REsimli soz olusturma uygulamasi hazirliyorum, bu uygulama icin bir cok dusuncem ve gelistirme haritam var ve bunlardan en onemlisi, paylasilan yada kaydedilen sozlerin resmi sitemiz uzerinden kullanilip kullanilamayacagi.

Kullanici hakli olarak kendi sozlerini kullanmamiza izin vermeyebilir yada izin verebilir. Ilerde fikri degisirse nolur ? yada kullanmakda ozgur olurmuyuz bunlari arastiriyorum.

amacim paylasilan resimlerdeki yada kendi yazdigi sozleri, yine kendi adi altinda resmi sitemizde yayinlamak. Kullanicilar sizce buna tepki verirmi yada akliniza farkli birsey geliyor mu ?

Ben yayinlamak taraftariyim, tabi sozler kontrolden gecerek en uygun olanlari. ve uygulamada soz'u sahiplen seklinde de bir ozellik olacak. Yayinlanan bu sozler (site uzerinden) olusturan kisi tarafindan sahiplik ismi alinarak, yine site uzerinden kendi ismi altinda yayinlanacak sekilde gelistirmeyi dusunuyorum.

Yani kiasacasi: resimli yazi olusturuldu,
--> paylasildi yada kaydedildi.
------> sozleri sistemimize kaydedildi.
----------> uygun gorulen sozler site uzerinde paylasildi, resimli olacak sekilde, soz de yaninda.
--------------> Kullanici yayinlanan sozleri kendi ismi ile yayinlansin isterse ona ozel benzersiz bir kimlikle, sonraki sozleri yayinlanmaya devam eder. (oncelikle telefonunu onaylayacak)

Karisik geldigini farkindayim ama bu tarz bir calismanin kullanicilar tarafindan nasil karsilanacagini merak ediyorum ve gelistirme asamasinda farkli goruslerede ihtiyacim olacak.

Tesekkurler.

soz konusu uygulama: https://wmaraci.com/forum/android-uygulama-gelistirme/resimli-sozler-olusturma-uygulamasi-binlerce-arkaplan-resmi-binlerce-soz-ikonlar-dahasi-oneri-gorus-sikayet-597913.html