

Unutmayalım ki 1000 den fazla kripto para var, bir çoğu inanılmaz çıkışlar yapıp paramızu katlasada toplumda henüz kabul edilmemiş para birimleri ve kanaatimce bir çoğu çöp yani yokolup gitmeye mahkum.

Özellikle Bitcoin in insanlar tarafından kendiliğinden talep görmesi değerindeki artışa sebeptir.

İşte tamda bu noktada bazı coin networklerinin görünmeyen tehlikeli yüzünden bahsetmekte fayda var.

Bazı grup yada şirketler ortaya bir kripto para çıkarıyor ve bunu network ile kazanç planında dağıtıyor.

Şimdi bu paranın merkezsiz değil bir gruba ait olması çok büyük bir risk ve tehlikedir.
Hatırlayalım ; Bitcoini değerli kılan neydi :

MERKEZSİZ PARA OLUŞU

Şimdi bu şirketler kazanç planında, size kendi paralarını satmak suretiyle network imkanı sunuyor.

Geçmişte örnek olarak :

Coinspace
Onecoin
E Dinar

Bu ponzilere en büyük örnektir.

Yaptıkları şu :

Siz onların parasını alın ve alanları bulun.
Böylece o para değerli olur ve bir gün kripto borsalarında işleme girer.
Tamam girerde o parayı o işi yapanlar dışında kim kullanıyor?
Cevap : H İ Ç K İ M S E

Şu sıralarda buna örnek Bitconnect var ve onunda sonunu heyecanla bekliyorum açıkçası

Peki BİTCLUB NETWORK ne yapıyor?

Dünyanın en değerli parasını üretiyor
Bunu şu linke tıkladığınızda , kasasına o ana kadar ne kadar btc girmiş , ne kadar btc şu an hesabında var kendiniz bakabilirsiniz

https://blockchain.info/tr/address/1...uR3tv1YzcDywd4

Diyor ki BitClub Network ben ürettiğim kadar dağıtırım.
Sabit ve Ponzi bir ödeme sistemim yok.

İsterseniz diyor kendinize onlarca hesap açın karışmam , isterseniz arkadaşlarınızıda iş ortaklığına davet edin.

Ben size bunun ile ilgili tam 5 ayrı tavsiye geliri daha öderim.

Kim yatırım yaparsa onun makinesini İzlandadaki tesisime tedarik eder diğerlerinin gücüne dahil ederim, birlikte her gün diğer Madenci şirketler ile mücadele edip en çok bitcoini bulmaya çabalarım.

Ne bulursamda size payınız kadar dağıtırım.

Üstelik makinelerinizin tüm bakımı , yenilenmesi vs tüm masraflarda bana aittir.
İşte arkadaşlar bugünlerde madencilik ile kripto para üretmenin ve üretmek isteyenleri bu işe davet etmenin en dürüst ve kazançlı yolu bu sebeple tek adres:

BİTCLUB NETWORK 🔥🔥🔥🔥

Ayrıca bitcoin üretimi hakkında detaylı bilgi ve soru cevap arayanlar için WhatsApp grubumuza bekliyoruz... Aşağıdaki davet bağlantısını kullanabilirsiniz.

https://chat.whatsapp.com/GIsmaVNK5T6KWUGYeCRAof