wmaraci reklam

İlginç bir yabancı proje

7 Mesajlar 885 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Enjection Enjection Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Z**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 36 / 67
  • Ticaret 9, (%78)
Arkadaşlar selam,

Aklıma bir proje geldi şimdi yurtdışında araştırdım şikayetvar.com gibi bir site yok firmaların şikayet edildiği yada firmalar ile ilgili insanların yorumlar yaptığı bir site bulamadım.https://www.sikayetvar.com/ buna benzer ingilzcesini açıp her ülke için ayrı ayrı ayarlamalar yapıp proje geliştirsek sizce tutma ihtimali var mıdır ?

wmaraci
reklam

Fatihcan88 Fatihcan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilişim teknolojileri
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Her ülkenin hukuk sistemini bilmen gerekiyor. Şikayetim var Firmadan gelen hukuk işlerininde yazanı iki dk da bilgileri veriyor kullanıcı umrunda değil hatta bu konuda bir iki olay olmuştu. Hadi Türkiye deki hukuk sistemi dandik her yerden deliyorsun da avrupa da bir ülkede o kadar kolay olmaz gibi. Bunun gibi örnekler iyi araştırılmalı bence .

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
Enjection Fatihcan88 Bende katılıyorum, yurtdışında işler biraz daha farklı yürüyor. Burda istediğin firmayı haklı yada haksız sikayetvar.com'dan karalayabiliyorsun.
biletshop SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

Fatihcan88 Fatihcan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilişim teknolojileri
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
@kehribar bizim ülkede düşünce özgürlüğü ve özgürlük adı altında bir safsata var. Her bireyin hakkı var ama başka bireyin alanına girmediği sürece. Hukuk sistemimiz bu konuda birbirinden ayrı kararları var, çünkü her kez ayrı kafadan alıyor ayrı kafadan yoruyor bu hakları. Buda ülkede garip kararların alınmasına yol açıyor.

Adam aldığı ürüne yazdığı ve hiç bir hukuksuzluğun karalamanın olmadığı bir yazıya firma karalama diyerek süründürür. Bir başka hakim bir başka mahkemede küfür edersin firmaya düşünce özgürlüğü der garip garip kararlar. Yani bizim ülkenin Hukuk sistemi çifte telli oynuyor gibi kafasına göre halay çekiyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)
Avusturya'da yaşayan bir yakınım 2 yıl önce açmayı planlamıştı şikayet sitesi lakin az önceki yorumlarda arkadaşlarında bahsettiği gibi Avrupa'da biraz farklı yürüyormuş işler vazgeçti. Avrupa insanı olaylara sıcak bir şekilde (olayın yaşandığı andan itibaren canlı olarak ) yanaştığı için bu tarz bir platformda şikayetler için ciddi deliller ve bir takım prosedürler talep edilebilir denmiş sordukları birkaç resmi makamdan. O da vazgeçti. Bu anlattığım sadece Avusturya içindi diğer ülkelerde de mutlaka farklıdır. Bunun yerine Avrupa'da çocuklara hitap eden İngilizce veya Almanca bir oyun sitesi açabilirsiniz meselâ. Kolaylıklar diliyorum.

Kiralikaraba.com.tr

Enjection Enjection Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Z**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 36 / 67
  • Ticaret 9, (%78)
Aslında haklsınız Avrupa ile Türkiyeyi kıyaslamak saçma oldu hukuk konusunda zaten tüm büyük firmalar 1 telefon kadar uzak hepsine bizdeki gibi de değil vazgeçtim :D

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Dostum zaten sikayetvar.com aslen yurt dışında başlamış olup https://www.grumblz.com 'un Türkiye ayağıdır ki bu site sahipleri senin dediğini yapmaktadır.

Hani senin Türkiye'den başlayıp başka ülkelere gitmeni onlar zaten başka bir ülkeden başlayıp Türkiye'ye getirmişler bile.

Velhasıl boşa vakit kaybı olur, tutunabileceğinizi zannetmiyorum.
aylakmumya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al