Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Beyin Fırtınası

İlan Sitesi Projesi, WP ve Scriptler

Okunmamış 09 Nisan 2016, 16:59
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 35 / Erkek
Meslek: Doktor
Ad, Soyad: Mu... Bo...
Ticaret: 10, 100%
Kısa zaman sonra denizcilik sektörü için oldukça ciddi bir ilan sitesi yayınlamayı planladık. Domain ve içerik konusunda bir sorun bulunmuyor. Ancak işin alt yapısında ne kullanacağımıza henüz karar veremedik ki arayüz çizimlerimiz de devam ediyor.

Bu noktada ciddi bir ilan sitesi için wordpress kullanmak mantıklı olur mu? Açıkçası bizler script yazdırma taraftarıyız ama yine de tecrübelerinizden yararlanmak istiyoruz.

Sahibinden gibi ciddi bir yapı sağlayacak bir scriptin bize maliyeti hangi aralıklarda olur?

Ayrıca tema ve tasarım açısından bize fikir vermesi için bu alanda önerebileceğiniz wp temalarını bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.
hmttatar46 bunu beğendi.
Okunmamış 09 Nisan 2016, 17:06
www.epvpserverler.com

Ad, Soyad: Fu... Rü...
Limonwp'nin (Göksel Toprak) son çıkardığı ilan temasını önerebilirim. İşinin ehli ve kaliteli iş çıkarıyor.
gokseltoprak ve dtmuratcan bunu beğendi.
Okunmamış 09 Nisan 2016, 17:09
Limonwp.com

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Meslek: Web Developer
Ad, Soyad: Gö... To...
Ticaret: 5, 100%
Merhabalar. Yeni ilan temamın başlığını açmaya gelmiştim ki sizin konunuzu gördüm. İlan temamı inceleyebilirsiniz.

http://ilanpress.limonwp.com/

Konu hakkındaki yorumumu yapayım. Sahibinden gibi bir sistemi özel olarak 5-10 bin TL'lerden aşağıya yazdıramazsınız. Ancak çoklu satıştaki yazılımlar 1-2 bin TL'lere bulunabiliyor bu sektörde, tabii scriptlerin de wordpress'in de kendine ait avantajları/dezavantajları mutlaka vardır. Bütçe sorununuz yoksa ilerde problem yaşamayacağınız bir yazılım düşünebilirsiniz, maliyetleri düşürmek istiyorsanız eğer hızlı bir başlangıç için benim temam işinizi fazlasıyla görecektir.
dtmuratcan bunu beğendi.
Okunmamış 09 Nisan 2016, 23:13
WM Aracı

Alıntı:
fruzgar Adlı Üyeden Alıntı
Limonwp'nin (Göksel Toprak) son çıkardığı ilan temasını önerebilirim. İşinin ehli ve kaliteli iş çıkarıyor.
Alıntı:
gokseltoprak Adlı Üyeden Alıntı
Merhabalar. Yeni ilan temamın başlığını açmaya gelmiştim ki sizin konunuzu gördüm. İlan temamı inceleyebilirsiniz.

http://ilanpress.limonwp.com/

Konu hakkındaki yorumumu yapayım. Sahibinden gibi bir sistemi özel olarak 5-10 bin TL'lerden aşağıya yazdıramazsınız. Ancak çoklu satıştaki yazılımlar 1-2 bin TL'lere bulunabiliyor bu sektörde, tabii scriptlerin de wordpress'in de kendine ait avantajları/dezavantajları mutlaka vardır. Bütçe sorununuz yoksa ilerde problem yaşamayacağınız bir yazılım düşünebilirsiniz, maliyetleri düşürmek istiyorsanız eğer hızlı bir başlangıç için benim temam işinizi fazlasıyla görecektir.
Teşekkür ederim arkadaşlar, bu noktada biraz daha farklı bir tasarım istiyoruz ancak limonwp de istediğimiz özellikleri sunuyor diyebilirim.

