wmaraci reklam

Motobicyle / Motorcular ve bisikletçiler için yeni projem

2 Mesajlar 393 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BerkayDincer BerkayDincer Mobile Programmer Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Mobile & Network Arts
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 111 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar , motorcu ve bisikletçi arkadaşlar için yeni bir uygulama projem ile sizlerle birlikteyim kendi araştırmalarıma dayanarak'tan böyel bir sistem bulunmuyor

umarımki , bazı yazılımcı arkadaşlar bunu gerçekleştirebilir.

------------------------------------

Kısa özet geçeyim projem'den

Motorcu ve bisikletçi arkadaşlar Motobicyle Uygulamasını açtıkdan telefonlarındaki Konum açık olduğu sürece yerlerini GPS gibi bulabilmelerini sağlayacaktır.

Facebook duvarı gibi

'' Berkay Dincer , 5 Motorbisikletçi arkadaşıyla Adana Rüzgar Tepesin'de''

gibi bir durum paylaşabilecek. buda anasayfa'da gözükecektir (uygulamayı indiren kişiler kurarken şehir seçebilecek bu sayede adana'daki motorcuların duvarlarını görebilecek)

Arkadaş ekleme özelliği ile , arkadaşlarının nerede olduğun görebilecekler. (Telefon konumu aktif olduğu sürece)

arkadaş olmak isteyenler için ise , Duvar paylaşımındaki kişilere Özel mesaj yollayabilir. Arkadaşlık isteği yollayabilecektirler.

Radar , trafik polisi gibi bildirimleride yapabilecektirler.

Satılık ve Alım ilanlarını'da buradan görebilecektirler (ayrı bölüm'den)
fakat satılık ve alımları yapabilmek için doğruluk adına , Telefon numaraları gözükecektir.

-------------------------------------------------------------------------

Bisikletçi arkadaşlar için ise yukardakiler ile aynıdır fakat extra özelliği şudurki.

Tur'u Başlat 'a bastıklarında konum açık olduğu sürece nereden nereye gittiğini Tur'u Durdur diyene kadar çizecektir. ve bu çizdiği yolu ister silebilir , ister kayıt edip paylaşabilir.

En çok km yapan kişliler sıralamasıda olacaktır.
--------------------------------------------------------------------

Projemin detayları çok yüsekk bunu başarabilecek arkadaşlar var ise bana ulaşın projenin tamamen M.Office kayıtlarını yollayıp inceleyebilirler.

Karşılığın'da Sadece 30 Kar payının Kimsesiz Çocuklar Vakıfına bağışlanması için sözleşme istiyorum.

Grafiksel ve çizim detaylarının hepsini ben ve ekibim ücretsiz destekleyecektirler.

Böyle bir proje var ise , konuyu silebilirim. Lütfen böyle bir proje görürseniz (benden sonra açılmışlar hariç) bana Bildirin konuyu deleted yapacağım

İyi forumlar
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

0zkan 0zkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Proje güzel ama çok büyük reklam yatırımı yapılması gerekir hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al