wmaraci reklam

Ne yapmalıyım

5 Mesajlar 791 Okunma
wmaraci reklam

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba dostlar. Yeni başladığım proje yüzünden 1 haftadır gün yüzü görmedim. Sürekli uğraştım, düşündüm, fikir aldım vs vs ama sonunda bırakmak istiyorum.

Projem SMM panel açmaktı. Çok şükür domain, script ve hosting i sorunsuz hallettim. API olayını da hallettim sayılır ancak zorluklarını sonradan anladım. Shopier aldım fakat otomatik bakiye yükleme sistemi yokmuş. Bende de 15 dakika da bir manuel olarak panele girip bakiyeyi yüklemek gibi bir çalışkanlık yok.

Hem diyelim projeyi tutturdum. Gelen para 5000 ise bana gelecek olan 500. Projeye başlamadan önce böyle olacağını bilmiyordum. Ama her daim kendime tabiri caizse gaz vermeye çalışıyordum projeden vazgeçmemek için. Hatta arkadaşlarıma "eğer bu projem tutarsa hepinizi kebapçıya götüreceğim" demiştim :(

Sonra kendi kendime dedim ki "olum sen SEO uzmanısın, ne işin var senin SMM panel işlerinde".

2 tane sitem olacak bu paneli sattığım da. 1'i teknoloji diğeri rüya tabiri. Oralardan devam edeceğim ve onları ne olursa olsun bırakmayacağım.

Sizden istediğim bana fikir vermeniz.

Ek olarak hepinize tavsiyem: ne olduğu belli olmayan işlere girişmeyin :)
Kutlu44

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Fikre gerek yok siz zaten kararınızı vermişsiniz... en uygun şekilde elden çıkarın bence, vakit kaybetmeyin... ilgisi olan bir talip illa çıkacaktır...

Geçmiş tecrübelerime dayanarak söylüyorum; bir heves ile ilgi alanına girmeyen/devam ettiremeyeceğin, sonunu getiremeyeceğin projelere girmeyeceksin...

Zamanında harcadığım paranın onda birine sattığım siteler oldu, yazarken bile gerildim :(

bulentking sat gitsin...
bulentking

kişi bu mesajı beğendi.

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam bir işi yapacaksanız enine boyuna, gelirine giderine, gidiş dönüşlerine kadar her şeyi incelemelisiniz. Öyle hadi bu iş hoşuma gitti yapayım diye gaza gelmeyin bana çok oldu hepsi elimde patladı.

Bundan sonra yaptığım tüm projeleri en az 3 aylık bir araştırma veriyorum öyle işe giriyorum, ama bazen hiç araştırmadan girdiğimde oluyor peki ben ne ders çıkardım bundan emin değilim ama siz yine iyice araştırın.
Kutlu44 bulentking

kişi bu mesajı beğendi.

gnyahmet gnyahmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 26, (%96)
Shopierle otomatik bakiye ekleme sistemimi size verebilirim (hazır kod php laravel) inancınız kırılmasın yeterki 0552 280 3734 wp yazın hocam
Musa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
gnyahmet hocama mesaj gönderdim. Geri dönüşünü bekliyorum. İnşAllah hayırlısı olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al