Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Beyin Fırtınası

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Yolculuğum için fikir ile destek olabilir misiniz? (Parasız dünya yolculuğu)

Okunmamış 03 Temmuz 2019, 16:46
murattat Adlı Üyenin Avatarı
TATOĞLU BİLİŞİM

Ad, Soyad: Mu... Ta...
Ticaret: 39, 100%
Öncelikle kimsenin fikrine gerek duymadan planlamayı yapmalısınız . Başkasının fikri ya da planına uyduğunuz da ya aksilikler ya da sürekliliği olmayacaktır . Para kazanmak İçin fiyat enstrüman çalabiliyorsan sesin de orta seviyeyse para kaynağın hazır.

Planını hazırla yola çık ve gezdiğin gittiğin yaşadığın her anıyı bir bloğa yaz video çek paylaş bunlarda eğer hikayen güzel olursa çok güzel kapılar açabilir .
thelcallmealpha bunu beğendi.
Okunmamış 03 Temmuz 2019, 16:52
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Meslek: E-Ticaret
Ad, Soyad: Pa... Ak...
Ticaret: 2, 100%
Alıntı:
thelcallmealpha Adlı Üyeden Alıntı
lastpavel dostum önce asya tarafına gideceğim, dediğin gibi her yerde tehlikeler var, bunları göze almak lazım yoksa yerimizden kıpırdayamayız. dediğin gibi gitmeden önce para biriktirmeye çalışacağım ancak o para 1 ay bile yetmeyecektir, biriktirdiğim parayı vize ödemeleri ve zor günler için ayırıp kullanmayacağım, bilgisayarımla uzaktan çalışıp dediğin gibi ayda 200 dolar civarı bir para kazansam bana yeter zaten, o parayla çok rahat geçinirim ben dünyanın her yerinde. varsa hepinizin fikirlerine açığım, ne yapabilirim, neyi nasıl yapabilirim, ne yaparsam yoldayken daha kolay olur vs gibi. Yorumun için teşekkürler.
asya ülkelerinni çoğu zaten vize istemiyor. Ben bir sene kaldım oralarda ülke ülke gezerek. en ucuz hostelde kalıp esnaf lokantalarında yemek yersen 200 dolar yeter. Ayrıca bir türk vardı ülke ülke gezip videolarını youtube yükleyip oradan gelir kazanıyodu onu yapablirsin. En kolay yapılacak iş.
Okunmamış 03 Temmuz 2019, 16:53
WM Aracı

Ad, Soyad: Oğ... Ka...
Ticaret: 0, 0%
murattat Değerli yorumun için çok teşekkür ederim.

Tabii ki başkasının planı ile yola çıkmam, bu dediğin gibi çok saçma bir hareket olurdu. Aslına tam olarak öyle de değil, ben planımı yaptım, bu yolculuğa öyle ya da böyle çıkacağım zaten ama yine de belki benim aklıma gelmeyen iş fikirleri gelirde şimdiden onları uygulamaya başlarım ve gittiğimde hazır bir sistemim olur, bilgisayardan çalışıp hiç yoktan bir kazanç kaynağı daha sağlarım düşüncesi ile sormak istedim. Ortalama 1 yıl içinde yollara düşmüş olacağım, bu süre zarfında gitmeden önce müzik eğitimi alacağım, iki bir şeyler çalıp kötü ya da iyi yeteneklerimle belki günlük ihtiyacımı karşılayabilirim. Çok sağ ol tekrar.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

1113x90

Bu Alana Reklam Ver

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Beyin Fırtınası