wmaraci reklam

Blogger de dev proje tek eksik var onuda siz tamamlayın

24 Mesajlar 2.551 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Çok ses getirecek bir projem var. Bunu domain host ile yapacaktım lakin ilerde milyonlarca hiti kaldırabileceğimi zannetmiyorum. O nedenle bloggerde yapacağım.

Benim istediğim ise şu:
Bloga insanlar üye mi olur abonemi olur nasıl oluyorsa bir şekilde üye olsun ve blogta direk otomatik yazar olsun. Yazıları onay beklesin. Onaylanınca yayınlansın.

Burada siz değerli ustalara iş düşüyor. Bunun yolu nedir nasıl yapılır. En kötü ihtal yazar istek sayfası olur ordan ekleriz oda uzun iş olduğundan yarıda kalır. Bana direk üstteki istediğim gibi lazım

wmaraci
reklam

gokseltoprak gokseltoprak Limonwp.com Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 29 / 44
  • Ticaret 5, (%100)
Milyonlarca hite ulaşacak projeniz var ama ücretsiz Blogger kullanacaksınız. Daha başlamadan bitti proje. Yazacak olan kişi zaten kendi blog unu açar yazar, fark yaratmanız lazım o da blogspot ile imkansız.
cetvel djerkan96 MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam sen bana yolunu göster gerisini açıkladığımda görürsün. Projeler başarı ile rayına otursun blogger olması önemli değil. Önemli olan işlevi hakkını vermek. Sen bana yolu göster

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Milyonlarca hite kimse parasını kazanmadan da ulaşmaz, öyle açar açmaz da ulaşmaz rahat olun. Alın hostunuzu arkanıza yaslanın milyon olursa reklam gelirinizin binde biri bi dedicated sunucuya gidiversin ne olacak :).
HakikatTR cetvel xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Hocam ben 2010 da günlük 50.000 üzeri hite ulaştım. Aylık 600 700 lira o zamanın parasını ödüyordum. Buna sunucuya saldırılarda başlayınca gezmediğim host kalmadı. Rezil olduk anlayacağın. Konu projenin blogger yada sunucu olması değil bana istediğimin yolu var mı yok mu onu söyleyin.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Bir form oluşturursunuz. Kişiler gmail adreslerini de vererek yazarlık başvurusu yaparlar siz de başvurulardan gmail’leri tek tek alıp yönetim panelinden yazar olarak eklersiniz. Başka yolu yok. Blogspot html dışında geliştirilmeye açık bir sistem değil zaten herkes aynı şeyi biliyor en iyi ihtimalle.

.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Hocam merak etmeyin ben kırıcı bir mesaj yazmayacağım.

Uzun zamandır blogger kullanıyorum bende sizin gibi gelirim düşük olduğu için kendi alanadımı bloggere yönlendirmeyi tercih ettim.

Sizin projenizi biraz düşündüm. Malum blogger php kodlarına izin vermiyor. Javascript ile yapılamaz gibi gözüküyor yinede javascripte ileri bilgisi olan hocalarımın görüşlerini beklerim. Aklıma sadece bir yol geliyor oda biraz zahmetli olacak gibi.

Blogger php kodlarını desteklemiyor fakat başkaları tarafından yapılan yorumları dediğiniz gibi kaydedip siz onay verince yayınlıyor. Aklıma gelen fikir şu hocam:

Temayı öyle bir ayarlamak lazım ki anasayfada yorum yapma yeri olmalı ve her yorum sanki başlıca bir yazıymış gösterilirse sanki yorum değilde bir yazar tarafından içerik girilmiş gibi gösterilebilir. Fakat o zaman kimseye üyelik veremezsiniz o konudan dolayı sıkıntı olur. 2. Bir yöntemde var ama oda biraz sorunlu ben yi nede anlatayım:

Blogger sitenize sizin davet ettiğiniz gmail hesapları yazar olarak eklenebiliyor. Fakat bu durumda yazılan yazılar otomatik yayınlanır ve başkasını yazdığı yazıyı silme şansı olur :)

Bence ilk başlarda ucuz bir hosting alın. Kullanıcılarınız arttıkça gelirinizde artış gösterecektir ve milyonlara ulaşmayı başardığınızda elde ettiğiniz gelir masraflarınızı karşılayacaktır.

Ne güzel yazı olmuş biran burada değilde sitemde paylaşmayı düşünmedim değil :) :) :)
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

gokseltoprak gokseltoprak Limonwp.com Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 29 / 44
  • Ticaret 5, (%100)
Wordpress kullanın derim. Çoğu wordpress temasında içerik ekleme olanağı mevcut.

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
kardeş bunu sözlükspot yaptı zaten. geç bunu :)

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
Sözlük tarzı değil hocam. Şuan ricam istediğim konuda yardımcı olmanız. Konu seyrini kaybetmesin

Zira ddos vb saldırılardan dolayı kapatmak zorunda kaldığım günleri hiç unutmuş değilim. Bütün emeklerin gelirlerin bir çakal yüzünden çöpe gidiyor. Ağlayamıyorsun bile kötü durum allah kimseye yaşatmasın. Tema ve bir kaç içeriği girdim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al