wmaraci reklam

İş Fikri alabilir miyim

19 Mesajlar 1.506 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Teositeler Teositeler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 23 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar günlerdir düşünüyorum seo dijital pazarlama bilgim üst düzey yurt dısında bir şirkete seo danışmanlık hizmeti veriyorum haliyle biraz birikmiş param var sizce hangi sektöre girmeliyim e-ticaret deseniz artık kücük balıklar giycek durumdan cıktı. ne kadar seo bilgim olsada cok yorucu olucagını düşünüyorum kreş vs tarzı bişeyler düşüyorum . Fikir alabilir miyim ?

wmaraci
reklam

eminezaman eminezaman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek İstatistikçi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Z**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 82 / 62
  • Ticaret 14, (%100)
Kreş, anaokulu vb. yerlerin çok fazla izin işlemi sonrasında açılabildiğini biliyorum. Pek çok kurum ve kuruluştan izin belgesi istenecektir. Tabii bunun için önce bir yetki belgesi de şart koşulacaktır. Bunları araştırdınız ve ona rağmen bu fikirdeyseniz hayrlı olsun şimdiden.

Şahsen iç piyasada dolar kuru bu haldeyken yatırım yapmanın doğru olacağı kanaatte değilim. Dini hassasiyetleriniz yoksa paranızı dolar vadeli mevduat hesabında tutabilirsiniz. Dinen uygun değil, giremem o işe diyorsanız bildiğiniz iş olan seoyu kullanarak İngilizce 1-2 site site açıp dolar bazında adsense geliri elde edebilirsiniz.

sdemirtas sdemirtas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Üstat SEO'dan kreşe nasıl bir yön çevirdin öyle. Elbette kreştende para kazanabilirsin ama ilgi alanında yapacağın işlerde daha başarılı olabilirsin. Dijital pazarlama danışmanlığına yönelik bir oluşum içine girebilirsin.
Heisenberg0133 mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

videowebtv.com

RAZADOR RAZADOR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 4 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Piyasa bu hayli çalkantılı iken tavsiyem fazla yatırım düşüncesine girmemeniz ülkeye giren neredeyse herşey ithal ve herkes iflas bayrağında ortalık karışık ve herkesin borçları 3 kat arttı siz buna rahmen hala daha bir işe atılmak istiyorsanız siz bilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
eticaret işinden uzak durman en doğru seçenek ;)
bilgisayar işinden uzaklaşma derim.

insanlarla uğraşmak zordur hele ki insanların çocukları ile uğraşmak daha zordur.
tavuk dönerci aç cadde üstü inan daha karlı ve sıkıntısız olur.

web işi olarak ise epey seçenek mevcut

• Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 23 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar size katılıyorum hocam seo ile ilgili dijital firmam var ama cidden sıkıldım artık bu işlerden yaklaşık 150 siteyi yönetiyorum evet gelirimde cok güzel. vaadeli hesapta zaten paramı . extra olarak tutuyorum . legalde bişey yapmak istiyorum kreş konusu ise söyle hocam

insanlar googleda kreş aradıgında ilk sırada ben olucagımdan getiri cok iyi olucak bir oluşum.herkes cift maaş reklamı ve işi güzel yaptıktan sonra cok karlı bi iş olarak görüyorum evet teferruatı fazla ama sadece bi fikir sizin de fikirlerinizi öğrenirsem makbule geçer .

ayrıca suan ki dolar kurundaki dengesizlikten dolayı iş fikri bana sıcak gelmiyor. zaten fikri olusturduktan sonra hemen devreye sokma gibi düşüncesizlik yapmayı bende düşünmüyorum ama kafamda bi fikir olusmasını istiyorum en azından bunun web kısmını 3-4 aya halleder ondan sonra kurlar iç piyasanın durumuna göre hareket etmeyi düşünüyorum aceleci degilim. sadece fikirlere açığım.

• Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 23 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
web sektöründe ne önerirsiniz arkadaşlar. hangi sektör olur mesela. trde eğitim sitem mevcut 2 tane editörüm ile var ama adsense gelen ancak editöre gidiyor bi halt olmuyor hani .

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
hocam 150 müşteri iyi bir done olsa gerek.
hangi işin tutup tutmadığını görmüs olman lazım.
tr de adsense olmaz mesela ama seo da iddialıyım diyorsan e ticaret öneririm otomotiv sektörü öneririm.
veya basketbol haber sitesi ikisi kazançlı olabilir senin için

• Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 23 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
otomotivde hemen hemen yerleri kapattı haber siteleri eziyet yöntemi bana göre hocam ondada reklama yönelik kazanç sağlıyoruz her yol adsense cıkıyor.

aficture aficture aficture.blogspot.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bir işe yatırım yapmak şu sıralar çok tehlikeli bence biraz daha bekleyin en azından ekonomi bir rayına girene kadar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al