wmaraci reklam

Bu devirde websitesi açmak ölü yatirimdir

20 Mesajlar 2.085 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altugofficial altugofficial Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Her konuda o konunun önde gelen en az 10 tane sitesi varken ben websitesi açmayı çok mantıksız ve ölü yatırım olarak görüyorum. Artik sitelerin devri geçti bundan 10 yıl önce olsa tamam diyeceğim ama öylede değil. Her konuda en az 10 tane site tekel olmuş durumda insanlar yenisine ihtiyaç duymuyor artık. Bizim millet hala ısrarla aynı siteleri tekrar tekrar açıp duruyor sonra foruma gelip 10 kuruş kazandım diye yakınıyor. Websitesine vereceğiniz emeği bir YouTube kanalına verin emin olun daha fazla dönüşü olur. Hem ününüz kitleniz olur , YouTube'dan kazanırsınız , kitlenizi Facebook , Instagram , Twitter hesaplarınıza yönlendirip buralardan reklam alıp ayrı kazanırsınız , video için firmalardan aldığınız ürün yerlestirmelerden kazanırsınız , sponsorlardan gelen bedava şeyleri saymiyorum bile. Youtube'da tekelleşme mevzusu yok websitedeki gibi. 10 milyon bir kanal olabilir ama bu youtubeda tekel olduğu anlamına gelmez sizde bir kanal açıp 1-2 yıl emek vererek kanalı güzel yerlere getirebilirsiniz. Arkadaşım kanal açtı 2 sene önce 40 tane video attı kanala 2 yıldır da ilgilenmiyor video atmıyor buna rağmen 2 yılda durdugu yerden 20 k para kazandı.

YouTube'a su 2-3 yıl içinde girerseniz kazanırsınız çünkü YouTube giderek şartlarını arttırıyor ve 2-3 yıl sonra keşke 2 yıl önce girseydim diyeceginiz biryer haline gelecek yatiriminizi şimdiden yapin.

Cebinizde 2-3 milyon olur eyvallah adam gibi bir projeye yatırım yaparsınız öyle binlik rakamlarla bile güzel şeyler beklemeyin.
LuQi mxaksoy turkkahvesi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
İnternet devri sadece e ticaret için mantıklı artık cünkü müşterler tek siteyle yetinmiyor, geri kalanına katılıyorum ama tam sayılmaz, bir gün kız istemeyede gittiğinizde Youtuberim demek saçma olur. Taklit etmeyecek yurdumun insanı. Kendi projesini kendi farkını özgünlüğünü koyacak ondan sonra siteler kazandırır zaten. Kod bilgisi olmadan yazılım olmadan oturup kağıdı kalemi alıp proje çizemeden insan kazanamaz büyük meblalar internettten. zaten bu bilgiler yoksa tek yapacağı hazır script adult olur. Öğrenmek, düşünmek ve araştırmak.

ONE ONE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web hizmetleri - SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 8 / 154
  • Ticaret 11, (%82)
Kazanmayı keşfedememişsiniz o vakitte.
SpeedTroller ba3ran onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Hiçbir yatırım ölü değildir, yönetememek ve yanlış ilerlemenin sonucunda batmak vardır o kadar.
SpeedTroller kaanst

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
İnternet sitesi ölü yatırım değildir kullanabilmek önemlidir. Patates satmak nasıl ki dev proje değilse yenilikçi fikirlerle potatoparcel.com olarak deli para kaldırıyorlar. Onun dışında, daha eskiye gidersek milliondollarhomepage.com sitesinin fikri zamanına göre harika bir fikir. Ve hiç bitecek gibi de durmuyor :) Yani sektörden ziyade fikir iş yapıyor her alanda.

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
2 Nisan 2018 de başlayan serüvenin son hali... Yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum.

kaanst

kişi bu mesajı beğendi.

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
Para Kazanmak zor çok emek ister...

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Emek veripte internet üzerinden ekmek yiyemeyecek insan yoktur. Aynı çeşit 50 tabak makarnayı 50 farklı şekilde sunup satabilirsiniz. Siz daha önce sunum yapılmiş şekli tercih ederseniz tabii rakipleriniz çoğalacak ve insanlar bir farkındalık arayacaktır. Yani rekabet isteyip istememek sizin tercihlerinize göre şekillenecek. Girişimci bir ruha sahip araştırmayı seven her insan bu sektörden güzel ekmek yer.

harunhp harunhp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Lisans Öğrencisi (BilgisayarM
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

kolcu adlı üyeden alıntı

2 Nisan 2018 de başlayan serüvenin son hali... Yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum.

hocam ben yeni yeni başlıyorum bu işlere tam anlamadım yukardaki resimden . bugune kadar kazandığınız para mı o kadar yoksa sadece o gün kazandığınız para mı

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Saçma bir düşünceyi savunuyorsunuz. Aynı konu ile ilgili birden fazla sitenin olması rekabeti arttırır. Çok çalışan kazanır. Şöyle örnek vereyim, Turk ******* diye bir operatör var ama Turkcell çıkıyor ortaya Vodafone çıkıyor. Tüm kullanıcıları bu 3 firma paylaşırken Bimcell çıkıyor PTTCell çıkıyor. Onlar da kullanıcıların bir kısmını çekiyor. Sizce büyük şirketler böyle anlamsız yatırımlar yapar mı?

Tabii ki YouTube'da daha çok para var. Ama o da emek istiyor. İki intro yapıp atmakla olmuyor. Kaliteli içerik girdiğiniz sürece kazanç sağlayabilirsiniz.

Hem rekabet meselesini geçtim, yüzlerce niche konu var boşta. Önemli olan onları bulup projelendirebilmek.

"İCAT EDİLECEK HER ŞEY İCAT EDİLDİ!" diyenler vardı bi zamanlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al