wmaraci reklam

E-ticaret için Yazılım ve Tema önerisi

37 Mesajlar 4.745 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Imbrossa Imbrossa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Content Management
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 259 / 93
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda kurulan bir kadın kooperatifi için organik ve doğal ürünlerin bir arada bulunacağı bir sanal market açılacak. Siteyi açmak isteyen arkadaşlarım benimle iletişime geçtikleri için, e-ticaret konusunda deneyimli arkadaşlarımızdan yardım almak istedim.

Öncelikle çok fazla ürün sirkülasyonu olmayan, dolayısıyla yüksek trafik beklediğimiz bir site olmayacak. Ancak işlevsellik anlamında bize sorun çıkarmayacak bir alt yapı gerekiyor. Bu konuda hangi yazılımı önerirsiniz?

Ayrıca tema anlamında da organik veya doğal el yapımı ürünler için tasarım sıkıntısı yaşamayacağımız bir yazılım olmalı. Bu konudaki önerilerinizi iletirseniz sevinirim, hepinize iyi çalışmalar dilerim.

wmaraci
reklam

TanerSELEK TanerSELEK Seo Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 229 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Açık Kaynak E-ticaret Yazılımlarını Tercih Ediniz.
Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

Metaphor Metaphor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Ekleme : İdeasoft tartismasiz tasarimda en iyi demişseniz buna itirazim olur. E-ticaret temasi diye satılan şeyler tam çöp. 90'lardan kalma. 1 tane zar zor buldum.
İdeasoft seo problemi konusunda detay verir misin hocam.kullaniyorum bende. Şüphelerim vardi. Konuşalım. @tanerselek
TanerSELEK Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
shopphp der geçerim
http://www.shopphp.net/e-ticaret-paketleri

Demo:
http://show.shopphp.net/index.php?temp=wshop

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Imbrossa Imbrossa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Content Management
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 259 / 93
  • Ticaret 7, (%100)

TanerSELEK adlı üyeden alıntı

Ücretli ücretsiz Belirtmemişsiniz onu belirtirseniz daha kolay yardımcı olabilir forum üyeleri
Öncelikle
ben türkiyedeki bir çok eticaret yazılım firması ile çalıştım. iyi kötü hepsini biliyorum sadece e-ticaret olsun satış yapsın para cebime girsin dersen

T-Soft : seo anlamında iyi ama tasarım anlamında berbat ötesi tasarım odaklıysan kaç hiç durma sadece boş yere paran gider benim gibi (Çalıştım biliyorum neden böyle yazdın diye kimse olayı şahsileştirmesin )
İdeasoft : Tasarımsal olarak türkiyenin en iyisi tartışmasız ama Seo anlamında tasvip etmiyorum benim görüşüm (Çalıştım biliyorum neden böyle yazdın diye kimse olayı şahsileştirmesin)

Ticimax : 5 yıl önce görüştüğümde Çalışmak istedim ama çalışamadım nedeni ise "bugün aldın aldın kampanya'da yarın gelirsen orjinal fiyatı xxxx gibi bir satış taktikleri var sadece mide bulandırıyor geçen gün yine yazdım canlı destekten aynı muhabbeti tekrar başlattılar. dedim bir firma hiç mi değişmez öyle kaldı

imagaza : hiç sorun yaşamadım Ftp elinde zaten Destekleri çok iyi exstra bir tasarım vesaire birşey istemediğim için o tarafları çok bilmiyorum. kendi default temaları iyi zaten

opencart-themes.org en son ve halen daha çalıştığım bir yer her sorun olduğunda karşımda bir çözüm ile gelen osman bey burdanda kendisine teşekkür ediyorum.. eğer xml alt yapın yoksa en iyisi open cart en azından herşey kendi elinde.

Teşekkür ediyorum, ücretli ücretsiz çok farketmiyor açıkçası basit bir işleyiş mantığı olsun, güven konusunda sıkıntı yaratmayan bir yazılım en ideali bizim için.

Metaphor adlı üyeden alıntı

Ekleme : İdeasoft tartismasiz tasarimda en iyi demişseniz buna itirazim olur. E-ticaret temasi diye satılan şeyler tam çöp. 90'lardan kalma. 1 tane zar zor buldum.
İdeasoft seo problemi konusunda detay verir misin hocam.kullaniyorum bende. Şüphelerim vardi. Konuşalım. @tanerselek

Gönderdiğiniz demoyu inceledim, güzel ve amaca uygun görünüyor.
TanerSELEK

kişi bu mesajı beğendi.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam bosa 2 3 bin para vermeyin.size ucretsiz yazalimlardan kurarim isterseniz.

Deneme

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar hazır yazılımlar sizi esiri yapar ve sürekli size ücret talebinde iş görür.Ayrıca sorunlarla karşılaşmanız durumunda da ne kadar çözüm odaklı olurlar bunlar olumsuz etkenlerdir.
Size tavsiyem OPENCAART 203.1 Versiyon tavsiye eder,ö. Seo uzantıları olsun sana bi sıkıntı yaratmaz.
Para vericem lisanslı yazılımım olsun dersen de ''themeforest.'' a bak ve JOURNAL TEMA al.

NOT: Anahtar teslim domain,journal opencart tema,xml modülü ve entegrasyonu sorunsuz yüklenmiş hazır bir e-ticaret sitesi satılık elimde var.
27207

kişi bu mesajı beğendi.

TanerSELEK TanerSELEK Seo Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 229 / 69
  • Ticaret 3, (%100)

Metaphor adlı üyeden alıntı

Türkiye'de en iyisi diye düşünüyorum çünkü ideasoftun tasarımları 90'lardan kalbenmaysa rakiplerinin ki en iyi ihtimalle 1950'lerden kalma o kıyasla en iyisi diyorum yoksa global filitrelersek wordpress, open cart gibi hazır sistemlerin 5 yıl önceki tasarımlarını yakalamaları için bile en az 10 yıl var..

Sonuç itibari ile özetlersek her firmanın kendine göre artısı eksisi var bunları kendi tecrübelerime dayanarak açıklamaya çalıştım. ben en iyi ihtimalle 120 bin liraya yakın para harcadım. Bu e ticaret firmalarına o yüzden kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum... yapabiliyorsan otur kendin yaz.

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Opencart varken macera aramaya gerek yok diye düşünüyorum.
TanerSELEK

kişi bu mesajı beğendi.

Metaphor Metaphor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 20 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Tecrübe herşeydir. E-ticaret için özel bir tasarim yazdırma konusunda ne düşünüyorsunuz? Ortalama maliyet ne olur bilginiz var mi? TanerSELEK

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al