wmaraci reklam

E-Ticaret konusunda deneyimlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var

2 Mesajlar 384 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir aklımda olan ve üzerine kafa patlattığım bir internet projesini gerçekleştirme konusunda ilk adımlarımı atmayı hedefliyorum.

Projem E-ticaret dünyasında yeni sayılabilecek eski usül bir ticaret şekliyle işleyecek. Biliyorum kafanız biraz karıştı ama, bu konuda özellikle genç, beceri sahibi ama maddi kaynak yetersizliği çeken freelancer'lara yeni bir ticaret kapısı açmayı planlıyorum. Bu konuda sizlerin deneyimlerinizden de yararlanmak istiyorum. Cevaplamanızı istediğim birkaç soru var;

1. İnternet üzerinde ticaret yaparken en sık karşılaştığınız sorunlar nelerdir?

2. İnternet üzerinde ticaret yaparken, şöyle bir şey olsaydı işimi çok kolaylaştırırdı dediğiniz şeyler nelerdir?

Sizlerden bu sorulara cevap vermenizi istiyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Ek olarak bu projeyi finanse etmekte çok sıkıntı çekeceğim için aşırı yavaş ilerleyecek. Bu yüzden bu proje için gerçek anlamda bir girişim yapmak isteyen, benim gibi genç ekip arkadaşları arıyorum yazılım,tasarım,seo vb. alanlarda projeye dahil olmak ve sonunda kadar benimle birlikte devam etmek isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.
wmaraci
reklam

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
UI/UX konusunda yardımcı olabilirsen bir proje için arayüz yaptırmak istiyorum, konuşabiliriz. Hem projene de katkısı olur hocam. :)
Bu süreçte bildiklerimi de sizinle paylaşmış olurum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al