wmaraci reklam

Sizce E-ticaret sitesi için hangi yazılım kullanılmalı ?

25 Mesajlar 2.848 Okunma
wmaraci reklam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
    • Üyelik 10.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad C** S**
    • Mesajlar 1683
    • Beğeniler 359 / 358
    • Ticaret 77, (%100)
    Woocommerce kurdum bende daha yeni, henüz 1000 ürünümüz var, 10.000 lere çıkaracağız problem olmaz ise :)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
    reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.01.2018
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ü** O**
    • Mesajlar 631
    • Beğeniler 193 / 124
    • Ticaret 5, (%100)
    Woocommerce bir zaman sonra sıkıntı yaratıyor. Ürün sayısı arttıkça sitede yavaşlamalar vesayire oluyor. En zahmetsiz en kolay woocommerce ile ilerlersiniz çünkü çok fazla sayıda eklenti var ama ben woocommerceyi bir e-ticaret yazılımı olarak görmüyorum, bir blog sistemine eklenmiş modül ile e-ticaretin çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Benim gözlemlerime göre piyasanın en iyi sistemi Magento'dur. Magentoyu da kullanması oldukça zor ve eklentileri çok pahalıdır. Opencart'a gelecek olursak şuan bütün gelirimi opencart üzerinden elde etmekteyim. Fakat gel gör ki siteler tarihi eser gibi, üzerinde değişiklik yapsam patlayıp gidiyor sürüm biraz eski. Modül seçeneği az. Prestashop bu aralar oldukça kafama yatıyor. Güzel yönleri var fakat yine uğraş ve çaba gerekli. Eğer aylık olarak para veririm benim için sıkıntı olmaz derseniz direk olarak Shopify kullanın derim. Yaklaşık 7-8 senenin tecrübesine dayanılarak yazılmış bir yorumdur :)

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
    • Üyelik 28.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 52 / E
    • Meslek Street Engineer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 5152
    • Beğeniler 2185 / 2187
    • Ticaret 0, (%0)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Woocommerce kurdum bende daha yeni, henüz 1000 ürünümüz var, 10.000 lere çıkaracağız problem olmaz ise :)

Lisanslı ise mutlaka ürün kapasitesi ve yaşayacağınız sorunlar hakkında araştırma yapın. Binlerce ürün yükledikten sonra sorun yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Woocommerce az sayıda ürün pazarlama, sunma için idealdir ama binlerce ürün için değil... Fazla Yüklenmeden woocommerce sorunlarını inceleyin ki başınız ağrımasın...

• Üyelik 10.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad C** S**
    • Mesajlar 1683
    • Beğeniler 359 / 358
    • Ticaret 77, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Lisanslı ise mutlaka ürün kapasitesi ve yaşayacağınız sorunlar hakkında araştırma yapın. Binlerce ürün yükledikten sonra sorun yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Woocommerce az sayıda ürün pazarlama, sunma için idealdir ama binlerce ürün için değil... Fazla Yüklenmeden woocommerce sorunlarını inceleyin ki başınız ağrımasın...

Lisanslı tema kullanıyoruz, ne gibi sorunlar yaşanır ?

wmaraci

• Üyelik 28.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 52 / E
    • Meslek Street Engineer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 5152
    • Beğeniler 2185 / 2187
    • Ticaret 0, (%0)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Lisanslı tema kullanıyoruz, ne gibi sorunlar yaşanır ?

En basit olanı uonrl söylemiş zaten...
    Woocommerce bir zaman sonra sıkıntı yaratıyor. Ürün sayısı arttıkça sitede yavaşlamalar vesayire oluyor.

Dahası ise, çorap söküğü gibi kendiliğinden geliyor merak etmeyin.. Woocommerce Sistemi Profesyonel çoklu (1000+) için pek uygun değil.
    Binlerce ürün satışı için Opencart Lisanlı bir tema edinmek en mantıklısı...
    uonrl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad C** S**
    • Mesajlar 1683
    • Beğeniler 359 / 358
    • Ticaret 77, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

En basit olanı uonrl söylemiş zaten...

