wmaraci reklam

Seo - Kazanç- Blog - Önerileriniz?

20 Mesajlar 1.602 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uykusuzkaptan uykusuzkaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar iyi akşamlar diliyorum.Bir blog açmak istiyorum,fakat wordprees olarak değil de google dan açmayı düşünüyorum.Ayrıca .com uzantılı falan da değil.Yani hiç birşeye ücret ödemek istemiyorum.(Hosting ve domain).Gezilmesi gereken yerler yurt dışı yurt içi tatil olarak düşünüyorum.Bu sene derslerim oldukça ağır geçeceği için ocak ayına kadar günde 1 2 makale yazıp depolamayı düşünüyorum.

Bazı arkadaşlar hergün yazacaksan neden açmıyorsun diyebilir,fakat hergün garanti olmayabilir bu yüzden.Ocak ayının ortalarında blogumu açıp her gün 1 makale girmeyi düşünüyorum.

Seo ve nasıl yükseltebilirim konusunda yardım isteyecektim.Şimdiden bilgileri toplayıp ocaktan sonra uygulamaya başlıyacam.

Ayrıca kazanç konusunda ise,adsense sizce 2 3 ay içersinde alabilirmiyim ? hergün 1 makale girerek.Ayrıca özgün yazıcam.Kendim oldukça fazla ülke ve yer gezdiğim için çoğu yer ile bilgiye sahibim.

Son sorum olarak Haziran ortalarında 3-5 birşeyler kazanmaya başlayabilirmiyim ? Hiç bir zaman aksatmadan günde 1 makale girmeye özen göstericeğimden emin olabilirsiniz.

Cevaplarsanız oldukça memnun ve mutlu olurum.Şimdiden hepinize teşekkür eder iyi forumlar dilerim..

wmaraci
reklam

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam bir kaçını cevablayım domain almıcaksınız hosta para harcamıcaksınız bunlara.. googlenin servislerini kullanacaksınız...Şöyle söyleyim para harcamadan kesinlikle yükselemez kazanamazsınız... Yani diyecegim hocam istediginiz kadar özgün makale girin ama para harcamadan yükselemiyor ve kazanamıyorsunuz..
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Ocak ayına kadar gezi makalelerini yazıp biriktiriniz, özgün fotoğrafları da varsa ben satın alırım site açmayacak olursanız.

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)

Sifirnokta adlı üyeden alıntı

Hocam bir kaçını cevablayım domain almıcaksınız hosta para harcamıcaksınız bunlara.. googlenin servislerini kullanacaksınız...Şöyle söyleyim para harcamadan kesinlikle yükselemez kazanamazsınız... Yani diyecegim hocam istediginiz kadar özgün makale girin ama para harcamadan yükselemiyor ve kazanamıyorsunuz..

Hocam para tabii ki harciyacam yukselmeknicin ama bir cok blogger bunlara para vermiyor. Google sayesinde blog acip yukselebiliyor. Ben para vermiyecegim dedigimde sadece hosting ve domain icin dedim. Seo icin verebilirim,yukselmek icin verebilirim. Bunlara vermezsem o site banada vermez.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Google üzerinden dediğiniz blogger servisi olmalı. açacağınız blog örn; yurtdisitatil.blogpot.com.tr olacak. bu şekilde ilerlerseniz domain ve hosting ücreti ödememiş olursunuz.

ancak Google sıralamalarında blogspot.com uzantılı blogların eskisi kadar görünmediğini fark ediyorum. bu nedenle tavsiyem, siteyi yine blogspot üzerinden açın, sonrasında özel bir domain satın alıp bu bloğu aldığınız domaine yönlendirini. böylelikle hosting için yine ücret ödememiş olursunuz.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
Anliyorum hocam,siz daha iyi bilirsiniz tabii ki ben fazla bilmedigim icin bu tarz konulari forumdan yardim istedim. Peki ocakta actigim bir blog sizce hazirandan sonra kazanc saglamaya baslarmi hocam ? Bu konuda da yardim ederseniz cok memnun olurum. Cevaplariniz icinde ayrica tesekkur ederim.

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
dostum bu konu hakkında birşey söylemek mümkün değil. Sıralama sonuçlarını belirleyen onlarca farklı faktör var. Siten güzel inşa edilirse, kullanıcılar tarafından sevilir, sosyal medyadan vs. olumlu geri dönüşler alırsa 1 ay içinde bile kazanç sağlayabilir.

Ancak aksi bir durumda yıllarca uğraşsan bile hiçbir sonuç elde edemeyebilirsin.

Üstelik senin bahsini ettiğin konu oldukça rekabetin yüksek olduğu bir konu.Öncelikli olarak bence SEO konusunda temel eğitim sunan bazı ücretsiz e-kitaplar ve onlarca blog var. bu kaynaklara göz at derim.

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
Blogu oluşturdukdan 6 ay sonra başvuru yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Blogger kazançlar'ı inceleyebilirsiniz. Ayrıca Adsense'e katılmak için uygunluk hakkında görsel aşağıda yer almaktadır.

• Üyelik 28.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 11, (%55)
@selimcayir Yok hocam 1 2 hafta içerisinde kazanç bölümü aktif oluyor blogger da.Ama tabi kabul edilmesi için belki 6 ay geçmesi gerekebilir.Fakat 2 3 ayda alanlar var onları görmüştüm.Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

@redakte Teşekkür ederim hocam sizede.Bu konuları araştırıp öyle adım atacagım.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

Sifirnokta adlı üyeden alıntı

Bunu denediniz mi ki söylüyorsunuz hocam?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al