wmaraci reklam

T-shirt işi için fikri olanlar?

4 Mesajlar 711 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
İyi akşamlar herkese, moda tasarımcı bir arkadaşımla bu işe girmeyi düşünüyoruz. İleri de t-shirt dışına da çıkabiliriz belki. Başta 5 adet örnek ürün çıkaracağız. Güzel bir siteyle, stüdyo ortamında çekimlerle siteye ekleyeceğiz. Arkadaşımın tasarımları çok iyi, o tasarlayacak tanıdık bir abimize gidip baskısını, kumaşını vs. ayarlattırıp çıkartacağız. Kesinlikle zarar edeceğimiz bir iş değil. Reklam gerekiyor, bazı youtuberlarla bazı sitelerle vs. anlaşıp tanıtım yapacağız. Bunun dışında siteden satış yapılıp kargoya verilecek. Bunun için şirket gerekiyor mu? Kargodakiler mi problem çıkarıyor fatura konusunda, müşteriler mi? Bunları merak ediyorum, şirket var zaten faturada problem olmaz ancak bu olayı öğrenmem gerekiyor. Son olarak bu işe girmiş veya tecrübeleri olan arkadaşlardan da edindikleri tecrübeleri dinlemek mutluluk verir. Düşüncelerinizi alalım :)

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
kaft bu konuda çok iyidir ben bir ürün aldım kalitesi çok kötü ama öyle bir grafik çalışması yapıyorlarki çöp malı bile sana 40 tl satabiliyorlar

RecepDemirel RecepDemirel www.demirelrecep.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Stero0 Kapıda ödemeli göndereceksen kargoyla şirket olarak anlaşma yapman gerekiyor. Kapıda ödemeli göndermeyeceksen kargocu sana fatura var mı diye sormaz, normal vatandaş gibi kargonu gönderirsin. Ama e ticaret yapacaksan her ürününü faturalı göndermeni tavsiye ederim. Ne zaman ne olacağı belli olmaz.
Ayrıca bence 5 çeşit ürünle bu işe girmeyin. En az 15-20 çeşit ürününüz olsun ki siteye giren müşterinin bir şey beğenme ihtimali artsın. He ama belli bir konuya yönelik t-shirt yapacağız diyorsanız o ayrı.

Keyato Keyato WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Girişimci & Sosyal Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Şahsi fikrim bahsettiğiniz şekilde yapmamanız olacak hocam, sebeplerinden ziyada size bir fikir sunmak isterim,

İlk etapta bu işi online hazır siteler üzerinden bir sanal dükkan açarak başlayın,
Belirli bir marka isminde yoğunlaşın ve instagram gibi platformlar kullanarak reklamınızı yapın,
Daha sonra talebe göre yada kendi fikirleriniz doğrultusunda işi geliştirirsiniz,

Profesyonel fotoğraf vb. tanıtım bence ilk etaptalarda gereksiz hocam basit grafik programları işinizi görecektir ayrıca bu işi hazırda yapan ve sanal dükkan açabileceğiniz sitelerde bu tür problemler olmuyor basit bir kâr ile tüm işlemler halloluyor. Daha sonra instagram hesabızda profesyonel resimler paylaşıp tanıtım / reklam sağlamış olursunuz.

Gideriniz olmayacağı yada min. düzeyde olacağı için 5 ürün yerine 20-30 ürün seçeneği ile piyasada bulunursunuz ve satış yapma ihtimaliniz çoğalır.

Size bu fikri sunma sebebim geçmişte bir kaç arkadaşıma bu alanda yardım etmiş olmamdır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al