wmaraci reklam

Fırsat Forumumum İle İlgili Beyin Fırtınası

7 Mesajlar 911 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba wmaraci sakinleri;
2 Gün önce açmış olduğum mybb forumum ile ilgili sizden fikir almak istiyorum. Forum şu an aktif değil. Üye olmak isteyen olabilir elbette. Bu başlığı reklam için açmadım. Zaten şu an site beta sürümünde. Yani hazır değil. Hepimiz bu yollardan geçtik. Burada uzmanlar , geliştiriciler mevcut. Sizden tavsiye bekliyorum.

Forum linki : http://www.firsatt.net/

wmaraci
reklam

yigithanyucedag yigithanyucedag Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 127 / 44
  • Ticaret 15, (%100)
Benim görüşüm bu tarz default temalar hoşuma gitmiyor. Tema değişikliğine gidilebilir özellikle böyle bir kategoride

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba

( Bu konular hakkında bilgim zayıf olduğu için olabilirliğini bilmeden yazıyorum ) Acaba sitenize giriş yapıldığında ilk önce portal benzeri bir sayfa çıksa ve ''FORUM'' butonuna basıldıktan sonra oraya geçilse daha güzel olur muydu diye düşünmedim değil. İlk aklıma bu geldi hatta portal benzeri sayfanızda da flaş sayılabilecek önemli fırsatlar,duyurular ve reklamlar yer alabilir.

Kusura bakmayın kiminin hayalleri kiminin iş bilgisi :) bizde bilgi yok

Örnek olarak da şu 3 site sanırım dediğim konuyu aklınızda canlandırır

1) wmaraci.com
2) http://www.motosiklet.net/
3) http://www.onlinehile.org/

• Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

yigithanyucedag adlı üyeden alıntı

Benim görüşüm bu tarz default temalar hoşuma gitmiyor. Tema değişikliğine gidilebilir özellikle böyle bir kategoride

Hocam sade , gözü yormayan tema düşündüm. Yani karışık olmayan kullanımı kolay. Kitlemiz webmasterdan ziyade normal internet kullanıcıları olacağından dolayı böyle yaptım. Ama değerlendiririz hocam , düşünceleriniz için teşekkürler :)

Ranay adlı üyeden alıntı

Merhaba

( Bu konular hakkında bilgim zayıf olduğu için olabilirliğini bilmeden yazıyorum ) Acaba sitenize giriş yapıldığında ilk önce portal benzeri bir sayfa çıksa ve ''FORUM'' butonuna basıldıktan sonra oraya geçilse daha güzel olur muydu diye düşünmedim değil. İlk aklıma bu geldi hatta portal benzeri sayfanızda da flaş sayılabilecek önemli fırsatlar,duyurular ve reklamlar yer alabilir.

Kusura bakmayın kiminin hayalleri kiminin iş bilgisi :) bizde bilgi yok

Örnek olarak da şu 3 site sanırım dediğim konuyu aklınızda canlandırır

1) wmaraci.com
2) http://www.motosiklet.net/
3) http://www.onlinehile.org/

Hocam estağfurullah. Aslında çok mantıklı bi düşünce. Forum tutar gibi oldu mu yani belirli bi ziyaretçi kitlesine ve konu sayısına ulaştı mı yapacağım. Şu an boş gözükmesi kötü bi intibah olur diye düşünüyorum. Gerçekten faydalı bi öneri. Çok teşekkür ederim :)
Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
mybbye vbulletin teması kurmak yerine vbulletin kursaydınzı ya direk? daha kolayınıza mı geliyor mybb. mybb 2.0 çıkınca çoğu forum sistemini geride bırakıcak gibi ama xenforo ile tanıştığımdan beri her zaman xenforo önerimişimdir. Başarılar güzel duruyor siteniz

• Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

ÖmerAYDINOĞLU adlı üyeden alıntı

mybbye vbulletin teması kurmak yerine vbulletin kursaydınzı ya direk? daha kolayınıza mı geliyor mybb. mybb 2.0 çıkınca çoğu forum sistemini geride bırakıcak gibi ama xenforo ile tanıştığımdan beri her zaman xenforo önerimişimdir. Başarılar güzel duruyor siteniz

Hocam öncelik düşünceleriniz için teşekkürler. Kolaya gelmekten ziyade forum tutmama korkusu. Emeklerimin boşuna gitme olasılığı yüksek. MyBB aslında benim için bir test. Duruma göre bakacağız. Teşekkürler.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Hocam sade , gözü yormayan tema düşündüm. Yani karışık olmayan kullanımı kolay. Kitlemiz webmasterdan ziyade normal internet kullanıcıları olacağından dolayı böyle yaptım. Ama değerlendiririz hocam , düşünceleriniz için teşekkürler :)

Hocam estağfurullah. Aslında çok mantıklı bi düşünce. Forum tutar gibi oldu mu yani belirli bi ziyaretçi kitlesine ve konu sayısına ulaştı mı yapacağım. Şu an boş gözükmesi kötü bi intibah olur diye düşünüyorum. Gerçekten faydalı bi öneri. Çok teşekkür ederim :)

Rica ederim. Faydalı oldu ise ne mutlu bana:)
ibrahimgun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al