wmaraci reklam

İnternetten para kazanmak mümkün mü?

30 Mesajlar 3.049 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 778
  • Beğeniler 157 / 160
  • Ticaret 0, (%0)
İnternet'den para kazanmak gerçekden mümkün mü ? şuana kadar internetten adam akıllı para kazanan varmı ? adsense işine girdim blog yazarak ayda 5 TL bile kazanamadım sizin düşünceleriniz neler ? para kazanmak için başka neler yapılabilir ? youtube hariç

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
reklam

SteamMarketi SteamMarketi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Link kısaltma servisi harika kazandırıyor fakat adult yani +18 -/ Legal olarak kazanmak bir hayli zor.
kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Doğru yöntemlerle, tekniklerle ve yatırımlarla birlikte kesinlikle mümkün .. Bunların yanında azim ve sabır çok önemli. Sonuçta internetten para kazanmak pasif gelir elde etmeye dayalı bir uğraştır.

Pasif gelir, elde edene kadar çaba gerektiren (emek verilen), elde ettikten sonra emek harcamadan ve otomatik olarak gelir sağlanan bir kazanç yöntemidir.

Pasif gelire blog açıp SEO yapmak örneğini verebiliriz.

Ayrıca tek bir yönteme bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Mesela ben totalde 3 blog sitemde (ingilizce bloglarım hariç) yazarlık yaparak yanında e-ticaret (dropshipping), youtube, web site/blog tasarımı, danışmanlığı gibi işleri de aynı anda yürütüp her birinden ayrı ayrı kazanç sağlıyorum.

Ve bu şekilde oldukça tatmin edici kazancım var. Öyle ki hayatımı internetten kazanan biri olduğumu söyleyebilirim.

Edit: son olarak bu yolda edindiğim tecrübelerimi masterkazanc.net adresindeki blogumda paylaşıyorum. Yazılarıma en azından göz atmanızı tavsiye ederim. (bkz: https://masterkazanc.net/internetten-para-kazanma-yollari/)
kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

SteamMarketi adlı üyeden alıntı

Link kısaltma servisi harika kazandırıyor fakat adult yani +18 -/ Legal olarak kazanmak bir hayli zor.

Harika dediğin Kaç kazandırıyormuş ya da kazanıyorsun? Merak ediyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Şuan en güzel kazandıran smmpanel 😊 yani adsense işi blog yaz kazan ölü iş takipçi satışı yap ama forumlarda değil zaten forumlarda satamazsın instagramda falan kat kat fazlaya sat ben 1k türk takipçiyi 15 tlden veriyordum 1 k türk beğeni 5 tlden ve bir çok müşterim oldu 1 k izlenme 5 tl 😊 alışım 0.04, beğeniler güncellemeye takılmadan önce 0.4 anlık bulunabiliyordu takipçi 80 kuruş 😊 yani günlük 2-3 k bir şeyler satsan hepsi kar oluyor 😊
Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
adsense ile kazanmak bayağı sabır ve emek işi. özgün makale yazacaksın backlink alacaksın sıralama da bir yerlere geleceksin falan. haber siteleri büyük siteler izin vermiyor ne yazık ki. rekabeti az olan kategori bulabilirsen ona gir. veya İnternetten ciddi derece de paralar kazanılıyor fakat doğru yeri bulmak önemli. Kimi instagramdan, kimi youtubeden, kimi sitelerden, kimi de oyunlardan kazanıyor. kafayı iyi kullanmak önemli
Mosoko

kişi bu mesajı beğendi.

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP E-Mail Onaysız
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)
En karlı ve riskiz yöntemi kod yazmaktır. Herhangi bir programlama dilinde herhangi bir soruna -belli bir profesyonellikte- çözüm olan herhangi bir kod topluluğunun bir maddi değeri bulunuyor. Uzun süreler blog yazmaktan daha mantıklı geliyor. Aylar sonra daha fazla kazandırmasının yanında kendinizi geliştirmiş olursunuz.

ali159 ali159 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 95 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
YouTuberlera bakarsan kazanıp kazanamadıklarını görürsün. İnternet sitelerinde yani banner reklamlard artık para kalmadı. Tanıtım yazıları alarak aylık 50-100₺ kazanabiliyorum. Onun dışında da artık getirmiyor. Bu konuda bir yazımda vardı isterseniz ona da bakın https://www.aliytrklkmz.com/2019/04/banner-reklamlarn-gelecegi.html

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Ortalama aylık 1000 tl ile 5000tl aradı internetten para kazanıyorum. Adsens reklamları hariç. Tabi benim ki full interner sayılmaz işi internet sitem vasıtasıyla bağlıyorum...konu:arza,tamir,bakım

https://discord.gg/S6mByw8

SteamMarketi SteamMarketi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

osidosi adlı üyeden alıntı

Harika dediğin Kaç kazandırıyormuş ya da kazanıyorsun? Merak ediyorum.

Adult yani +18 içerik kısaltarak günde 50-80 tl arası rahat kazanbiliyorsun. Bir de zahmeti yok :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al