Dahası ise, çorap söküğü gibi kendiliğinden geliyor merak etmeyin.. Woocommerce Sistemi Profesyonel çoklu (1000+) için pek uygun değil.
    Binlerce ürün satışı için Opencart Lisanlı bir tema edinmek en mantıklısı...

Dün 62 dolara tema satın aldım. Henüz indirmedim, iade mi etmemi önerirsiniz. Tema oldukça hızlı çalışıyor demoda.

osenturk226 osenturk226 Her zaman SEO kazanır Kullanıcı
    • Üyelik 20.03.2016
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Seo ve Dijital Pazarlama
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad O** Ş**
    • Mesajlar 142
    • Beğeniler 25 / 43
    • Ticaret 11, (%91)
    Hocam benim tavsiyem woocommerce. Sebebi iste wordpress alt yapılı olduğu için bir sorun olduğunda çözmek ya da başkasına çözdürmek oldukça basit. Temanın düzenlenmesi biraz zahmetli evet ama görünüşleri hoş. Aynı zamanda bir SEO uzmanı olarak tavsiyemdir. Optimizasyonu oldukça rahat oluyor. Yüksek rekabetli kelimelerde daha yeni alınmış bir domaini direk 12. sıradan soktuğumuz oldu. Hiç bir link vs almadan bazı işlemler ile sitemiz şu anda 5. sırada ve aktif olarak satış yapıyor herhangi bir reklam vs olmadan.

https://senturkoguzhan.com/

• Üyelik 28.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 52 / E
    • Meslek Street Engineer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 5152
    • Beğeniler 2185 / 2187
    • Ticaret 0, (%0)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Dün 62 dolara tema satın aldım. Henüz indirmedim, iade mi etmemi önerirsiniz. Tema oldukça hızlı çalışıyor demoda.

Demolar elbette hızlı çalışmak zorunda, çünkü başka türlü satamazlar. Siz demo içeriğinde kaç adet ürün sergilendiğine bakın. Muhtemel maksimum 20-30 ürün göreceksiniz. Eğer bu miktarları verecekseniz bir Opencart almanız akıllıca olur.

Demo üründe az sayıda ürün ve yayımcının kullandığı sunucu özelliklerini bilmediğiniz için hızlı veri akışını görüyor olabilirsiniz. Önemli olan binlerce ürünü sunucunuza yüklediğinizde nasıl bir etki alacağınız. Yol boşken hızlı yürümek kolaydır, mühim olan kalabalıkta hızlı yürüyebiliyormusunuz....!

EDİT: Vtcam Buradaki konuyu daha fazla baltalamayalım, Verilen cevaplar size mi yoksa konu sahibine mi veriliyor birazdan karışmaya başlayacak. Siz kendinize Opencart ta bir konu açın. Orada gelecek fikirlere itibar edin...
    lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 05.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad O** K**
    • Mesajlar 1404
    • Beğeniler 151 / 352
    • Ticaret 1, (%100)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Hocam cpu ve ram ne düzeylerde ?

ugureren ugureren ugureren.com Kullanıcı
    • Üyelik 02.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad U** E**
    • Mesajlar 80
    • Beğeniler 32 / 35
    • Ticaret 1, (%100)
    yıllar önce presta kullandım hemen arkasından opencarta geçtim, uzun süre kullandım, eticareti bırakıp yeniden başlayınca woocommerce kullandım çok az üründe sorun yok ama biraz içerik artınca wordpress aşırı yavaşlamaya başladı. opencarta geçtik sorunsuz ilerliyor. ama opencart çok nazik bi sistem, yapılandırma yaparken herşeyi adım adım tane tane ilerlemeniz gerkeiyor en ufak bişeyde alakasız yerlerden alakasız hatalar alabiliyorsunuz. önce opencartın karakterini anlamanız gerekiyor.

Uğur Eren
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al