wmaraci reklam

MacBook için type c çoğaltıcı ve şarj döngüsü önerisi gerek

6 Mesajlar 631 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba 2019 model MacBook Pro satın aldım. Sadece type c girişi olduğu için bazı işlerde aksama oluyor. Bu nedenle çoğaltıcı arıyorum. İnternettekilere pek güvenemedim, cihazın işleyişini bozar belki diye. Sizin önerdiğiniz kullandığınız bir çoğaltıcı var mı?

Ayrıca pil sağlığını korumak için hangi seviyelerde cihazı şarja takmak mantıklı olur? Bir kaç yerde 20 altına düştüğünde şarja tak 80 üzerine çıktığında şarjdan çıkar diyorlar.

wmaraci
reklam

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)
Ben bu ürünü kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Şarj ile birlikte kullanınca biraz ısınması dışında bir problem yok.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
13" lik model var bende. Dün elime geçti cihaz, %60 civarında bir anda kapanıyor. Açmaya çalıştığımda tepki vermiyor, Touch ID ye basıyorum şarja taktıktan sonra öyle açılıyor. Aynı zamanda bir türlü Catalina güncellemesini de yükleyemedim hata veriyor. Çok sinirim bozuldu

Edit: ben de bu ürünü kullanıyorum diye okudum. Linki şimdi fark ettim bakıyorum :)

Ripped adlı üyeden alıntı

Ben bu ürünü kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Şarj ile birlikte kullanınca biraz ısınması dışında bir problem yok.

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)

berkaycatak adlı üyeden alıntı

13" lik model var bende. Dün elime geçti cihaz, %60 civarında bir anda kapanıyor. Açmaya çalıştığımda tepki vermiyor, Touch ID ye basıyorum şarja taktıktan sonra öyle açılıyor. Aynı zamanda bir türlü Catalina güncellemesini de yükleyemedim hata veriyor. Çok sinirim bozuldu

ROM Sıfırlamayı deneyin, düzelmesse direkt garantiye gönderin hiç kurcalamayın derim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Gurer69 Gurer69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 8 / 80
  • Ticaret 0, (%0)

berkaycatak adlı üyeden alıntı

Edit: ben de bu ürünü kullanıyorum diye okudum. Linki şimdi fark ettim bakıyorum :)

Önerilen ürünü aldınız mı deneyimleriniz neler ?

• Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Hayır henüz bir şey almadım. Pek güvenemedim doğrusu. Xiaomi ve kingston'un çoğaltıcı ürünlerini buldum. Büyük ihtimal kingston alacağım.

https://m.n11.com/kingston-c-hubc1-sr-en-nucleum-usb-hdmi-usb-c-hub-P305410911?gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcFSA0KGAiO5C7GdnB1SiZW-vQ9DU_Nycv6AxVby06ZaXIPs7Y4iRRhoCbXkQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-type-c-hub-usb-vga-rj45-1000-gigabit-ethernet-sarj-cikisi-p-HBV00000B8GNX?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-aksesuar-ssc&gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcFWTtxlwcyKwSoguz67ynwlTGCHqcenB1WxvjONPkvXLtopYQ2VIrhoCZBUQAvD_BwE#reviews

Gürer69 adlı üyeden alıntı

Önerilen ürünü aldınız mı deneyimleriniz neler ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al