wmaraci reklam

Ne Tür ve Hangi Konuda Site Açmalıyım?

13 Mesajlar 4.229 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kokasi35 kokasi35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhabalar. Aranıza yeni katıldım. Bu tür işlere de yeni merak saldım. Aklımda gündem, oyun, oyun incelmeleri ve teknoloji hakkında websitesi kurma fikri var. Çünkü bu konularda özgün içerik üretebilirim. Biliyorum çok fazla türde siteler mevcut. Ancak fikir ve görüşlerinizi belirtirseniz çok müteşekkir olurum. Ancak domain ve tema arasında kararsızım. Sizce hangi temayı kullanmalıyım? Fikirleriniz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1) https://boombox.px-lab.com/
2) http://www.mvpthemes.com/zoxnews/
3) https://boombox.px-lab.com/sunshine/

Not: Aklımda kadın sitesi açmak da var. Kız kardeşimin yardımı ile yapmayı düşünebilirim.

wmaraci
reklam

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba Genç Kardeşim,

Kendi zevk alacağın alana yönel, sana olumsuz düşünceler gönderen kişiler illa ki bulunacaktır. Ne olursa olsun devam etmeni öneriyorum bu projen de.

Tema konusuna gelirse ben biraz zevksizim (çevrem öyle söylüyor) Forumdan biri sana öneride bulunacaktır.
kokasi35

kişi bu mesajı beğendi.

Lenny Lenny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
kesinlikle ilgilendiğin konulara yönel ve şunu bil ki bu işlerle ilgilenip aksatmaman lazım. kurabilceksen bir ekiple daha iyi yol alabilirsin.
tema konusuna gelcek olursak da 2. tema daha hoş geldi
kokasi35

kişi bu mesajı beğendi.

itsover itsover Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 0 / 76
  • Ticaret 13, (%100)
Tutunamazsın kardeş rakibin oldukça fazla. Ha dersen ki hobi olarak yapacağım para kazanma derdim yok o zaman olur.
kokasi35

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Tema konusunda bana göre boombox daha şık duruyor. kendi bildiğiniz içerik üretebileceğiniz alanda ilerlemeniz daha faydalı olur düşüncesindeyim.
kokasi35

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
İlk başta tema için para ödemene gerek yok. Öncelikle yazmaktan zevk alacağınız konularda başlayın. Günlük ziyaretçi sayısı 200'ü bulduktan sonra zaten okuyucuların en çok sitenize girdiği konuları derinleştirmek hit almanıza fayda sağlayacaktır. Kadın, dekorasyon konularında bilginiz varsa, bu ideal bir başlangıçtır. Dediğim gibi önce ücretsiz temaları kullanın ve ucuz hosting satın alın. 6 ay ve 1 yıl aralığına kadar düşünme fırsatınız olur.
kokasi35

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

idogan idogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** D**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
daha önce hazırlanmamış içerikli site olması önemli... örnek film sitesi dersen google de nasıl üst sıralara çıkacaksın....

size bir tüyo vereyim... Filesahareads ile paylaşacağın bir site yap... Fileshareads yeni çıktı ve kimsenin haberi yok... 1 sene içerisinde 1 milyon kullanıcısı olacak (dünya çapında ) Bir forum aç ve programların tanıtımı yaptıktan sonra fileshareads ile paylaş. hem forumdan kazan. hem FileshareAds Gelirinin %65 sini size veriyor...

https://forum.utorrent.com sitesinin değerini bir araştır...
bunun gibi site yapabilirsin. fakat googlede nasıl üst sıralara çıkacaksın...

FileShareAds için yaparsan googlede hemen üst sıralara çıkarsın(Şu anda Rakibin yok)

FileShareAds torrent gibi dosyaları parçalayarak gönderen ve Kim dosyayı paylaştı ise onun için adsense, adhitz ve reklamları gösterir...

Kazancının %65 sini dağıtması hızlı büyümesini sağlayacaktır.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
İlk projen ilgilendiğin bir konuda olsun. İkinci projeni fazla para olan kategoride @çarsın.
kokasi35

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Seokoloji adlı üyeden alıntı

Merhaba Genç Kardeşim,

Kendi zevk alacağın alana yönel, sana olumsuz düşünceler gönderen kişiler illa ki bulunacaktır. Ne olursa olsun devam etmeni öneriyorum bu projen de.

Tema konusuna gelirse ben biraz zevksizim (çevrem öyle söylüyor) Forumdan biri sana öneride bulunacaktır.

Öncelikle destekleyici ve motive verici yazınız için teşekkür ederim. Kusura bakmayın bir süre burada olamadım ve bundan dolayı mesajlara cevap veremedim. Şuan herşeyim tamam sadece domain düşünme aşamasındayım. 😄

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

itsover adlı üyeden alıntı

Tutunamazsın kardeş rakibin oldukça fazla. Ha dersen ki hobi olarak yapacağım para kazanma derdim yok o zaman olur.

Evet hobi gibi olmasını düşünüyorum. Bu sürede kendimi geliştirip güzel bir yol alabilirim diye düşünüyorum. Ama ileride ne olacağı belli olmaz belki kurmuş olduğum websitesinden 3-5 kuruş kazanabilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al