wmaraci reklam

Reklam ağı ile ilgili fikir bekliyorum

10 Mesajlar 940 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

girisimci35 girisimci35 Bald Millionär 🔱 Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 4 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır üzerinde kafa yorduğum bir projem var.
Reklam ağı lakin diğer reklam ağlarından ayıran farklı detaylar var. Sizden yardım istediğim bir konu var oda şudur; Sizinde diğerlerinden farklı olarak şöyle yaparsanız çok daha iyi olur dediğiniz fikirleriniz varsa beklerim. Olumlu/olumsuz yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi çalışmalar, bol kazançlar..

wmaraci
reklam

teknoburgers teknoburgers Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece kafa mı yoruyorsunuz yoksa geliştirmeye başladınız mı?

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ajans Direktörü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 58 / 463
  • Ticaret 46, (%98)
Reklam ağı sistemi hem Türkiye'de hem de dünyada binlerce farklı örnek barındırıyor. Birçok firma alınan tanıtım yazıları sayesinde "olumlu hava" görünümünün başarılacağına, devamında da tüm firmaların reklam vermek için sıraya gireceğini düşünüyor. Lakin sahada diksiyonu düzgün, sunum kabiliyeti olan ve yetkisini kötüye kullanmayacak pazarlamacılarınız olmadan büyüme evresi zor.

"Diğer firmalarda yok, sizde olsun" değil de üzerine gidip, farklılık yaratabileceğinizi düşündüğüm alanlar;
- Hem yayıncılar, hem reklamverenler için canlı destek,
- Yayıncılar için kod oluşturma, reklam görseli değiştirme olanakları,
- Yayıncıların bir firmadan gelen reklam için değil, bir sektörden gelen reklam için tek kod ile reklam yayını yapabilmesi (Örn.: kozmetikle alakalı bir blog sahibi, tek bir kodu sitesine eklediğinde o sektörden reklamverenlerinizin tüm reklamları dönüşümlü olarak yayımlanacak)

2000 2000 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek MT
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 18 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Aslında var olan ancak pek bilinmeyen ve çok kötü kullanımla anılan bir reklam türü keşfettim. Sağlam bir pazarlama ile ülkemizde çok para kazandırır. Ne yapacak bilgim ne de zamanım var aman neyse.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 4 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
teknoburgers şimdilik kafa yoruyorum. cnrsgr yorumunuz için teşekkür ederim önerilerinizi not alıyorum. Bizim büyük dev bir kadrom yok ama pazarlama için güzel bir yol düşündüm. Zaten şuan piyasada ki reklam firmalarını beğenen bir kullanıcıya denk gelmedim bu fikre hem internet üzerinde araştırma yaparak hem de yakın arkadaşlarımın fikirlerini de alarak vardım. Özellikle o site konusuna göre reklam yayınlanma olayı zaten sistemde mevcut olacak. Yola çıkmadan önce tüm rakiplerimizin iyi ve kötü yönlerini de araştırdık güzel bir taktik ile yükselmeyi planlıyoruz.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)
-> Reklam veren hit kazanacak,
-> Reklam alan para kazanacak.

Tıklama başına ödeme ile bu ilerlemez. IP'ye gösterilm başına 5 kuruş mesela. Belli bir bütçenizin olması lazım başlangıçta. Mesela reklam veren 100 ₺'lik reklam paketini 50 ₺'ye alacak. Reklam alan 100 ₺ kazanacak. Aradaki farkı siz ödeyeceksiniz. Büyümek için bunlar gerekli.

• Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 4 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
teknoburgers dediğiniz olayı hiç bir reklam ağının yaptığını sanmıyorum örnek vermişsiniz yinede sadece bir yayıncıdan o kadar zarar yaparsak bunu kaldırabilmek için bu projeye milyonlar yatırmak gerek ömür boyu da belki ancak bu kadar kazanılabilir. Çok masraflı bir kampanya olur çok daha uyguna maal olacak çok daha güzel bir pazarlama stratejimiz var.
teknoburgers

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1013
  • Beğeniler 651 / 259
  • Ticaret 0, (%0)

girisimci35 adlı üyeden alıntı

teknoburgers dediğiniz olayı hiç bir reklam ağının yaptığını sanmıyorum örnek vermişsiniz yinede sadece bir yayıncıdan o kadar zarar yaparsak bunu kaldırabilmek için bu projeye milyonlar yatırmak gerek ömür boyu da belki ancak bu kadar kazanılabilir. Çok masraflı bir kampanya olur çok daha uyguna maal olacak çok daha güzel bir pazarlama stratejimiz var.

Başarılar dilemek kalıyor sadece bana...

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Reklam verenlerin verdiği reklamları manuel filtreden geçirebilme imkanı sunulsun yayıncılara, örneğin a sitesi bir reklam verdiğinde b sitesi bunu yayınlamak zorunda kalmasın. İlk önce reklamın ne olduğu bildirilsin, yani sisteme düşsün ardından yayıncı onaylasın veya onaylamasın. İstenmeyen reklamları engellediği söylenen bir çok filtre adam akıllı çalışmıyor bunun için manuel onay sistemi çok büyük bir eksiklik bu sektörde. Sırf bu yüzden hiç bir reklam ağını kullanmıyorum.

technovenue.com

• Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 4 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Kesinlikle haklısınız bu konuda çok öneri geldi teşekkür ederim
ulas

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al