wmaraci reklam

Gizemli şeyler blogu tutar mı?

15 Mesajlar 1.468 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
fakat reklam falan hiçbirşey almamış. Domain ve yatırım hiç sorun değil. Acaba adsense bu siteleri onaylamıyor mu

I Love Yandex Money
wmaraci
reklam

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Eğer ileriye dönük düşünüyorsanız site açın wordpress tavsiye ederim. Reklam konusunda sadece adsenseden almazsın reklamı getirisi olur. Fakat o kadar parayı kısa sürede kazanamayacaksın emin ol. Yanlış biliyorsun o içerikler altın yumurta, burda altın yumurtlayan tavuk siz oluyorsunuz :) . Bence İçerikleri sat elindeki paranın çok küçük bir kısmıyla yeni bir site açıp devam ettirebilirsin ya da farklı yatırımlar yapabilirsin. Sonuçta senin elinde bi düşün derim.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)

emrebasgan adlı üyeden alıntı

hocam siteye girdim bu kadar iğrenç bir arayüzle öylle hit yakaladıysa ben bayaa yürürüm diye düşünüyorum.

Bende öyle düşünmüştüm :) Bir nevi altın yumurtlayan tavuğu kesmek

Bence o kadar iddialı konuşmayın hocam. :) Benim zamanımda bu site manyak hit çekiyordu, şu anki hiti çok çok azalmış durumda. Site sahibi yaşını başını almış bir beyefendi, o zamanın ergenleride bu tarz içerikte site işlerine girmişlerdi günde 100.000 hit çekerim umuduyla, hepsinin sonu aynı oldu, siteyi kapatıp ortalıktan kayboldular. :)

Kolay gelsin...

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

Stero0 adlı üyeden alıntı

Eğer ileriye dönük düşünüyorsanız site açın wordpress tavsiye ederim. Reklam konusunda sadece adsenseden almazsın reklamı getirisi olur. Fakat o kadar parayı kısa sürede kazanamayacaksın emin ol. Yanlış biliyorsun o içerikler altın yumurta, burda altın yumurtlayan tavuk siz oluyorsunuz :) . Bence İçerikleri sat elindeki paranın çok küçük bir kısmıyla yeni bir site açıp devam ettirebilirsin ya da farklı yatırımlar yapabilirsin. Sonuçta senin elinde bi düşün derim.

evet hocam para durumum iyi çok şükür ama durduk yere de aylarca süren çalışmayı çöpe atmak istemem. Fakat bu anlamda ciddi anlamda bir site yok. Kurduğumda biraz da harcar reklam yaparım. Uzun vadede de olsa gelir yine diye düşünüyorum. Ama içerikler konusunda çok iddialı olduğumu söyleyebilirim :) Rusça'dan arapçaya birçok dilde çeviri de yaptırdım. (adamlar 100 kelime çevirdi ben onlara 300 kelime yazdım) emek var ama emek yemek olur mu onu bilmiyorum.

Ek Olarak:

D3M1R adlı üyeden alıntı

Bence o kadar iddialı konuşmayın hocam. :) Benim zamanımda bu site manyak hit çekiyordu, şu anki hiti çok çok azalmış durumda. Site sahibi yaşını başını almış bir beyefendi, o zamanın ergenleride bu tarz içerikte site işlerine girmişlerdi günde 100.000 hit çekerim umuduyla, hepsinin sonu aynı oldu, siteyi kapatıp ortalıktan kayboldular. :)

Kolay gelsin...

yorumunuz için teşekkür ederim :) Kolay olmaz hiçbir şey gibi bu da ama . Deneyelim bir. Bakarsınız başarırım :)

Ek Olarak:

D3M1R adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin...

yorumunuz için teşekkür ederim :) Kolay olmaz hiçbir şey gibi bu da ama . Deneyelim bir. Bakarsınız başarırım :)
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
Gizliilimler sitesinin sahibiyle tanışmışlığım var. Tasarımı kötü deyip yabana atmayalım. Yazı kalitesi tasarımı geri planda bırakıyor. Zaten ziyaretçiler bir yazı okudu mu siteden ayrılamıyorlar. Tr.gg olmasına bakmayın gerçekten mükemmel bir ziyaretçi kitlesi var. Çokta iyi paralar kazanıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al