wmaraci reklam

T-Shirt Pazarlama Hakkında Sorularım

6 Mesajlar 726 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba arkadaşlar öncelikle direk olarak elden satmayacağım tisho gibi siteleri kullanarak sadece tasarım yükle ve sat şeklinde yaparak aradaki farkı alacağım. 40Tl'ye bir tshirt koysam ortalama 6 tl kazandırıyor.

Hazırda bir kitlem yok mecburen reklam çalışması yaparak ilerleyeceğim. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Deneme amaçlı bir 50 tl ile reklam çalışması yapmak istiyorum ama 50tl'lik reklamla en az 10 tane satabilir miyim? Çevremde internetten aa bu çok güzelmiş alayım diyerek alan pek insan yok o yüzden yorumda yapamıyorum. Sizin önerileriniz nelerdir?

Hangi platformları yada neleri tercih etmeliyim. Anahtar kelime önerileriniz var mı? Nasıl bir strateji geliştirmeliyim?

wmaraci
reklam

antoniofeixe antoniofeixe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 12, (%100)
50 tl ile değil 5000 tl ile bile 10 tane satamayabilirsiniz. Eğer kitleniz yoksa önce sosyal medyada butikci kitle oluşturmanızı öneririm. Yoksa başlamadan iflas ettiniz bile.
faruk16 MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Instagram üzerinden ilerleyin. 2 3 adet firmanın insta hesabını kontrol ediyorum. Gayet iyi satışlar. Websitesinden 5 10 kat daha fazla sipariş geliyor instadan.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Backlinkcigeldi Bende instagram odaklı gitmek istiyorum instagramda dikkat etmem gerekli önemli noktalar nelerdir?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

tanomer75 tanomer75 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 40 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
İnstagram üzerinden sat en iyisi bu. Bence dikkat etmen gereken en önemli nokta malın fotoğraflarına önem göster yani malı iyi sergile. Bununla beraber yüksek takipçileri olan instagram hesaplarının adminleriyle iletişime geç onlarda senin hesabının ve malının reklamını yapsınlar tabi belli bir ücret karşılığında.
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmtrend.blogspot.com/

3rdi91 3rdi91 Alonebusinessman Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 101 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Evet birçok kişinin dediği gibi İnstagramda kitle oluşturarak daha çok satış yaparsın. Ayrıca Pinterest ile güzel içerikler oluşturup iyi bir kitle ve trafik yakalayabilirsin.
Öncelikle bunların pazarlama taktiklerini öğren.
Daha önce okuduğum veya izlediğim deneyimlere göre belirli bir hayran kitlelerine yönelik tasarımlar yap. Örnek olarak Harry Potter hayranlarına onunla ilgili tasarımlar yap. Sadece t-shirt değil bir çok ürüne bu tasarıma uygulayıp ürün sayısını arttırabilirsin. Ve son bir şey daha hemen pes etme.
Başarılar dilerim.
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

http://accastay.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al