wmaraci reklam

Eğitim Sitesi ve Kitap Basımı

8 Mesajlar 1.224 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
değerli büyüklerim malesef ekonomik sıkıntı cekmekteyim.Sözleşmem fesh edildi.Kütahya bölgesinde iş bulmak ta oldukca sıkıntı.Google adsenseye ne kadar dua etsem azdır.belki cok az bir kazancım oluyor ama gerek 2 bucuk yıl önce askerde gerekse son iki aydır.harclığım geliyor.

Şuan için bir eğitim sitem var dosya yükleme bölümleri dersler ders notları kitapların yararlı olanların pdf leri mevcut.

Eğitim sitem icin daha neler yapabilirim.Bu konuda nacizhane fikirlerinizi ve siteme katsı olur diye düşündüğünüz kazanc getirebilecek önerilerinize ihtiyacım var.

ve birde kitap yazabilecek kadar bilgi ve soru bankalarından soru cıkaracak kadar kapasitem mevcut inanıyorum ki kitabımda tutacak yasal prosödürü nedir? yaklaşık soru bankalı veya konu sonrası testlerle birlikte 1500 sayfalık kpss kitabları gibi farklı bi alanın kitabını yazabilecek seviyedeyim bu konuda nasıl bir girişim yapmalıyım.

cok değişik ve kazanç sağlayacak görüşlerinize ihtiyacım var.Rabbim işşiz olanlara tez zamanda helal rızık kapıları acsın.şunu söylemek gerek ki adsense yurt dışı kaynaklı az da olsa nimet getiriyor .Rabbim hepimize bereketli işler eylesin.

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci
reklam

MurekkepHaber MurekkepHaber Bir Kültür-Sanat Portalı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)
Sitenize yüklediğiniz PDF kitapların telif sahipleri kitaplarının bu şekilde dağıtılmasına onay veriyor mu?
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

www.murekkephaber.com

Gulen1Adam Gulen1Adam Gülen1adam Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik Teknisyeni
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 0 / 119
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam bu kdr bilginiz var ise en ufagindan ufak bir eklenti veya sistem ile nasıl kurulur pek bilgim yok fkt cok cok ufak ücretlere öğrencilerin çözemediği soruları çözerseniz daha fazla kazanırsınız aylık. Ilk başta fzla kazanç olmaz fkt zamanla yetişemez ekip bile kurma ihtimaliniz olabilir. Çünkü dışardan ve her an çözülemeyen soruları bilenlere soracak kdr herkesin zamanı yok. Anlatımlı şekilde çözümü iletirsiniz kişinin daha önce yüklediği bakiyeden düşülür.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

ozers159 adlı üyeden alıntı

Hocam bu kdr bilginiz var ise en ufagindan ufak bir eklenti veya sistem ile nasıl kurulur pek bilgim yok fkt cok cok ufak ücretlere öğrencilerin çözemediği soruları çözerseniz daha fazla kazanırsınız aylık. Ilk başta fzla kazanç olmaz fkt zamanla yetişemez ekip bile kurma ihtimaliniz olabilir. Çünkü dışardan ve her an çözülemeyen soruları bilenlere soracak kdr herkesin zamanı yok. Anlatımlı şekilde çözümü iletirsiniz kişinin daha önce yüklediği bakiyeden düşülür.

Alanım dini hocam yani dediğiniz bir matematik bir türkce fen bilgisi olabilir. Ama diğer konuda bu tür bi hizmet yok. Fetva konusunda ise gerek diyanet gerekse fetva siteleri mevcut.

MürekkepHaber adlı üyeden alıntı

Sitenize yüklediğiniz PDF kitapların telif sahipleri kitaplarının bu şekilde dağıtılmasına onay veriyor mu?

Verilmeyenleri yayınlamıyor. Alan kurumsal bazı eserlerin müellifleri yok. Gerek telif gerekse resmi izinler mevcut aksi takdirde paylaşım yapmıyorum yasal suc ösym nin sınavdaki tüm soruları mevcut iken onların bile yüzde onu nu yayınlıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Gulen1Adam Gulen1Adam Gülen1adam Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik Teknisyeni
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 0 / 119
  • Ticaret 20, (%100)
Verdiğiniz bilgilere istinaden yazmıştım hocam. Dini kısımda pek birşey yapamazsınız malesef çünkü halkımız ne kdr müslüman bi halk olsada ilgi göstermiyor.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

ozers159 adlı üyeden alıntı

Verdiğiniz bilgilere istinaden yazmıştım hocam. Dini kısımda pek birşey yapamazsınız malesef çünkü halkımız ne kdr müslüman bi halk olsada ilgi göstermiyor.

hocam ilgilenmesi ayrı bir konu tartışmaya acık benim sitem daha cok imam hatip lisesi ve benzeri konularla alakalı önerin için cok teşekkür ederim.

semazen semazen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad k** y**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%70)
mesajım bulunsun
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

önerinizde olsa güzel olur istifade ederdik belki :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al