wmaraci reklam

Yurt Dışına Nasıl Satış Yapılır ? (E-İhracat)

3 Mesajlar 774 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

quqil quqil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Takı Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bu işin içinden bir türlü çıkamadım o yüzden yardımlarınızı bekliyorum.

Konuyu kısaca şöyle özetleyeyim;

Türkiye'den yurt dışına internet üzerinden satılabilecek belli başlı ürünler var örnek tekstil, ayakkabı vb.

Bende takı sektöründeyim ve tamamen kendi üretimim. Yurt içi e-ticaret yapıyorum hiç bir sorunum yok ama yurt dışında paypal kapalı olduğu için nasıl satış yapacağım hadi satışı yaptım nasıl ödeme alacağım hiç bir fikrim yok.

Amazon, etsy gibi sitelerde satış yapıp Türkiye'den kargolamak istiyorum. Ürün, kargo, vs. o işlemlerin hepsi tamam sadece oraya ürünlerimi yükledikten sonra nasıl ödeme alacağım o parayı Türkiye'ye nasıl sokacağım bunun hakkında bilgisi olan varsa destek rica ederim.

wmaraci
reklam

adnan358 adnan358 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, bende ödemeyi aştım kargolama gönderme, iletme problem bu konuyu nasıl geçtiniz acaba? ürün iadesi vs. nasıl yapıyorsunuz biraz bilgilendirir misiniz?
diema

kişi bu mesajı beğendi.

prehberi prehberi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek dijital pazarlama
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
MİKRO İHRACAT
Mal bedeli olarak 7500£ ve ürün ağırlığı 150 kg’yi aşmayan gönderilerin, hava taşımacılığı ile, gümrük müşavirliği hizmetine gerek kalmadan ETGB ile gönderilmesini sağlayan hizmettir.

NASIL BAŞLAYABİLİRSİNİZ
Soocommerce Web Yazılımları firmanıza özel; en az 5 yabancı dil ve 5 döviz kurundan ödeme alabileceğiniz, yurt dışı satış sitelerine entegre ihracat satış sitesini tasarla**** satışa başlamada ilk adımınızı atar.

MALİYETLENDİRME
E ihracat yapmak için ihracatçı birlikleri, herhangi bir kuruma kayıt vs gerek duyulmaz. Şirketimizden E-ihracat yazılımı ve hizmeti alan firmalar uluslararası satışa başlayabilir. Eticaret operasyonu yurtiçi satış ile benzerdir.

DEVLET DESTEKLERİ
Mikro ihracat geleneksel ihracattan, ihracat sürecindeki bürokrasinin azaltılması bakımından farklıdır. Devletin teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için herhangi bir dezavantaj oluşturmamaktadır.

Kaynak: http://www.ihracat.online/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al