Şimdilik değerlendirme sürecinde olduğumuz için farklı önerileri olan arkadaşlarımızı da bekliyoruz. Bu aşamada profesyonel olarak bize tema ve altyapı sürecinde yardımcı olabilecek arkadaşlarımız da pm gönderebilirler.
Okunmamış 09 Nisan 2016, 23:40
SonYazılım Adlı Üyenin Avatarı
www.sonyazilim.net

Yaş / Cinsiyet: 32 / Erkek
Meslek: cad/cam/cae
Ad, Soyad: Oz... Öz...
Ticaret: 56, 100%
Öncelikle sahibinden gibi bir scripti 50 bin üstüne filan yazdırırsınız o kadar hafife almayın!
Wp bir yere kadar sizi taşır onun dışında ise özel bir php yazılım isterseniz iletişime geçin satışı yaptığım bir çok versiyona sahip ilan scripti mevcuttur.
Okunmamış 09 Nisan 2016, 23:50
WM Aracı

Ad, Soyad: Is... Or...
Ticaret: 12, 100%
Konuya tesadüfen girdim. ilanpenceresi.com domainini almıştım böyle bir proje yürütebilirim diye. Sonra baktım tema bulamıyorum hatta daha açığı maddi bütçe ayıramıyorum domaini 10 lriaya sattım açıkrtırma ile ama gokseltoprak hocamın scriptini görmüş olsam kesinlikle satmaz tutardım o domaini. Gerçekten de harika olmuş hocam ellerinize sağlık
gokseltoprak ve dtmuratcan bunu beğendi.
Okunmamış 10 Nisan 2016, 01:43
Limonwp.com

Meslek: Web Developer
Ad, Soyad: Gö... To...
Alıntı:
ishakorhan Adlı Üyeden Alıntı
Konuya tesadüfen girdim. ilanpenceresi.com domainini almıştım böyle bir proje yürütebilirim diye. Sonra baktım tema bulamıyorum hatta daha açığı maddi bütçe ayıramıyorum domaini 10 lriaya sattım açıkrtırma ile ama gokseltoprak hocamın scriptini görmüş olsam kesinlikle satmaz tutardım o domaini. Gerçekten de harika olmuş hocam ellerinize sağlık
Teşekkür ederim hocam, sağolun. Domain konusu çözülebilecek bir konu, önemli olan vaktinizin olması. Ne zaman dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.
Okunmamış 10 Nisan 2016, 13:01
WM Aracı

Alıntı:
kendineozel Adlı Üyeden Alıntı
Öncelikle sahibinden gibi bir scripti 50 bin üstüne filan yazdırırsınız o kadar hafife almayın!
Wp bir yere kadar sizi taşır onun dışında ise özel bir php yazılım isterseniz iletişime geçin satışı yaptığım bir çok versiyona sahip ilan scripti mevcuttur.
Başlangıç için wordpress uygun olabilir. Onun dışında fazla seçeneğimiz yok gibi duruyor. Ama ilerleyen zaman içerisinde sahibinden tarzı kendimize özel bir script yazdırmak finansal açıdan çok büyük sıkıntılar doğurmayacak, zaten 1 yıl boyunca lansman vesaire derken kodlama ve alt yapının yanında çok fazla masrafımız var.

Ek olarak sizden ricam elinizde demo çalışmanız var ise bize gönderebilirseniz inceleyebiliriz.

Piyasayı görmek adına wp ile farklı bir domain üzerinden ufak bir deneme yapabiliriz. O domaindeki akışa ve eksiklere göre de kendi scriptimizi düzenletmek en mantıklısı.
Okunmamış 10 Nisan 2016, 13:54
aras20 Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Web Tasarım
Ad, Soyad: Ar... Öz...
WP siteye özel tema yapmak anlamsız o kadar çabalıyorsunuz özel bir tasarım hazırlıyorsunuz ya da hazırlayıp satan bir arkadaştan satın alıyorsunuz sonra bir kaç hafta sonra bir bakıyorsunuz tema hacklenip bloglarda ücretsiz dağıtılıyor emek hırsızı çok tema satın alacaksanızda hesaplı olmasına özen gösterin
dtmuratcan bunu beğendi.
Okunmamış 10 Nisan 2016, 13:59
drcag Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 38 / Erkek
Meslek: doktor
Ad, Soyad: Me... Er...
Ticaret: 0, 50%
www.toptancipazar.com scripti nasıl
Daha hala geliştirmeye çalışıyorum
Son Haberler www.haberdetaylari.com
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Beyin Fırtınası