wmaraci reklam

İhtiyaç Olan Ciddi Bir Proje (AVBUL)

8 Mesajlar 1.369 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

karamamba karamamba Uses Lcd; Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 5, (%100)

Proje Domain Önerisi : avbul.com

Proje Tanımı : Etkinlik

Proje Açıklaması;

Avcılık herkesin hayalinde olan bir sprodur ve bunu gerçekleştirmek kişiler için ciddi bir sıkıntıdır. Sıkıntının en büyük sebebi organizasyondur. Kişiler tek başına ciddi bir av yapamazlar ve bunun farkındalar.

Ulaşım olsun, balık avcılığı için tekne olsun, hep organizasyon gerektirmektedir ve bireysel olarak bu iş çok maliyetlidir. Ayrıca sıkıcıdır.

Şöyle birşey düşündüm.

Site İçeriği;

avbul~com diye bir sitemiz olsun.
Siteye bireysel olarak herkes sms onaylı ücretsiz üye olabilsin.
Kurumsal üyelil sembolik olarak ücretli ve tekne belgesi, dağcılık belgesi v.s. gibi evrakları sunsun.

Bireysel üyeler; Bir etkinlik düzenleyip, minimum katılım sayısı, maksimum katılım sayısı, tekne ücreti (balık avı için), yol ücreti v.s. gibi ihtiyaç olan tüm verileri girerek etkinlik oluşturabilsin. Diğer üyeler ise, katılıyorum şeklinde bir butona basarak katılım sağlayacaklar. Eğer katılım sağlayacağım deyip katılmadıysa, etkinlik sahibi katılmadı butonuna basıp üyenin puanını düşürecektir. Puanlama sistemi muhakkak şart. Etkinlik sahibi de etkinlik düzenlemeyebilir sonuçta. üyeler bunu görmeli.

Kurumsal üyeler; Yani tekne sahipleri(balık avı için), aynı şekilde etkinlik düzenleyecekler fakat kurumsal üyelerin etkinlikleri ön planda olacaktır ve bir miktar ücret ile üste taşı, anasayfada yayınla gibi özelliklere sahip olacaktır.

Tamamlanan Avlar; sitenin ziyaretçi ve katılımcı gücünün en önemli ve hatta tek sahibidir. Tamamlanan avlarda/etkinliklerde, hem etkinlik sahibi, hemde katılımcılar resimler yükleyebilmeli. Ayrıca her üyeninde yorumlama hakkı olmalı.

Site reklamları içeriğe uygun olmalı. Balık avı organizasyonunda, etkinlik sayfasında, bu ava gitmek için bu sete sahip olmalısınız gibi özel reklamlar olmalıdır.

Sitenin bir forum scripti olmalı ve bir etkinlik yaratıldığında, otomatik olarak etkinlik konusu açılmalı. Forum eh işte dedirtecek bir önemde fakat şöyle bir konu varki, üyelerin av veya etkinlikle ilgili soruların cevaplanabileceği bir yer olmalıdır. Yorumlama sistemi bu iş için zayıf kalacaktır. Her etkinliğin altında, Bilmemne etkinliğine ait tartışmalara katılın gibi bir yazıyla, üye foruma yönlenecek.

Daha bir sürü şey yazardım ama çokta sıkmak istemiyorum. Proje budur ve bana göre ciddi bir ihtiyaçtır. Eğer canlandırılabilirse, ülkemizin her kesiminden katılım sağlanacaktır ve site sahibi içinde ciddi bir gelir sağlar.

Eğer maddi durumum projeye yeterli olsaydı muhakkak faaliyete geçirirdim.

Rica Ediyorum : Alan adı kirliliği yaratmayalım.

Projeyi gerçekleştirmek isteyen olursa, destek olmaktan mutluluk duyarım.

Saygılarımla
aktuelsoylesi iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Son zamanlarda gördüğüm en mantıklı ve yaratıcı proje. Projeye atılacak olana şimdiden hayırlı olsun.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
domain olarak bile güzel mantıklı şuanda boşta

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
Alan adı alındı. PM gönderildi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
avbul biraz şeye de kaçıyor bu ücretli üyelikli bayan arkadaşlık siteleri var ya öyle isimler piyasa çıkıyorlar onun gibi de olabilir

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Zevk için avcılığa karşı olduğum için; doğanın katliamına ortak olunabilecek bir projedir.
Avcılık sadece aç kalmamak için ve ihtiyaç duyulduğu anlar için makul bir faaliyettir.
Gerisi zevk için öldürmekten başka bir anlamı olmayan doğa katliamından başka bir şey değildir.
Projeyi bu anlamda olumlu ve faydalı hiç bulmuyorum; kusura bakmayın.
Her şey para değildir bu dünyada.
Yaşam hakkına saygı lütfen...
komedyatube

kişi bu mesajı beğendi.

karamamba karamamba Uses Lcd; Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Düşüncenize saygı duymakla beraber;

Bense profesyonel avcılığa karşıyım. Yarı profesyonel bir balık avcısı olarak şunu belirtmeliyim ki, küçük ve üreme çağındaki hiçbir balık yakalanmamalıdır. Lakin günümüzde çeşitli isimlerle birçok yavru balık genel bir satışa sunulmuştur.

Zevk meselesi bakış açısıdır bana göre. Ben spor olarak görüyorum ve ihtiyacım kadar yakalıyorum. Doğaya zarar vermiyorum.

Tabiki sizde haklısınız, doğaya ve canlılara zarar veren o kadar çok bilinçsiz avcı var ki, söyleyecek birşey bulamıyorum.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Giriyor gelişme sonuç
Güzel bir konu ve açıklama yapmışsın beğendim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al