wmaraci reklam

Kazanamıyoruz diyenler için

30 Mesajlar 3.147 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

ASametYildirim Bu durum AdSense'ye bağlı değil, sizin çerezlerinize ve cookies'lerinize bağlı. Tamam reklamları AdSense yayınlıyor fakat, en önemli rol yine kullanıcıların geçmiş sayfalarında. Bu yüzden, niş sektörlere yönelmekte fayda var. Emin olun, AdSense'den trilyon kazanan var!

Hocam idda ediyorum internetle ilk tanıştığım andan itibaren böyle sitelere girmedim :) Bir ara google reklam ayarlarından da sadece teknoloji konuları seçmiştim ama arada bu tarz reklamlar göstermekte ısrarcı davranıyor kendi kaybeder :)

wmaraci
reklam

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)

Penunbra adlı üyeden alıntı

Adsense öldü diyenlerin sitesi ayda ancak 5 makale girenler
Adsenseden kazananlar günde minimum 5 makale giren kişiler

Daha fazla özetlemeye gerek yok bence :) Emek olmadan para kazanılmaz. Adsense red sebebleride emekle orantılı.

İyi çalışmalar.

hocam çok kesin konuşmuşsun bence. Ben gezi üzerine blog yazıyorum. Günde 5 makale girmem ne kadar gerçekçi acaba .5 Makale demek 5 yeri gezmek demek. Hadi 5 makale girdik günde kaç kelimeli olacak. Benim yazılarımın ortalaması 850 kelime 2000-3000 kelimelik yazılarımda var. Bence bu konuda yanlış yönlendiriyorsunuz. Kaliteli içerik varsa adsensde kazandırır.
webisyo BakalimBilelim fmertaslan

kişi bu mesajı beğendi.

www.gezelim.me

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)

Daha fazla özetlemeye gerek yok bence :) Emek olmadan para kazanılmaz. Adsense red sebebleride emekle orantılı.

İyi çalışmalar.

Olaya yanlış bakmışsınız. Günde 10 makale gir ve 1 tıka 0.01 TL al, sonra İngilizce siteye 3-5 günde 1-2 makale gir ve 1 tıka 0.1 dolar al. Özetlemeye gerek yok sanırım :)
BakalimBilelim duzur85

kişi bu mesajı beğendi.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

İyi çalışmalar.

Her siteye günde 5 yazı girilecek olsa 3 ay sonra kuşlar böcekler konulu makaleler yazılmaya başlanır birçok sitede. Yani demem o ki parmak bastığınız nokta doğru ama ifade ettiğiniz araçlar yanlış.
webisyo fmertaslan lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Polat1903 Polat1903 Asi Ruh Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Özel Güvenlik Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Emek verirsen adsense gayet iyi kazandırıyor.

Forum Sitesi

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Niche candır. Aykut abimize katılmamak elde değil. Sabit 1 site, birkaç tane de sağlam sosyal medya hesabı, yanlarına küçücük minnacık yükte hafif pahada ağır niche sitecikler.

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)

duzur85 adlı üyeden alıntı

hocam çok kesin konuşmuşsun bence. Ben gezi üzerine blog yazıyorum. Günde 5 makale girmem ne kadar gerçekçi acaba .5 Makale demek 5 yeri gezmek demek. Hadi 5 makale girdik günde kaç kelimeli olacak. Benim yazılarımın ortalaması 850 kelime 2000-3000 kelimelik yazılarımda var. Bence bu konuda yanlış yönlendiriyorsunuz. Kaliteli içerik varsa adsensde kazandırır.

Dediklerimin arasında sadece kendi siteniz adına konuşmussunuz. Siz kısaca şunu diyorsunuz sitem kişisel ve benim günde 5 yeri gezemem. Olabilir bu sizin görüşünüz. Ama siz sitenizde sadece ben kazanayım mantığı ile çalışırsanız adsense gelirleriniz ve siteniz belirli bir kitleye ulaşmaz. Daha çok kazanmak ve sitenizi belirli bir yerlere gelmesini istiyorsanız, sitenize editör almalısınız. Kısacası genel bir terim söyledim ben orda, siz kendi adınıza çekip yorumladınız umarım anlatabilmişimdir :)

Aykut adlı üyeden alıntı

Olaya yanlış bakmışsınız. Günde 10 makale gir ve 1 tıka 0.01 TL al, sonra İngilizce siteye 3-5 günde 1-2 makale gir ve 1 tıka 0.1 dolar al. Özetlemeye gerek yok sanırım :)

Sizin bahsettiğiniz makale özgünleştirici veya tek başına çalışan siteler için geçerli bir yorum :) Benim bahsettiğim ise sitede birden fazla editör olmasıdır :) Ayrıca günde 5 makale girmek içinde illaki editör olması da gerek yok, tek başına yapanlarda olabilir veya vardır bunu bilemeyiz :)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Her siteye günde 5 yazı girilecek olsa 3 ay sonra kuşlar böcekler konulu makaleler yazılmaya başlanır birçok sitede. Yani demem o ki parmak bastığınız nokta doğru ama ifade ettiğiniz araçlar yanlış.

Her kişi kötü makale yazıcak diye bir koşul yok, illa ki bu işi tek kişi veya birden fazla editörler ile daha iyi yerlere getirenler var sitesini. Google az makale giren sitelere adsense vermediği gibi sitenizi de geri planlara atıyor. Dediğiniz gibi şaçma sapan içerik girenlerde olabilir ama onlar kendine yapar.

nirva nirva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 26 / 62
  • Ticaret 6, (%100)
Beyler adsense öldü diyenleri başka konulara alalım aklım almıyor şu adsense geliri çook düşük diyenleri ya siz reklam yerleşimi yapmayı bilmiyorsunuz ya da kaliteli içerik yazmayı aylık 3000$+ kazanan kişiler varken :)

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama &amp; Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Adsense'den kazanmıyorum diyenler: yasinkiran.com.tr blog sayfasında reklam yerleştirdim. Neden kazanmıyorum acaba? İlgilenmediğim için olabilir mi? Yada ilgileniyorum diyelim ama gene kazanamıyorum. O zaman doğru düzgün ilgilenmediğim için olabilir mi? Aslında bir çok örnek verilir. Dedikleri gibi günlük bin lira kazananlar var ve o kadar çok hit almadıkları halde. İşi bildikten sonra işe gitmene gerek kalmaz. ;)

İyi forumlar.

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama &amp; Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Ek olarak: Aykut Beyin dediği saten bambaşka bişi, özetle yabancı siteler dolar bazlı olduğu için Türkiye reklamverenler 10 kişi ise ve çok yüklü girmiyorsa ABD 20 kişi ve çok yüklü giriyorsa Tabi ki Aykut Beyin dediği gibi 0,01 - 0,1 meselesi. :) Yanlış olmasın gerekse 10 10 olsun aynı olsun 1 dolar 1 TL fark var. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al