wmaraci reklam

Yeni Domain Almak

5 Mesajlar 512 Okunma
wmaraci reklam

Talip68 Talip68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar benim mevcut bir haber blogum var, acemilikle uzun ve kulağa iyi hitap etmeyen bir domain almıştım. Şimdi daha güzel ve kısa domainler buldum daha hoşlar ve akılda kalıcı, marka olmak için önü açık domainlar. Şimdi ben böyle yeni bir domain alıp siteye onu bağlasam adsenseyi nasıl hallederim? Büyük bir düşüş olur mu sitede?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)
301 yönlendirmesi yaparak bir nebze idare edebilirsiniz. Adsense için de tekrar başvurmanız gerekir
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Sitenin adresi değiştiğinden bir miktar ziyaretçi kaybın olur. Ancak eski siteye yönlendirme kodu ekleyerek bu kaybı da engellemek elinde ... Başarılar dilerim.
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Talip68 Talip68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Sitenin zaten googleden gelen hiti yok, günlük 100 kişi geliyorsa 95 i instagram twitter, 5 i googleden geliyor. Siteye ait büyük bir instagram hesabı açıp haber sayfası tarzında paylaşımlar yapıp oradan da siteye büyük kitle çekmeyi planlıyorum. İnstagram sayfasının tamamlanmasına az kaldı. Tek derdim uzun ve hoş olmayan, akılda kalıcı olmayan bir site ismi yerine güzel bir isim kullanmak, instagram sayfası sayesinde biraz sürekli okuyucu kitle yakalayabilmek, mümkünse markalaşmak istiyorum. Ama araştırdığımda domain değiştirmeyle ilgili makaleler hep wordprese hitap ediyor. Benimki blogger. 301 yönlendirmesini yapmaya gerek olmadığını, sonuçta arama sonuçlarından pek bi kitle gelmediğini düşünüyorum. Ama illa yapmam gerekiyorsa 301 yönlendirmesini blogger için nasıl yapacağımı bilmiyorum.

wmaraci

baltazar baltazar Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 5 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Dostların dediği gibi biraz kayıp yaşayabilirsiniz bunu göze almanız gerekir. Gerekli işlemleri halletikten sonra her şey normale dönecektir.
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al