wmaraci reklam

Sizce E-ticaret sitesi için hangi yazılım kullanılmalı ?

25 Mesajlar 2.906 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.01.2018
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Web Tasarım
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ü** O**
    • Mesajlar 631
    • Beğeniler 193 / 124
    • Ticaret 5, (%100)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Dün 62 dolara tema satın aldım. Henüz indirmedim, iade mi etmemi önerirsiniz. Tema oldukça hızlı çalışıyor demoda.

Wordpresste gelen güncellemeler, değişimler, eklenti ihtiyaçları ve daha fazlası sistemi bi haylli yavaşlatmaya yetiyor, en basitinden bir örnek 1-2 sene önce açtığım blog (e-ticaret bile demiyorum) çok hızlıydı, üzerinde hiç bir oynama yapmadım. Şuan site açmaya açmıyor, ne olduğunu ben bile anlamadım fakat bi yavaşlama var ve dünya kadar güncelleme bildirimi var. Bir sitemede woocommerce ile 300 tane ürün ekledim 3 saniye açan site 11 saniyelere kadar ulaştı. Ben illaki woocommerce ile iş yapacağım diyorsanız trendyol gibi bannerlar ile ilerleyin derim.

wmaraci
    reklam

verifyersin verifyersin WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.04.2014
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Teknik Destek
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad T** Ç**
    • Mesajlar 140
    • Beğeniler 3 / 45
    • Ticaret 0, (%0)
    OpenCart'ın daha stabil olduğunu düşünüyorum.

epicsosyal epicsosyal Dijital Dünya Kullanıcı
    • Üyelik 24.09.2018
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Sosyal Mühendis
    • Konum Afyon
    • Ad Soyad M** Ç**
    • Mesajlar 339
    • Beğeniler 36 / 49
    • Ticaret 2, (%100)
    Hocam yorum atarken benim gösterdiğim ürünlere göre yorum yaparsanız çok daha iyi olacağını düşünüyorum :)
    Dahada kararsız kaldım arkadaş ?
    Bütçe fazla yok üründe en fazla 100 tane olur diye düşünüyorum. Bu konu çerçevesinde yorumlarınızı bir daha alabilirmiyim ?
    Yorumlarınızı tek tek okudum teşekkürler

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
    • Üyelik 20.07.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Webmaster
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 2074
    • Beğeniler 60 / 532
    • Ticaret 10, (%100)
    Düşük maliyet ile büyük işler başarmak istiyorsan Woocommerce kullanmalısın diğer iki sistemde en dandik seo eklentisini bile parayla satarlar.Ürün sayısı fazla olursa Woocommerce kaldırmaz gibi şeyler söyleyenlere de aldırış etme gerekli optimizasyonlar yapıldığında gayet de verimli çalışabiliyor.87.000 ürün olan ve her üründe 10 varyant bulunan Woocommerce sitem var ve her konuda özgürüm istediğim her değişikliği kolayca yapabiliyorum destek aradığımda bulabiliyorum.Dünya istatistiklerinde Woo kullanımı Opencart ve PrestaShop dan yüksek.Size tavsiyem Woocommerce ama en ufak eklentiye para ödemek istiyorsanız Opencart kullanabilirsiniz.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
    • Üyelik 28.05.2018
    • Yaş/Cinsiyet 52 / E
    • Meslek Street Engineer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 5152
    • Beğeniler 2185 / 2187
    • Ticaret 0, (%0)

epicsosyal adlı üyeden alıntı

Hocam yorum atarken benim gösterdiğim ürünlere göre yorum yaparsanız çok daha iyi olacağını düşünüyorum :)
    Dahada kararsız kaldım arkadaş ?
    Bütçe fazla yok üründe en fazla 100 tane olur diye düşünüyorum. Bu konu çerçevesinde yorumlarınızı bir daha alabilirmiyim ?
    Yorumlarınızı tek tek okudum teşekkürler

Bu işi ne kadar sürdürmek istiyorsunuz önemli olan bu. Uzun vadeli ise, 100 ürün bile olsa uzun vade açısından Opencart. Bir kez kurulumu düzgün yapın, sonrasıdan sadece ürün ekle çıkart ile sistemi rahat çalıştırırsınız.

Kısa vadeli, 1-2 seneye sonlandıracağınız bir proje ise Wocommerce yeter. Fazla dallanıp budaklandırmadan, içine gömülmeden işinizi görür. Gelen güncellemelerden kaynaklı eklentilerin yapılandırması ve uyumunda biraz başınız ağrıyabilir sadece. Ama aşılır. Ama aşmak içinde yeni bir eklentiye ihtiyacınız olabileceğini unutmayın. Yani her türlü woocommerce kullanımınızda siteye yükleneceksiniz ve bile isteye ağırlaştıracaksınız.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al