wmaraci reklam

Tamamen ÜCRETSİZ E-Ticaret Yazılımı ve Web Hosting Bilgi Araştırması

26 Mesajlar 3.275 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Merhabalar,

Bilindiği gibi E-Ticaret sektöründe bir çok arkadaşımız ufak çaplı web siteleriyle bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Gerek kendi ürünlerini (emek vererek hazırlanan / geliştirilen ) bu elektronik, tekstil, yiyecek, içecek, web sitesi tasarımı ve buna benzer alışveriş sitelerini açarak satışlar yapmaktadırlar.

Bu proje üzerinde yaklaşık 10/12 günlük bir süreç var idi bu süreç içerisinde bilgi alışverişi gerek yazılımsal olarak işleyiş hakkındaki bilgi paylaşımı ve buna dayalı diğer unsurları da dahil ederek sonuç olarak bu konuyu açma kararı aldım.

ProTicaret, OpenCart, Magento, PrestaShop gibi hazır e-ticaret sistemlerinin yanı sıra yeni bir e-ticaret kampanyası oluşturmayı düşünüyorum. Bu iş için yaklaşık olarak 7000 TL değerinde bir proje fiyatlandırmayı hesapladım. Tabi bu fiyat benim cebimden çıkmadı tamamen, kendi ekipman arkadaşlarım ve tabiki ben tarafınca geliştirilen ve Türkiye'de var olan e-ticaret eksikliğini gidermek adına adımlarımızı atma kararı aldık.

ÜCRETSİZ E-TİCARET YAZILIMI NEDİR

PHP, MYSQL alt yapısı ile hazırlanan IdeaSoft benzeri görselliğe sahip en ufak bir eksiklik olmadan tamamen eşsiz bir işleyişe sahip ve zengin admin panel editörü ile sizlere tamamen ücretsiz e-ticaret hizmeti vermeyi planlıyoruz.

E-Ticaret sistemine sahip olmanız için tek yapmanız gereken şey, Alan Adı Tescil işlemi yapmaktır. Her hangi bir firma dan kayıt etmiş olduğunuz alan adınızın name server adreslerinizi bizim sunucularımıza yönlendirerek maksimum 3 saat içerisinde kurularak tarafınıza teslim edilecektir.

Her domain paylaşımlı SSL sertifikasına sahiptir. Hiç bir şifreleme söz konusu değildir. Bir tek sistem işleyişi için functions dosyası şifreli tutulmaktadır. Footer alanında bir tek E-Ticaret kelimesi ile kendi sitemize link verilecektir. Bunun harici HOSTİNG ve YAZILIM ücreti talep edilmemektedir. Başvuru sırasında zaten kullanıcı sözleşmesi ve bayilik sözleşmesi içerisinde gerekli olan maddeler sizlerle paylaşılacaktır.

Eğer ki kendi sunucularınız üzerinde yazılımı kullanmak isterseniz, Lisanslama işlemi olacaktır. Bu lisanslama sistem üzerinde sadece 3 dosya üzerinde yapılacaktır. Geliştirmeye açık olarak ise Admin paneli üzerinden Dosya Yöneticisi üzerinden gerekli olan yapılandırma ve değişiklikler yapılabilir durumdadır. Hiç bir şekilde ücret talep edilmeyecektir.

E-TİCARET SİTESİ AÇMAK İÇİN BELİRLİ ŞARTLAR VARMIDIR?

Bizlere projeniz hakkında başvuru sırasında detaylı olarak bir sunum ilettiğiniz taktir de projeniz de sizlere çözüm ortaklığı sağlamamız için projenizin detaylı konusunu ve ileriye yönelik olarak e-ticaret üzerinden neler yapmayı hedeflediğinizi anlatır bir dil ile ilettiğiniz taktir de incelemelerimiz dahilince tarafınıza 3 iş günü içerisinde e-mail yoluyla geri dönüş sağlanacaktır.

18+ yaşını doldurmamış kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar.
Müstehcen içerik(adült,vb) gibi siteler buna dahil edilemez.
İnsanlara yönelik satışlar da aldatıcı, sahte ürün ve çin malı gibi ürünlerin satışını yapacak kişiler bu sisteme dahil edilemezler.

Sistem üzerindeki bazı özellikleri sıralamak istiyorum;

Arama Motoru Dostu, SEO
Akıllı url, otomatik oluşan sitemap ve daha birçok özellik ile arama motorlarında üstün performans.

Güvenli Altyapı
Tüm E-Ticaret paketleri 128 bit SSL sertifikası ile güvendedir.

Hazır Temalar

Tüm E-ticaret paketlerinde, e-ticaret siteniz için hazır temalar bulunmaktadır. İsteklere bağlı olarak özel tasarım çözümüde sunulmaktadır. (12 hazır tasarım)

Kullanıcı Dostu E-ticaret
E-ticaret Sistemi, hem kullanıcılar, hemde yöneticiler için eşsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sürekli Bakım, Yedekleme
Tüm E-Ticaret sistemleri sürekli yedeklenir ve geliştirilir.

Tüm Banka Pos Altyapılarına Uygun
E-ticaret Yazılımı, tüm bankaların sanal posları ile %100 uyumludur.

Muhasebe Programı Entegrasyonu
E-ticaret Yazılımı Logo ve diğer muhasebe programları ile entegreli çalışabilmektedir.

