wmaraci reklam

Yeni bir iş teklifi aldım önerilerinizi bekliyorum(önemli)

41 Mesajlar 4.345 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onurtayli onurtayli Sosyal Medya Bilirkişisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Bilirkişisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Yaklaşık 3 haftadır yoğun olmamak kaydıyla sayfasını yönettiğim bir gözlükçü var. Aktif olarak Gözlük modelleri paylaşımı, gözlük videoları, bot ile organik takipçi kasmaya çalışıyorum. Hesap @ataoptikorg

Bugün ziyarete gittiğimde 5 şubeli bu gözlükçü nün büyük patronu geldi ve bana sosyal medya hesabı yönetimi için, sözleşmeli olacak şekilde bir iş teklif etti. Başka bir işte çalışma dışarda kazanacağın parayı ben sana vereyim, artı olarak sigortanı da yapıcam, benim hesaplarımı yönet dedi. Buraya kadar herşey çok iyi. Tam aradığım iş. Ancak istediği yönetim modeli, çoğunluk instagram üzerinden havale, eft ya da kapıda ödeme sistemi olacak şekilde sipariş üzerine iş.
Örnek gösterdiği profil: @gulertakigalerisii
Adam örneğini verdiğim profildeki işi kendi işine uygulamak istiyor.

Daha önce sosyal medya hesabı yönettim, bilgim var fakat: bu şekilde instagram üzerinden satış yapan bi hesap yönetmedim.

Nasıl bir yol izlemeliyim? Ne yapmalıyım? Daha önce ben şunları yaptım ve faydasını gördüm dediğin şeyler nelerdir.

Önerilerinizi heyecanla bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Time is bad. Keep your code.
wmaraci
reklam

ProjeveKod ProjeveKod @projevekod Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 22 / 95
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir teklif kaçırma. Yapılmayacak bir şey yok instagram üzerinden müşteriler bulacaksınız whatsapptan konuşacaksın havale/eft usülü parayı alacaksın ürünü göndereceksin. Hedef falan vermediyse karlı bir iş senin için kaçırma.
onurtayli arifcan1903

kişi bu mesajı beğendi.

Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
Mis gibi iş hiç kaçırma kardeşim. Kurulu düzenin sistemini yönetme teklif etmiş adam sana resmen. O şimdi bide prim falan verir sana , o zaman daha da mis olur.
onurtayli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Hedef vermedi, işin bir diğer iyi yanı da o. Yani bana şu kadar zamanda şu kadar kazandır, şu kadar müşteri getir demedi. Paylaşımların ve ilgi alakam hoşuna gitmiş. O yüzden böyle bi teklifle geldi.

Bir diğer merak ettiğim, o müşterilere nasıl ulaşıcam? O güveni nasıl sağlarım?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

GrafAdem adlı üyeden alıntı

Mis gibi iş hiç kaçırma kardeşim. Kurulu düzenin sistemini yönetme teklif etmiş adam sana resmen. O şimdi bide prim falan verir sana , o zaman daha da mis olur.

Hocam emin ol prim bile istemiyorum, sigorta ve düzenli maaşımı versin bana yeterli olur. Ayrıca adam akparti il meclis üyesi, şuan hali hazırda üniversite okuyorum bitince beni işe de sokar.

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, farklı isimlerde farklı hesaplar kasmalısın, gözlük ve benzeri iş yapan hesapların takipçilerini takip edip geri dönüş almalı veya bi şekilde onlara ulaşmalısın, sonuç olarak elinde 10k lık 20 klık 100k lık tamamen organik hesaplar olduğunda işi dahada büyütmelisin, mesela bi ünlünün hesabında gözlük tanıtımı yaptırmak gibi veya bazı ünlülere gözlük hediye gönderip kendini etiketlettirmek gibi gibi daha uzar gider. Kolay gelsin şimdiden ancak bir hedef konulursa ulaşamayacağını biliyorsan kabul etme, hedef yok ve bu iş yapılacak denirse üzerine düş ve devam et.
onurtayli

kişi bu mesajı beğendi.

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)
Önümüz zaten yaz, şu vine fenomenlerine veya video çeken ünlü liselilere birer güneş gözlüğü gönderip onlardan tanıtım alabilirseniz müşteri akını olacaktır. Hem de para vermeden
MehmetMasa onurtayli

kişi bu mesajı beğendi.

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Kargo takibi ve mutsuz musteri ile ugrasmak zor. Sadece hesap yoneteceksen super

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

iguanabey adlı üyeden alıntı

Önümüz zaten yaz, şu vine fenomenlerine veya video çeken ünlü liselilere birer güneş gözlüğü gönderip onlardan tanıtım alabilirseniz müşteri akını olacaktır. Hem de para vermeden

Onu bende düşünüyorum, bir bayan bir erkek üniversite öğrencisi modelle anlaşıp güneş gözlüğü hediyeli çekim düşünüyorum.

Ayrıca orta dereceli instagram fenomenlerine gözlük hediyeli story ve post paylaşımı da yaptırıcam.

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

buzmavisi adlı üyeden alıntı

Kargo takibi ve mutsuz musteri ile ugrasmak zor. Sadece hesap yoneteceksen super

Hocam eğer fazla bir yoğunluk olursa kargo durumunda patron, sadece o işle uğraşacak birini alırım dedi. Ama günlük 10 kişiye kadar uğraşırım ben. Haftalık 150den fazla Ürün olursa 1 kişi almak zorunda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al