wmaraci reklam

Sanalda 1 TL mi Gerçekte Bin TL mi kazanmayı isterdiniz?

55 Mesajlar 5.783 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Aslan19 Aslan19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 11 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Genelde forumlarda görüyorum, blogspot veya youtube, site falan 6 ay uğraştım 13 tl kazandım, 8 ayda 1354 tl kazandım falan diye. Yahu arkadaş 8 ay hamburgercide ya da pizzacıda çalışsan 15-20 bin tl kazanırsın, siteye verdiğin saat/zamanı part time bir işe versen 13 TL yerine 1300 TL kazanırsın yani ortada bir başarı yok ama öyle böyle ilgi görüyorki konular, genç arkadaşlar hevesle ''ben de yapacam'' diyor. kısaca nereye kadar başarı nereye kadar başarısızlık tespit edemiyorlar, 10 tl desem onu bile alkışlayacaklar. neyse umarım anladınız :)
vahdettin Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
O bahsettiğiniz kişiler zaten normal olarak çalışıyorlar. Ek iş olarak hevesle yaptıkları bu iş onlara 1 lira bile kazandırsa mutlu olurlar. Aynı benim gibi. Herkes evden kendi işini yapma peşinde. İnternet sektöründe başarı yakalandıktan sonra, kazandırdığı para sizin o gerçekte kazanılan paradan bile yüksek olabiliyor. Mesele anladığınız gibi değil yani. İstediğiniz, sevdiğiniz işi yaparken 30 kuruş bile kazanırsanız başarıdan sayabilirsiniz. Kolay gelsin.
melankolia Winman Drozturk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 11 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
basich sizin demenize göre internetten kazanılan parada başarısızlık yok. o zaman boşuna ''vakit nakittir'' diye söz var. bence bunun üzerinde düşünmek lazım konunun anlaşılması için. aylar yıllarca zamanını verip aylık 100 tl kazanmak başarıysa size göre bir şey diyemem, bana göre tamamen zarar.

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Tamamen zararsa neden buradasınız?

Edit: Aslında internet sektörü kârlı bir iş sadece bu iş için ayırabildiğimiz butçeler düşük. En basitinden gerçek hayatta kendi işini kurmak isten cebinden en azından dükkandır aletlerdir reklamdır yanında çalışan insanlardır vs derken en az 700.000TL ayırmak gerekiyor. Burada ise insanlar 5 bin tl ile yapabilecekleri şeylerin hayalini sayfalarca kuruyor. Bence ilk başta bu farkı algılamanızı tavsiye ederim.
eyupyilmaz vahdettin Tarik35

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 11 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Msasn ben aylık 100 tl kazanıyorum ama bununla övünmüyorum. ama şurada pdf satsam '' aylık 100 tl garanti kazanç ama her gün 1 saat çalışacaksın'' diye havada kapılır, yani başarışızlığımı başarı diye satarım çünkü insanlar günde 1 saat sanalda çalışıp aylık 100 tl kazanmayı meziyet sanıyor halbuki günde 1 saat damacana su dağıtsan aylık değil günlük 100 tl kazanırsın. vakit nakittir diyorum, kaybedilen zamanlar geri gelmez diyorum, zaman satın alınamaz diyorum ama arkadaş hala ek iş olarak yapıyorlar diyor, ek iş olunca zaman harcanmıyor mu mesela?
vahdettin Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

wmprx wmprx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 60 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
Şöyle bir düşün. Sen daha ne kadar başkasının eli altında calisabilirsin ? Şu an öyle bir donemdeyizki fulltime çalışan adam bile parasını alamayacak durumda biz yaşıyoruz bu durumu şahsen. Ama internette yaptiğin küçük bir yatırım senin hayatını kurtarabilir. Yeterki doğru şeyler yap.. Ayrıca bahsettiğiniz şeyler daha yeni başlamış kişiler için geçerli bir durum ve çok doğal.
recreation

kişi bu mesajı beğendi.

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Madem zaman kaybı sende burda bu konuyu yazarak zaman kaybetmiyor musun? İnsanlar hobi amaçlı gidiyor şahine saçma sapan ekipmanlar takıp geziyor. Kimisi hobi amaçlı hobi bahçesi kiralayıp günde 2 saatini harcıyor. Kimisi ise hi-fi ekipmanlarına binlerce doları yatırıyor. Hobileri arasında yeni ülkeler görmek yada fotoğrafcılık olan insanlardan hiç bahsetmiyorum bile. Onlar hobilerini yaparken hiçbir şey beklemeden binlerce lira harcayabiliyor.

Şunu asla unutmayın bir insanın kendine yapabileceği en büyük iyilik hobileridir. Eğer hobileriniz yoksa bizi anlamanız zaten mümkün değil. Size tek tavsiyem hobi edinmeniz olacaktır.
Gurbetseli darknov4 vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 11 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
wmprx ben başarı ya da başarısızlıktan bahsediyorum. mesela 34500 saat zaman harcanmış bir wordpress sitenin kazandırdığı toplam para 34500 TL diyelim. Diğer tarafta 34500 saat harcanmış bir işçi diyelim kazandığı para 34500 TL diyelim. bu bir başarımıdır? bence değil. sitenin o noktadan sonra değeri yoktur ama işçi usta olmuştur, aylık maaşı artmıştır vs. ama yok aynı saat/zamana göre site sahibi 3.4 milyon lira kazanmış olursa o zaman başarıdır. ya da 34500 saatini mobil uygulamaya harcamış ve sonunda toplam kazancı gerçek bir işe göre kat kat fazlaysa o zaman başarıdır. 5 sene zaman harcayıp aylık 3-5 bin tl kazanmak zarardır hem de ne tecrübe kazanılmış ne de geleceğini garanti altına almıştır. hiç yoktan iyidir tabii ama ben başarı diye satılmasından bahsediyorum, hayranlıkla bakılmasını saçma buluyorum.

bu seferde 300-500 tl az mı hocam hiç yoktan iyidir derseniz anlayan çıkmayacak diye düşünüp konuyu uzatmayacağım.
ereglibilgisayar

kişi bu mesajı beğendi.

Mosoko Mosoko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 157 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
4 yıl önce bnde 10 TL kazaniyordum ayda şimdi FB instant article 240 dolar adsense 600/800 Euro kazanıyorum yakında kanada ya da İzlanda dil okuluna gidecem dediğiniz gibi burger king e girsem 😁
xsafa Browland

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Her işte öyle kendin bir iş yaptığın zaman başta az kazanırsın ama ileride karşılığını çok çok daha fazlasını alırsın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al