wmaraci reklam

Sosyal video agi icin video cekebilecek kullanicilar bulmak

26 Mesajlar 1.544 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocalarim hiloo sosyal video agi uygulamami az cok biliyorsunuzdur. Bilinmiyorsa linkini koyacagim. Neyse benim uygulamama uye cekebilmem icin neler yapmam gerekli en azindan video cekecek kadin kullanicilar bulmak mantikli geliyor. Yada erkek kullanicilar Suan bir koyde yasadigim icin fazla cevrem yok.

Fikirlerinizi brkliyorum minumum butce ile ilerliyorum istedigim yere gelemezsem uygulamayi satisa cikaracagim tekrardan.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hiloo.android.app

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
1 kadın youtuber a reklam versen 1 günde binlerce indirmeye ulaşırsın. Bu işler için reklam bütçesi ayırmadıysan ne yazık ki sonu hep aynı olacak

Hüsran.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Bi arkadaş liselere git demişti. En kolay yolu bu.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)
Uygulama göze hoş gelirse Facebook gruplarından kadın kullanıcı çekilebilir diye düşünüyorum. Özellikle popüler olma sevdalıları koşacaktır. Onlar gelirse erkekler de gelir zaten maddi olarak da pek paraya ihtiyaç duymadan yapılabilir.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

iguanabey adlı üyeden alıntı

Uygulama göze hoş gelirse Facebook gruplarından kadın kullanıcı çekilebilir diye düşünüyorum. Özellikle popüler olma sevdalıları koşacaktır. Onlar gelirse erkekler de gelir zaten maddi olarak da pek paraya ihtiyaç duymadan yapılabilir.

Hocam mantikli birsey ama suan en connected2 ribony hatta scorp mesajlasmadan hiloo icin tanitimini yaptim ama nafile

worldww adlı üyeden alıntı

Bi arkadaş liselere git demişti. En kolay yolu bu.

Mantikli hocam bunu degerlendirecegim.

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

1 kadın youtuber a reklam versen 1 günde binlerce indirmeye ulaşırsın. Bu işler için reklam bütçesi ayırmadıysan ne yazık ki sonu hep aynı olacak

Hüsran.

Hocsm yatirimci bulabilseydim hiloo icin. Hatta yatirimci bulabilmek icin yayimladim hilooyu amacim calistigimda kenera 200 300 koyup her ay bu sekilde piyasaya girecektim ama galiba sonum husran.

Guzel uygulama aslinda neden sevilmez anlamiyorum

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

bilisimdmr bilisimdmr Red Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşın dediği gibi liselere gitmek mantıklı. İstersen ben de arkadaşlarıma bir danışayım

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
bilisimdmr hocam suan liselere gitmeyi en son yapilabilecekler arasina koymamda fayda var bunun icin cevrem yeterli degil yani soyle liselerin kapisina degilde mudurler ile anlasip afis falan asilsa daha iyi olur kanaatindeyim ama o da maddi olarak yuk gerektiriyor afisi gectim okul ile diyalog kurmak gerekli bu da maddiyattan gececektir. Yasim suan 23 oldugu icin lisede tanidiklarim bile kalmadi

bilisimdmr bilisimdmr Red Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
@Lokasyon123 illa lise değil Üniversiteler de olur hocam.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba tavsiyem öncelikle uygulama üzerine yoğunlaşın fikir olarak çok hoş ama tasarımsal olarak zayıf kaldığını düşünüyorum. Daha kurumsal olmaya çalışın. Sade bir arayüz yapın. Google Play'deki görselleri düzeltin çok çirkin duruyorlar. Ayrıca proje bir hikaye katın insanlar neden kullansın neden fenomen olmak istesinler vb. Ve olmazsa olmaz app store de bir uygulama çıkarın çünkü genç kesimin bir çoğu i phone da kullanıyor. Ondan sonra özellikle instagram üzerinden sosyal medya çalışması yapabilirsiniz para harcayamam derseniz tamamen emek olarak aylar içinde uygulamanıza güzel bir kitle çekebilirsiniz. Komik bulduğunuz cevapları falan paylaşın. Böyle şeyler ha diyince olacak şeyler değil instagram hayatımıza birden girdi ancak girene kadar ne yollardan geçti.

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
hocam benim fikrimce instagramın kendisine reklam vemreniz daha mantıjlı olacaktır , size gereken sadece bir kadın veya erkek model

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al