Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Beyin Fırtınası

Bu devirde websitesi açmak ölü yatirimdir

Okunmamış 17 Haziran 2018, 14:02
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Iş... Şe...
Ticaret: 0, 0%
Her konuda o konunun önde gelen en az 10 tane sitesi varken ben websitesi açmayı çok mantıksız ve ölü yatırım olarak görüyorum. Artik sitelerin devri geçti bundan 10 yıl önce olsa tamam diyeceğim ama öylede değil. Her konuda en az 10 tane site tekel olmuş durumda insanlar yenisine ihtiyaç duymuyor artık. Bizim millet hala ısrarla aynı siteleri tekrar tekrar açıp duruyor sonra foruma gelip 10 kuruş kazandım diye yakınıyor. Websitesine vereceğiniz emeği bir YouTube kanalına verin emin olun daha fazla dönüşü olur. Hem ününüz kitleniz olur , YouTube'dan kazanırsınız , kitlenizi Facebook , Instagram , Twitter hesaplarınıza yönlendirip buralardan reklam alıp ayrı kazanırsınız , video için firmalardan aldığınız ürün yerlestirmelerden kazanırsınız , sponsorlardan gelen bedava şeyleri saymiyorum bile. Youtube'da tekelleşme mevzusu yok websitedeki gibi. 10 milyon bir kanal olabilir ama bu youtubeda tekel olduğu anlamına gelmez sizde bir kanal açıp 1-2 yıl emek vererek kanalı güzel yerlere getirebilirsiniz. Arkadaşım kanal açtı 2 sene önce 40 tane video attı kanala 2 yıldır da ilgilenmiyor video atmıyor buna rağmen 2 yılda durdugu yerden 20 k para kazandı.

YouTube'a su 2-3 yıl içinde girerseniz kazanırsınız çünkü YouTube giderek şartlarını arttırıyor ve 2-3 yıl sonra keşke 2 yıl önce girseydim diyeceginiz biryer haline gelecek yatiriminizi şimdiden yapin.

Cebinizde 2-3 milyon olur eyvallah adam gibi bir projeye yatırım yaparsınız öyle binlik rakamlarla bile güzel şeyler beklemeyin.
LuQi, mxaksoy ve turkkahvesi bunu beğendi.
Konu altugofficial tarafından (17 Haziran 2018, 14:07 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 17 Haziran 2018, 14:07
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: Web Tasarım
Ad, Soyad: Üm... On...
Ticaret: 4, 100%
İnternet devri sadece e ticaret için mantıklı artık cünkü müşterler tek siteyle yetinmiyor, geri kalanına katılıyorum ama tam sayılmaz, bir gün kız istemeyede gittiğinizde Youtuberim demek saçma olur. Taklit etmeyecek yurdumun insanı. Kendi projesini kendi farkını özgünlüğünü koyacak ondan sonra siteler kazandırır zaten. Kod bilgisi olmadan yazılım olmadan oturup kağıdı kalemi alıp proje çizemeden insan kazanamaz büyük meblalar internettten. zaten bu bilgiler yoksa tek yapacağı hazır script adult olur. Öğrenmek, düşünmek ve araştırmak.
Okunmamış 17 Haziran 2018, 14:12
ONE ONE şuan çevrimdışıdır.
Üyeliği Durdurulmuş

Ad, Soyad: Al... Ya...
Ticaret: 7, 82%
Kazanmayı keşfedememişsiniz o vakitte.
SpeedTroller, ba3ran, onurcetin60 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Okunmamış 17 Haziran 2018, 14:22
Ozi Adlı Üyenin Avatarı
Ozi Ozi şuan çevrimdışıdır.

Ad, Soyad: Ha... Ka...
Ticaret: 47, 100%
Hiçbir yatırım ölü değildir, yönetememek ve yanlış ilerlemenin sonucunda batmak vardır o kadar.
SpeedTroller ve kaanst bunu beğendi.
Okunmamış 17 Haziran 2018, 14:28
tuuruls Adlı Üyenin Avatarı

Ad, Soyad: Tu... Ze...
Ticaret: 30, 100%
İnternet sitesi ölü yatırım değildir kullanabilmek önemlidir. Patates satmak nasıl ki dev proje değilse yenilikçi fikirlerle potatoparcel.com olarak deli para kaldırıyorlar. Onun dışında, daha eskiye gidersek milliondollarhomepage.com sitesinin fikri zamanına göre harika bir fikir. Ve hiç bitecek gibi de durmuyor Yani sektörden ziyade fikir iş yapıyor her alanda.
Okunmamış 17 Haziran 2018, 14:33
WM Aracı

Meslek: webmaster
Ad, Soyad: Ha... Ko...
Ticaret: 16, 100%
2 Nisan 2018 de başlayan serüvenin son hali... Yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum.

kaanst bunu beğendi.
Okunmamış 17 Haziran 2018, 14:42
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 32 / Erkek
Meslek: Mutfak Şefi
Ad, Soyad: Mu... Uy...
Ticaret: 3, 100%
Para Kazanmak zor çok emek ister...
AkLımda Duracağına BLOG’umda dursun dediklerim !

Https://wWw.ChefMuStafa.net
Okunmamış 17 Haziran 2018, 15:04
Backlinkcigeldi Adlı Üyenin Avatarı
Homo sapiens sapiens...

Ad, Soyad: Ce... Gü...
Ticaret: 122, 100%
Emek veripte internet üzerinden ekmek yiyemeyecek insan yoktur. Aynı çeşit 50 tabak makarnayı 50 farklı şekilde sunup satabilirsiniz. Siz daha önce sunum yapılmiş şekli tercih ederseniz tabii rakipleriniz çoğalacak ve insanlar bir farkındalık arayacaktır. Yani rekabet isteyip istememek sizin tercihlerinize göre şekillenecek. Girişimci bir ruha sahip araştırmayı seven her insan bu sektörden güzel ekmek yer.
Okunmamış 17 Haziran 2018, 15:05
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Ha... Aş...
Ticaret: 0, 0%
Alıntı:
kolcu Adlı Üyeden Alıntı
2 Nisan 2018 de başlayan serüvenin son hali... Yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum.

hocam ben yeni yeni başlıyorum bu işlere tam anlamadım yukardaki resimden . bugune kadar kazandığınız para mı o kadar yoksa sadece o gün kazandığınız para mı
Okunmamış 17 Haziran 2018, 15:10
Üyeliği Durdurulmuş

Ad, Soyad: Ba... Öz...
Ticaret: 4, 100%
Saçma bir düşünceyi savunuyorsunuz. Aynı konu ile ilgili birden fazla sitenin olması rekabeti arttırır. Çok çalışan kazanır. Şöyle örnek vereyim, Turk Telekom diye bir operatör var ama Turkcell çıkıyor ortaya Vodafone çıkıyor. Tüm kullanıcıları bu 3 firma paylaşırken Bimcell çıkıyor PTTCell çıkıyor. Onlar da kullanıcıların bir kısmını çekiyor. Sizce büyük şirketler böyle anlamsız yatırımlar yapar mı?

Tabii ki YouTube'da daha çok para var. Ama o da emek istiyor. İki intro yapıp atmakla olmuyor. Kaliteli içerik girdiğiniz sürece kazanç sağlayabilirsiniz.

Hem rekabet meselesini geçtim, yüzlerce niche konu var boşta. Önemli olan onları bulup projelendirebilmek.

"İCAT EDİLECEK HER ŞEY İCAT EDİLDİ!" diyenler vardı bi zamanlar.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Beyin Fırtınası