wmaraci reklam

Web projesi ve ekip arkadaşı arıyorum

3 Mesajlar 555 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Phoique Phoique WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar hepinize, uzun süredir bir web projesi düşünüyor ve bir yandan da react öğreniyordum. Ama hala aklımda bir proje yok proje öneriniz varmıdır birde benim gibi nodejs/reactjs ile ilgilenen ve kendine ekip arkadaşı olur proje arkadaşı olur arayan var ise seve seve yardım ederim, çünkü daha önce hiç bir ekip ile proje geliştirmedim. Bu tecrübeyi edinmek istiyorum.

wmaraci
reklam

Fenty Fenty Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 65 / 60
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba,

react native daha önce bir proje oluşturdum örnek hello native uygulamasında kaldım. Aradan 1 yıl geçti tekrar bir başlamak istedim ama projeyi bir türlü başlatamadım bir sürü hata ile karşılaştım. Bilgisayara bağlanıp bir el atsan iyi olur aslında hocam :)

Phoique Phoique WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Fenty adlı üyeden alıntı

Merhaba,

react native daha önce bir proje oluşturdum örnek hello native uygulamasında kaldım. Aradan 1 yıl geçti tekrar bir başlamak istedim ama projeyi bir türlü başlatamadım bir sürü hata ile karşılaştım. Bilgisayara bağlanıp bir el atsan iyi olur aslında hocam :)

Usta ben react yazıyorum react-native değil ama karşılaştığın sorunları yazarsan çözebilirim. Bir ara bende react native hello world yazayım dedim 2 günde kurmuştum çok hata veriyordu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al