wmaraci reklam

Bu domain nasıl neler yapılabilir ?

6 Mesajlar 792 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar sağlık sorunları nedeni ile stress dolayısı ile sorun yaşadım.İleri boyuta geçti bu meslek beni bitirdi ve müşterilerimle ayrıldım. Sağlık herşeyden önemli.

Sonra ise bir site açıp zaman geçirmek ve bir yandan para kazanma düşüncesine girdim.

Elime bir domain geçti. www.okurlar.net Domaini ben şahsen marka olabilecek potansiyelde gördüm. benim düşünceme göre sitede yazarlar ile yazı yazcaz fakat youtube kanalındanda bir yanda motor tanıtımı gibi vlog çekimleri yada etkinlik gibi şeylerde düşünüyoum. önemli olan bu düşünceye bu domain olurmu domainin güzelliği bir yana etkinlik vb. şeylere yada yorutube kanalından örneğin yemek tarifi çekmek mantıksızmı olur kafam çok karışık.

İlerleyiş bu şekilde olacağı için domaini değiştirmelimiyim yol yakınken ? fikirleriniz önemsiyorum

wmaraci
reklam

umutalparslan umutalparslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Domain ismi güzel. Kitaplar, yazarlar, filmler üzerine bir site kurulabilir ve YouTube'da kanal açılabilir.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

umutalparslan adlı üyeden alıntı

Domain ismi güzel. Kitaplar, yazarlar, filmler üzerine bir site kurulabilir ve YouTube'da kanal açılabilir.

sorun şurada farzedelimki belli bi youtube takipcisi var yada iyi biryerde site ve etkinlik yapıyoruz.Biyerde toplandık okurlar.net adında sanki biraz abzürt olmazmı benim hedefim site açayım yazalım değil çünkü.

birde ek soru. Domainin . com başkasında ileride domaini elimden alabilrlermi ? yasal olarak firma olsa okurlar diye

umutalparslan umutalparslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Alabilme şansları var mahkemeye bağlı tam bilmiyorum o işleri. Hocam siz yazmayın zaten insanlara yazdırın girsinler üye olsunlar yazsınlar.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mert47 mert47 Seversin... Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 559 / 158
  • Ticaret 2, (%100)
Bir alanda "okurlar" ya da "okurlar.net" üzerine marka tescili yaparsan elinden alma hakları olmadığını zannediyorum.

Ayrıca alan adı çok güzel bir alan adı. Bildiğin kitap, dergi, gazete vs portalı olabilir. Aynı zamanda Youtube kanalı ile de bir kitle sahibi olunarak iyi paralar da kazanılabilir. Ama önemli olan bu işle ilgili bir ekip oluşturabilmek.

Esen olsun.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

fmoyuncusu.com

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
Teşekkür ederim görüşün için bu konu ile alakalı bir kontrol edeyim marka tescilini işimi garantiye almayı severim her zaman
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al