wmaraci reklam

Özgün Yazabilirim ama Hangi Alanda?

3 Mesajlar 723 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Bir metni okuyarak veya metin olmadan bir konu hakkında kendi cümlelerimle çok kısa sürmese de kendimce uygun makale yazabiliyorum. Bir web sitesi açmak ve adsense ile tanışmak istiyorum. Özgün yazı yazabileceğim güncel olabilecek bir alan arıyorum. Lakin aklıma yatkın bir şey bulmuş değilim. Gitar Akor sitesi, Apk paylaşım sitesi, Metin2 Blog gibi alanlarda girişimlerim olmuştu. En başarılı olduğum alan Metin2 ve Cep telefonları. Lakin bu alanlar da yeterince özgün içerik girebileceğimi sanmıyorum. Bu yüzden farklı bir şey arıyorum. Fikirlerinize açığım, her türlü yorumunuzu değerlendireceğimden emin olabilirsiniz. :)

wmaraci
reklam

cengizhandilber cengizhandilber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci&Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 26 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bence en sevdiğiniz yönde bu seçimi yapın ilgi alanınız neyse o konuda SEO uyumlu yazılar yazmaya çalışın ve google kelime planlayıcı kullanarak makalelerinizi yazmaya çalışın derim
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
cengizhandilber hocam,

Metin2 alanında çok güzel makalelerim vardı. Hedeflediğim kelimelerde, hedeflediğim sıraya ulaşmam çok kolay oluyordu. Lakin okul nedeniyle bırakmıştım. Şimdi telefondan da olsa yazabileceğim uygun ortamım var. Ama tekrar eski sektörde başarılı olacağıma inanmıyorum. Çünkü çok değişmiş Metin2. Yenilikleri bilmeden yazmam olanaksız.

Bu sebepten başka alan arıyorum. Eğer ki bulamazsam sizinde dediğiniz gibi tekrar bu alanlardan birisini denemekten başka yolum kalmayacak gibi.
Bonimax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al