Tek Tık ile Fatura Yazdır
Depo Fatura Modülü ile siparişlerinize ait faturaları tek tık ile kesebilir, faturaya ait tüm detayları sistemde görebilirsiniz.

Proje çalışmaları devam etmekte olup, Extra sistem içerisinde görmenizi istediğiniz özellikler yada yapılandırmalar ile ilgili olarak istek, görüş ve diğer önerilerinizi konu altından iletebilirsiniz.

Proje, çalışmalarımız devam etmektedir. En yakın zaman da gerekli bilgilendirmeler bu konu altından tekrar aktif edilerek sizlerle buluşturulacaktır.
main xFeyz xdahx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
ne güzel düşümüşsünüz Heuristic başarılar dilerim.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

mertcanilter mertcanilter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Mükemmel bir çalışma olacak inşallah, başarılar abi.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

www.mertcanilter.com.tr

TimurE TimurE Emre Timur Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress/SEO/PHP
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 31 / 24
  • Ticaret 12, (%100)
Başarlıranın Devamını dilerim Abi , inşallah güzel yerlere gelecek bu proje.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)
Bekliyorum abim, elbet güzel bir şeyler çıkacak ortaya.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Kimse karsiliksiz is yapmaz heleki bu sektorde.urun tedarigini siz saglayip satilan urunlerden mi kazanc saglayacaksiniz ? Veya stopaji yuksek tutup para kazanabilirsiniz demi veyahut alt odeme limitini 250 300 yapip adamlarin satisinin karini mi vermeyeceksiniz bence tutmaz bu is bosa vakit kaybi.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
BySaNCeZ , Kendi kişisel görüşleriniz ve düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Gayet mütevazi bir şekilde anlayış ile karşılıyorum ancak unutmamanız gereken bir şey var ki kullandığınız kelime kişiliğinizi ön plana sokmak için belli bir sebeptir.

alt odeme limitini 250 300 yapip adamlarin satisinin karini mi vermeyeceksiniz

Bu karara nereden vardığınızı sormayacağım gerek yok. Yaptığınız davranış stili çok yanlıştır. Siz hiç bir kimseyi yargılamaya mükellef değilsiniz. Unutmayın ki bir gün benzeri bir konu açarsanız aynı durumu bende sizinle mutlaka paylaşacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Buraya açılan bir konu tartışmak için açılmamaktadır. Öneri, görüş ve istekler için açılan bir konudur. Bu konuyu alıp yerden yere vurun diye açılmamıştır. Kendi görüşünüzü madem ki burada yazıyorsunuz usluplara dikkat ederek medeni bir şekilde özen göstererek yapın.

Herkes burada görüşünü ve önerisini sunmakta özgürdür. Ancak konuyu baltalamadan özen göstermek gerekiyor. Eleştiri gibi cümleleri ProTicaret için de iletmenizi tavsiye ediyorum. Bizim geçirdiğimiz vakit ne sizi nede başka hiç bir kimseyi ilgilendirmez.

Vakit önemli olabilir sizin için ancak biz hizmet vermek için bu işe atılım sağlıyoruz. O halde beyin fırtınası kategorisinin açık kalmasına hiç gerek yok kapatılsın. Sizin gibi düşünce yansıtan insanlar yüzünden artık insanlar kendi projelerini buralara açamaz hale gelecekse hiç anlamı yok demektir.

Tekrar söylüyorum, görüşünüz için teşekkür ederiz. Diğer yorumlarınız içinizde kalsın bizim nasıl bir yol izleyeceğimize zaman karar verecek ve kullanan kişilerin yorumları dahil olacaktır.

Teşekkürler.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Benim uslubumda bir sey yok bu tarz tongaya ben dustum gorenler dusmesin webmaster arkadaslara ufacik bilgi verdim.Karsiliksiz kimsenin iş yapmadigi dunyada sizinde bu olaylarla karsilacaginiz aşikar.Dediginiz gibide zaman her zamanki gibi birilerini hakli cikaracak konuyu yakindan takip ediyorum sizinle calisacak arkadaslarla iletisim halinde olacagimdan supheniz olmasin konuyu da baltalamak gibi amacim yok ben sizi dusunuyorum 7000 tl para gomeceksiniz bu ise çok paraniz gitmesin diye dedim neyse size kolay gelsin anlayissiz tavirlariniz icinde ayrica tesekkurler

EhliKeyf EhliKeyf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 8, (%100)
Projeniz çok mantıklı ve her iki tarafında kazanabileceği bir sisteme benziyor, bende yakın zamanda e ticaret açmayı düşünüyorum. Dediğiniz gibi ise, bende katılacağım kesinlikle.. Merakla konuyu takip etmeye devam ediyorum. İnşallah güzel olur.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Ayrica proticaret ile kendinizi karsilastirmaniz da komikti proticaret alaninda belli bir kitleye ulasmis ve benim dedigim sekilde ulasmistir. Sanal pos eklenti satarak. Sizinde yapacaginiz budur e ticaret sisteminde ssl ve sanal posun ucretsiz dagitilma gibi bi sistemi varda bizmi bilmiyoruz bos yere zaman kaybetmek.Ama yeni baslayanlar icin kacirilmaz firsatiniz basarilar dilerim hayatta

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al