wmaraci reklam

Kim Milyoner Olmak İster Hangi Bilgi Yanlıştır Sorusu

13 Mesajlar 1.742 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bluhad bluhad Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün Kim milyoner Olmak İsterde Soruldu Cevabına Anlam Veremedim Hala İnternette Araştırıyorum Yeterli Kaynak Bulamadım Soru Şu:

Hangi bilgi yanlıştır?

A: Güney Kutup Noktası Antartika'dadır

B: İnsan kendisini gıdıklayamaz

C: Ay'da sönmüş volkanlar vardır

D: Arılar birbirlerini sokabilirler

Doğru Cevap B imiş :D

Nasıl Yaa Biz şimdi kendi kendimizi gıdıklayabiliyozmu anlamadım ben bu işten birşey

işte o bölümden kesit:
https://www.atv.com.tr/embed/kim-milyoner-olmak-ister/ozelvideo/hangi-bilgi-yanlistir?id=1991277e-a336-499e-bfa8-d9e3e0ea5499

wmaraci
reklam

min min WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Software
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 10 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
Enine boyuna inceledim gece gece kendimi gıdıkladım fakat bir şey farkettim ayağımızın altını gıdıklayabiliyoruz ve bariz bir şekilde bu hissi hissedebiliyoruz buraya kadar tamam aklıma takılan başka bir soru ise acaba insanlar kendini gıdıkayabilir mi? olacaktı.
Şimdi ilk kurduğum cümlede denerseniz fark edeceksiniz fakat asıl olan bunun hakkında Tübitak olsun diğer websiteleri olsun makale yayınlamışlar insanlar kendini gıdıklayamaz diye peki sadece biz buna inandırıldıysak vücudumuz aslında gıdıklanıyor sadece kendi el ve vücut dokularının birbirini tutması sebebiyle hissetmiyorsak. Örneğin başka bir insan birini gıdıkladığında hissetmesini sebebi doku farklılığı ise? Kafamda deli sorular...
bluhad

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

min adlı üyeden alıntı

Enine boyuna inceledim gece gece kendimi gıdıkladım fakat bir şey farkettim ayağımızın altını gıdıklayabiliyoruz ve bariz bir şekilde bu hissi hissedebiliyoruz buraya kadar tamam aklıma takılan başka bir soru ise acaba insanlar kendini gıdıkayabilir mi? olacaktı.
Şimdi ilk kurduğum cümlede denerseniz fark edeceksiniz fakat asıl olan bunun hakkında Tübitak olsun diğer websiteleri olsun makale yayınlamışlar insanlar kendini gıdıklayamaz diye peki sadece biz buna inandırıldıysak vücudumuz aslında gıdıklanıyor sadece kendi el ve vücut dokularının birbirini tutması sebebiyle hissetmiyorsak. Örneğin başka bir insan birini gıdıkladığında hissetmesini sebebi doku farklılığı ise? Kafamda deli sorular...

Aynı Deli Sorular Bendede var Koskoca bbc Bile Yazmış İnsan Kendini Gıdıklayamaz Diye
Kaynak : https://www.bbc.com/turkce/ozeldosyalar/2015/01/150109_vert_fut_gidiklanma
Aslında Bu Soru Komple Göreceli Bir Soru Bence
Eğer %100 Doğru Denemez Yani Bilmiyorum Kesin doğru değil bence

• Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
2. sorunuza Gelirsek insanlar Kendini Gıdıklayabiliyorsa biz buna indandırıldıysak demişsiniz Lakin Öyle Bile Olsa Resmi veya bilim adamlarınca kanıtlanmamış bir cevabı böyle bir yarışmada kullanılmaması lazım bence

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Yarışmanın doğru cevabı verdiğinin bir kesinliği yok ki. Hangi kaynağa göre gıdıklayabilir demişler ki
UNKEF bluhad

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Winman adlı üyeden alıntı

Yarışmanın doğru cevabı verdiğinin bir kesinliği yok ki. Hangi kaynağa göre gıdıklayabilir demişler ki

İşte Kesinliği olsa Diyicemki Tamam Haklılar O Yüzden Bence Hakkını Yediler Sanırım 30 dan 60bine giderkenki soruydu tam hatırlamıyorum çift cevap hakkıda duruyordu kullanmadı

• Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
o bölümden o kesiti buldum linkini koydum konuya

srkn12 srkn12 PHP - Javascript - Java Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 67 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Mantık sorusu gibi, kendimizi gıdıklayabiliriz ama huylanmayız ama sonuçta kendimizi gıdıklamış oluruz.

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Diğer bilgiler kesin doğru. Ama B şıkkı da kesin yanlış değil. :D Şahsen ben koltuk altlarıma dokunmalarından bile huylanırım. Soru çıkar çıkmaz kendim dokundum,gıdıkladım tık yok. Dedim Ay'da volkan ne ararla. Babam da karşıdan baktım ayak altını gıdıklıyor. Olur mu lan dedi ayak atını yap bakayım bi dedi. Nasıl oldu bilmiyorum ama koltuk altım tepki vermiyor, ama ayak altım tepki veriyor.

Büyük ihtimal bu doku hassaslığı ile alakalı. Ayak altı normal deri değil. O yüzden tepki veriyor.
bluhad

kişi bu mesajı beğendi.

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
İnsan kendini damağından gıdıklayabilir diliniz ile damağınıza dokunmanız yeterli. Ne kadar doğru ne kadar yanlış böyle bir şey okumuştum. Soruyu görür görmezde doğru bildim.
bluhad

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al