wmaraci reklam

Yeni Projem İle İlgili Önerileriniz nedir?

23 Mesajlar 2.380 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Yeni bir projeye başladım ve sizlerden öneri almak istiyorum. Tasarım başta olmak üzere detaylı her türlü iyi kötü önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Proje: Web Sitem

wmaraci
reklam

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Valla güzelmiş, ben sevdim. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.
Klavuzer

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam benim gözüme ilk olarak content bölümünün en başında reklam olması ve footerdaki logonun kalitesizliği çarptı açıkçası.
Klavuzer ElAziz

kişi bu mesajı beğendi.

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

Pawn adlı üyeden alıntı

Valla güzelmiş, ben sevdim. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

Umarım teşekkür ederim. Öneri veya gözeünüze çarpan bir sorun yok sanırım.

johntitor37 adlı üyeden alıntı

Hocam benim gözüme ilk olarak content bölümünün en başında reklam olması ve footerdaki logonun kalitesizliği çarptı açıkçası.

Bu reklam yerleşimi konusunda sık sık sorunlar yaşıyoruz. Siteyi reklama boğmadan doğru ve güzel bir reklam yerleşimi yapmak istiyoruz aslında. İleriki dönemlerde uzman birilerindne reklam yerleşimi konusunda destek alabiliriz diye düşünüyoruz. Footer alanında yer alan logo ise öylesine oluşturulmuş bir logo. İkonun yanına öylesine bir font ile yerleştirildi. İlerleyen zamanlarda logomuz için bir çalışma yaparız. Bu güzel yorumunuz ve sitemizdeki sorunları söylediğiniz için teşekkür ederim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ElAziz ElAziz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşletme sahibi
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bana kalırsa başta domain olmamış, ciddiyet çağrıştırmıyor ve artık sıradan hal almış bir isim akıllarda.
Logo üzerinde de düzenlemeler yapılabilir, iki adet N'yi bir arada görüyorum. Mavi N'nin yanına ek bir N harfi daha katılmasın bana kalırsa.

İyi çalışmalar.
Klavuzer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

ElAziz adlı üyeden alıntı

Bana kalırsa başta domain olmamış, ciddiyet çağrıştırmıyor ve artık sıradan hal almış bir isim akıllarda.
Logo üzerinde de düzenlemeler yapılabilir, iki adet N'yi bir arada görüyorum. Mavi N'nin yanına ek bir N harfi daha katılmasın bana kalırsa.

İyi çalışmalar.

Akılda kalıcı Türkçe bir isim olsun istedik ve ortaya çıkan alan adı buydu. İlerde isim değişikliği düşünebilir miyiz bilmiyorum ama şuan bu domain ile devam etmekte fayda görüyoruz. Sanırım Footer alanında yer alan logodan bahsediyorsunuz. Söylediğiniz logo fikri mantıklı. Bunun için ücretli logo yaptıracağımız kişiler için bi araştırma yapmaya başladık bile. Teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için. Bizi mutlu etti gerçekten. Peki başka tasarımsal olarka bi öneriniz var mı? Tasarım başarılı mı? Sade mi? Kullanışlı mı?
ElAziz

kişi bu mesajı beğendi.

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
sıradan geldi, çok görüyorum böyle themeforesttan tema alıp kuran, proje deyince farklı bişiler bekliyor insan.
Klavuzer

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

Yeninesil44 adlı üyeden alıntı

sıradan geldi, çok görüyorum böyle themeforesttan tema alıp kuran, proje deyince farklı bişiler bekliyor insan.

Teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için. Çok farklı bir proje olacağına inanıyoruz ve bu yolda ilerliyoruz.

Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Atamızın Dediği gibi. Bizde şuan engelleri kaldırmaya çalışıyoruz ve öyle ilerlemek istiyoruz.
Yeninesil44

kişi bu mesajı beğendi.

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
hocam projenizi çok beğendim. Nacizane gözüme takılanları yazdım. inşallah daha iyi yerlerde görmek üzere diyelim.

1- alan adı on numara ama logo böyle güzel bir projeye yakışmamış

2- proje oturana kadar ana sayfada yer alan büyük reklamların olmamasının faydalı olacağını düşünüyorum.

3-Ana sayfada yer alan haberlerin boyutları küçültülerek daha fazla haberin görülmesi sağlanması ilerisi için faydalı olacağı kanaatindeyim. Kullanıcı sayısı arttığında akış hızlı değişir ve çoğu içerik okunmadan kayar gider aşağıya.

4- böyle bir siteye rastgele butonu gider.

5-arama kutusuna ''nabersin.com'da ara'' yerine daha orjinal insanlara sıcak gelecek bişey yazılabilir. örn: ararım seni her yerde (cezmi kaloriferde böyleydi sanırım)

6- daha bir çok kategori eklenebilir. ayrıca üst şeritte yer alan kategoriler sub menü de yok. aranılan kategori için menünün dönmesimi beklenecek anlayamadım.

7- kullanım şartları ve gizlilik politikası boş. birde başlıkta yazım hatası var.

8-sayfa profillerinde kişilerin yazı yazdığı kategoriler sıralanırsa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

9-varmı bilmiyorum ama üyelerin birbirleriyle özel mesajla sohbet edebilmesi gerekir.

10-herhangi birisinin paylaştığı içeriğin içine girildiğinde içeriği oluşturan kişinin bağlantısı ve takip et butonları olması gerekir.

11- google, facebook, twitter ile üye ol çalışmıyor sanırım beta aşamasından dolayı kapalı.

12-üye olmak isteyenlere girişte ilgi alanlarını sorularak seçilen alanların ağırlıkta olduğu bir site gösterimi sağlanabilir.

