wmaraci reklam

Nasıl Bir Sosyal Medya Aracı Olmalı?

5 Mesajlar 693 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uzmanmedya uzmanmedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 115 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Bir proje ortağımla birlikte Sosyal Medya Aracı geliştirmeyi düşünüyoruz. Bu konuda piyasada birçok sosyal medya aracı bulunuyor, "hootsuite, buffer" gibi ya da yerli firmalardan "socility io" gibi, bilirsiniz. Sizce bunlarda bulamadığınız ama olsa iyi olurdu dediğiniz sosyal medya aracı özellikleri nelerdir, bu firmalardan farklılaştırmak için neleri değiştirmeli, farklılaştırmalıyız neler katabiliriz, beklentileriniz neler olur, bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler herkese.

wmaraci
reklam

aykutocal aykutocal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Birden fazla hesabı ücretsiz olarak yönetebilmek ve instagram dahil tüm platformlarda aynı içeriği paylaşabilmek. Ayrıca Buffer'daki gibi en uygun paylaşım saatlerini güncel olarak kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

• Üyelik 15.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 115 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

aykutocal adlı üyeden alıntı

Birden fazla hesabı ücretsiz olarak yönetebilmek ve instagram dahil tüm platformlarda aynı içeriği paylaşabilmek. Ayrıca Buffer'daki gibi en uygun paylaşım saatlerini güncel olarak kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Verdiğiniz fikir için teşekkür ederim, peki birden fazla hesabı ücretsiz olarak yönetebilme imkanıyla yani tamamen ücretsiz olma özelliğiyle ön plana çıkarsak, proje olarak bu işten nasıl kazanç elde edebiliriz, bu konuda farklı önerileriniz var mıdır?
İlginiz için teşekkürler.

aykutocal aykutocal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Tamamen ücretsiz olsun demedim tabii ki bazı premium özellikler ekleyebilirsiniz. Önemli olan ilk başta kullanımını artırmak olmalı. Kazanım noktasında ilk yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Ya da çok küçük bir miktar abonelik ücretiyle bu işi yapabilirsiniz. Mesela VERO isimli sosyal medya uygulaması tamamen reklamsız ve aylık 5 dolar gibi (tam emin değilim hatırlayamadım) bir ücretle hızlı bir şekilde yurt dışında 1 milyon gibi bir indirme sayısına ulaştılar. Ayrıca insanlar kullanımı kolay ve imkanları çok olacak bir uygulama için bedelini ödeyeceklerdir. Bana kalırsa en mantıklısı reklam almayarak uygun bir abonelik modeli geliştirmek ve farklı dillerde de bunu sağlamak. Ülkemizde hızla artan bir sosyal medya yönetim telaşı var. Herkes uzman adı altında kendini pazarlamanın peşinde bundan faydalanabilirsiniz. Ayrıca startup olarak bu işe başlayıp melek yatırımcı bulabilir ya da kuluçka merkezlerinde işinizi devam ettirebilirsiniz. Siz yeter ki yapmak isteyin yol gösteren olacaktır. Benim yardımcı olabileceğim bir konu olursa elimden geleni karşılık beklemeden seve seve yaparım. Yeter ki bu ülkenin evlatları çalışsın ve üretsin. İyi çalışmalar ve başarılar.
uzmanmedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 115 / 26
  • Ticaret 3, (%100)

aykutocal adlı üyeden alıntı

Tamamen ücretsiz olsun demedim tabii ki bazı premium özellikler ekleyebilirsiniz. Önemli olan ilk başta kullanımını artırmak olmalı. Kazanım noktasında ilk yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Ya da çok küçük bir miktar abonelik ücretiyle bu işi yapabilirsiniz. Mesela VERO isimli sosyal medya uygulaması tamamen reklamsız ve aylık 5 dolar gibi (tam emin değilim hatırlayamadım) bir ücretle hızlı bir şekilde yurt dışında 1 milyon gibi bir indirme sayısına ulaştılar. Ayrıca insanlar kullanımı kolay ve imkanları çok olacak bir uygulama için bedelini ödeyeceklerdir. Bana kalırsa en mantıklısı reklam almayarak uygun bir abonelik modeli geliştirmek ve farklı dillerde de bunu sağlamak. Ülkemizde hızla artan bir sosyal medya yönetim telaşı var. Herkes uzman adı altında kendini pazarlamanın peşinde bundan faydalanabilirsiniz. Ayrıca startup olarak bu işe başlayıp melek yatırımcı bulabilir ya da kuluçka merkezlerinde işinizi devam ettirebilirsiniz. Siz yeter ki yapmak isteyin yol gösteren olacaktır. Benim yardımcı olabileceğim bir konu olursa elimden geleni karşılık beklemeden seve seve yaparım. Yeter ki bu ülkenin evlatları çalışsın ve üretsin. İyi çalışmalar ve başarılar.

Güzel düşünceleriniz ve verdiğiniz fikirler için teşekkürler hocam :)
aykutocal

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al