wmaraci reklam

Ben Bu Domainlerle Ne Yapayım ?

11 Mesajlar 1.424 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

magaramitosu magaramitosu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 18 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Sevgili üstadlar, çok severek yatırım amaçlı elde ettiğim domainlerimi birçok forum ve platformda satışa çıkardım fakat domain alıcısına satılır mantığına dayanarak hiçbirinin alıcısını bulamadım. :D Oldukça vaktim var. Makale konusunda kendime güveniyorum. O yüzden fikirlerinizi bekliyorum. Web tasarım üzerine baştan site yapacak tecrübem yok sadece kurulumu ve ufak tefek ayarlarını yapabiliyorum.

kitapbul.net
13 yaşında ki göz bebeğim bu domain için e-ticaret ve ya kitap önerisi siteleri aklıma geldi ama maliyetleri nasıl olur bilemedim. E-ticaret için dropshopping yapsam artık firmalar bile birçok rakam istiyor. Birde tabi işin şirketleşme boyutu var en azından şahıs defteri gerekecek. O yüzden aklımı en çok bu domain karıştırıyor.

alanadibul.com
Bu alan adı için, alan adı alım satımı üzerine bir site yapmayı düşündüm. Fakat wordpresste nasıl olur? Diğer platformlar ne düzeyde olabilir bilmiyorum. Bir ara acaba forummu kursam diye düşündüm. Ama ücretsiz bir forum kuracağımı göz önünde bulundurursak ee domain piyasasıda bu kadar cansızken nasıl olacak bilemedim.

universitehazirlik.net
Bu domain için aklıma ilk gelen tabi ki üniversite hazırlık derslerinin olduğu bir blog geldi. Ama bu iş oldukça zahmetli. Yani kopya içerik olmasın derseniz, ders içerikleri üretmek oldukça zor. Motivasyon ve çalışma stilleri üzerine bir blog kurayım dedim ama oda siteyi ne kadar doldurabilir bilemedim.

bilimsever.com
Çok sevdiğim bir domain yanlız rakip bilim blogları beni çok korkuttu. Acaba nasıl bir proje üretilebilir bilemedim. Acaba yabancı deney makalelerini çevirtsem nasıl olur ? Yanlız yine maliyet problemim var.

tarihbilgisi.org
Bu arkadaşı satın alırken bayağı bir hevesliydim. Çünkü diğer uzantılar doluydu. Muhtemelen benden önceki arkadaşta o hevesle almış ama sonra düştü işte.. :D Konu belli aslında tarih dersleriyle ilgili blog olabilir ama dediğim gibi eğitim blogları bayağı zor geliyor gözüme... Acaba geniş kapsamlı Ülkemizin tarihi adına bir projemi yapsam diye de düşündüm ama hakkını verebilirmiyim bilemedim.

teknikistanbul.com
Bu arkadaşa İstanbulda bir müşteri bulurum diye düşündüm ama daha o kişiye ulaşamadım. :D Teknik işler rehberi aklıma gelmedi değil. Örneğin su tesisatçıları elektrikçiler hepsinin bulunduğu bir esnaf rehberi. Ve bunu hangi web sitesi yazılımı veya platformu üzerinden uygun meblağlara yaparım bilemedim.

ansiklopedi.online
Bu arkadaşla uğraşmakta çok zor.Ne sermaye yeter ne güç. :D Ama acaba diyorum bilgi sitelerine yönlendirme gibi bir arama motoru yapabilir miyim. Yani basit kapsamlı.

fuar.online
Bu arkadaşlada fuar rehberi kurmayı araştırdım. Ama tabi yinede kafam karışık o kadar güncel fuarı tüm ülke geneli nasıl toplarım bilmiyorum.

Sonuna kadar okuyup vaktini ayıran sevgili üstadım öncelikle ilginden dolayı çok teşekkür ederim. Satılmadıkları için bunda da vardır bir hayır diyerek bu fikirleri geliştirdim. Dediğim gibi vaktim var yalnız parayada ihtiyacım var. Çok yüksek meblağlar beklemiyorum ama en azından emek verdiğim kadar karşılığını alabileceğim projeler önerirseniz çok sevinirim.
Herşey gönlünüzce olsun.
resif

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

recreation recreation WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum yanlis anlamassan bu domain ve projelerden bi sey olmaz. Bilimsever.com kulaga hos geliyor ve akilda kalici dedigin gidi bilimle ilgili bir seyler yapilabilir ama cok fazla okunmuyor bu tarz seyler malesef. Bence projelerini aldigin bu domainlere kisitlama hayal gucunu genis tut, aklina yatan bi proje buldugunda ona uygun bi domain alirsin zaten.

resif resif Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
tek tek satışa çıkar ve yapacağınız düşündüğün birini ayır.. yada bu alanda domainleri işleri olanlara pazarla.. yada en basiti bir hosting al ve tek tek wordpress kur ve içeirk ekle ve adsense kas.. başka yapacak bir şey yok finansmanın yoksa.

EngnCn EngnCn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 7 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
kitapbul arayıpta bulunamayan kitaplar için iyi bir proje olabilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

KazanamayanAdam KazanamayanAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Domaine göre proje hiçbir zaman tutmaz.

incimsi01 incimsi01 haberlik.online Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
Bilenler vardır internette olsa bile kitap sayfalarının hastası olan insanlar var . Sahaf Sahaf gezip bu kitap sizde var mı şu basımı bu yazarın çevirisi diye soranlar oluyor.Sana tavsiyem ilk önce sahafları araştır hepsi nette var zaten.Ara durumu anlat bu şekilde bir rehber kuruyoruz sizide rehberimize dahil etmek istedik size sormak istedik diye hepsi kabul eder maddi olarak bir şey talep etmedikçe.Kabul edenlerden elinizdeki kitap listelerini iste.Yok diyecek olan çok azdır dostum buna emin ol.Listeleri sahaflara göre birleştir.Temayı nerden alırsın bilmiyorum ama ucuza da hallettirirsin.Hepsini birleştirdikten sonra sade bir tasarım sadece bir arama kutucuğu bile olabilir.
Örnek ;
A yazarı b kitabı 1. basım diye arattım.
Sonuçlar geldi
kitap bulundu
c sahafı irtibat numarası adresi
d sahafı irtibat numarası adresi şeklinde
Ayda 1 2 ayda bir liste güncellersin.
Çok kazanır mısın bilemem ama bir iki kitap kurdunun eline düşürdün mü forumlardan vs arandığında sürekli ziyaret edilen yegane site olursun.Benzeri olmaz tabi ben bilerek
AtaTekin

kişi bu mesajı beğendi.

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
ansiklopedi.online ve fuar.online dışında hoş gözüküyor alan adları :D fuar.online bana tanıdık geldi nedense :)

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Domanlerin çoğu bana göre güzel. Özellikle ilk üçünü mutlaka projelendirmelisiniz bence.

UseTheYourBrain UseTheYourBrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam universitehazirlik.net in fiyatını öğrenebilir miyim?

MakaleAkademisi MakaleAkademisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 171 / 72
  • Ticaret 8, (%100)
adsense de domainler onaylı ise pinterest için kullan aylık kazancın en az 1k olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al