13-hepsinden önemlisi insanların buraya üye olup yazmaları için iyi bir reklam stratejisi izlemelisiniz.
Klavuzer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

OmrAlgs adlı üyeden alıntı

hocam projenizi çok beğendim. Nacizane gözüme takılanları yazdım. inşallah daha iyi yerlerde görmek üzere diyelim.

2- proje oturana kadar ana sayfada yer alan büyük reklamların olmamasının faydalı olacağını düşünüyorum.

3-Ana sayfada yer alan haberlerin boyutları küçültülerek daha fazla haberin görülmesi sağlanması ilerisi için faydalı olacağı kanaatindeyim. Kullanıcı sayısı arttığında akış hızlı değişir ve çoğu içerik okunmadan kayar gider aşağıya.

5-arama kutusuna ''nabersin.com'da ara'' yerine daha orjinal insanlara sıcak gelecek bişey yazılabilir. örn: ararım seni her yerde (cezmi kaloriferde böyleydi sanırım)

6- daha bir çok kategori eklenebilir. ayrıca üst şeritte yer alan kategoriler sub menü de yok. aranılan kategori için menünün dönmesimi beklenecek anlayamadım.

7- kullanım şartları ve gizlilik politikası boş. birde başlıkta yazım hatası var.

8-sayfa profillerinde kişilerin yazı yazdığı kategoriler sıralanırsa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

9-varmı bilmiyorum ama üyelerin birbirleriyle özel mesajla sohbet edebilmesi gerekir.

10-herhangi birisinin paylaştığı içeriğin içine girildiğinde içeriği oluşturan kişinin bağlantısı ve takip et butonları olması gerekir.

11- google, facebook, twitter ile üye ol çalışmıyor sanırım beta aşamasından dolayı kapalı.

12-üye olmak isteyenlere girişte ilgi alanlarını sorularak seçilen alanların ağırlıkta olduğu bir site gösterimi sağlanabilir.

13-hepsinden önemlisi insanların buraya üye olup yazmaları için iyi bir reklam stratejisi izlemelisiniz.

Öncelikle üşenmeden bu kadar uzun detaylı tavsiyeler verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Beni inanılmaz mutlu ettiniz bu tavsiyeleriniz ile ve hepsine tek tek cevap vermek isterim.

# Gelen ilk izlenimler logonun vasat bir görüntüye sahip olduğu yönünde ve yapılacaklar listemizin ilk başına logonun değiştirilmesini ekledik bile.

#Büyük reklam olarak footerin üst kısmında yer alan kısımda büyük bir reklam mevcut ve bunu kaldırıyoruz. Dediğim gibi reklam yerleşimi konusunda oldukça sıkıntılar yaşıyoruz ve reklam alanlarının belirlenmesi için uzman birinden destek almayı planlıyoruz. Bu dediğiniz kısımdaki büyük reklam sanırım oldukça rahatsız edici düzeyde.

# Haklısınız bu konuda Anasayda'da yer alan içeriklerin gösterilmesi kısmı daha küçük ve sade olabilir.

# Bu aklımıza hiç gelmemişti ve çok mantıklı bir şey. Rastgele içerik getirilmesi konusunda mühendis arkadaşlarıma bunu ileticem uygun bir kısıma eklemelerini sağlıycam.

# Daha samimi ve içten bir ifade kullanılabilir diyorsunuz. Bunun için fikir alışverişi yapalım arkadaşlarla. Ararım seni her yerde güzelmiş :)

# Henüz beta aşamasında olduğumuz için belli başlı kategoriler ekledik. Eklenen kategorilerin birçoğunun bile dolması oldukça uzun zaman alacaktır diye düşünüyorum. Aslında header kısmına bir buton yardımı ile ya da farklı bir şekilde kategorilerin tamamının sıralanacağı şekilde bir çözüm bulabiliriz.

# O kısımları henüz hazırlama aşamasındayız. En kısa sürede hazırlamayı planlıyoruz. Yazım hatasını göremedim başlıktaki.

# Sanırım kullanıcıların profillerinde yazdıkları kategoriler eklenebilir. Sonuçta üye olan kullanıcılar belli başlı kategorilerde içerik ekleyeceklerdir.

# Elbette. Messenger tarzı kullanıcıların birbirlerine özel mesaj atabilecekleri bir sistem mevcut ve geliştiriliyor. Kullanıcılar birbirleri ile özel mesaj aracılığı ile görüşebilmekte fakat Beta aşamasında olduğumuz için bu fonksiyon kapalı durumda.

# İçeriği oluşturan kişinin oluşturduğu içeriğin hemen sağ kısmında kullanıcı adı, resmi, hakkında, sosyal medya hesapları ve bir adet taip et butonu bulunmakta zaten.

# Evet. Beta aşamasında olduğumuz için çoğu fonksiyon kapalı durumda. Bu fonksiyonlardan bir tanesi de sosyal medya hesaplar ile giriş.

# Bu çok güzel bir düşünce. Twitter ve pinterest te olduğu gibi ilgi alanları sorularak o ilgi alanlarına göre içerik gösterimi sağlanabilir. Bunu da mühendislerimize bildirmek üzere not alıyorum.

# İşte burası bizim en büyük sorunlarımızdan bir tanesi. Beta V3.5 kararlı sürüm ile üyelikleri açmayı planlıyoruz. Ardından içerik arttırılması için çalışmalar yapıcaz. İlk baştaki hedefimiz editörlerimizin içerik üretmesi konusunda olacak.

Çok teşekkürler tekrardan bu güzel tavsiyeleriniz için.
OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al