wmaraci reklam

Haber sitesi açmak çok mu maliyetli?

7 Mesajlar 623 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Haber sitesi açmayı düşünüyorum ileride. Tek bir alanla ilgili genel olmayacak. Aşırı maliyetli bir şey olarak konuşuluyor hep. Bunun için ennn düşük maliyet ortalama ne kadar olur? Ajanslara baktım aylık 500-800 TL fiyat istiyorlar. O kadar param olsa zaten bununla niye uğraşayım. Tek bir alanla ilgili haberleri ücretsiz çekebileceğim sıkıntı olmayacak yerler var mı? İsim istemiyorum sadcee bu mümkün mü? Yada en düşük maliyetle ortalama ne kadara patlar bir haber sitesi?

Diğer konularda 100.000-200.000 gibi bütçelerle en iyi şey haber sitesi kurmak deniliyordu. Bu kadar aşırı bir bütçe mi geriyor?

wmaraci
reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Hosting domain tema. Haberleri kendi ekibiniz bulup yazacaksa( yillik ödemeler , ekip ödemeleri yillik ) : minimum 20 bin
Hosting tema domain , haber alma yerel olarak , editor ücreti : minimum 20 bin seviyelerindedir diye düşünüyorum , fakat gideriniz var diye geliriniz olmayacak değil, 20 bin harcayip bu işe giriyorsaniz en az 50 bin'de alirsiniz. Tamamen objektif ve kendi fikirlerim.

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Haber sitesi için yüksek bütçe terimi sadece şehir efsanesi.

Paranız yoksa sadece domain ve hostingle de haber sitesi kurulabilir.

Ajanslardan üyelik almak yerine büyük haber sitelerinin haberlerinin içeriğini alıp azıcık değiştirsen sorun olmaz.
aziztezcan147

kişi bu mesajı beğendi.

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
bulentking öyle oluyor mu hocam. Haber benim haberim diye uğraştırmasınlar. Büyük haber siteleri bu konuda açgözlüler. En küçük ihlalde uyarı filan yapmazlar direk mahkeme tazminat vb uğraştırirlar diye düşünüyorum. Ee onca avukata boşa mı maaş ödürüyoruz deyip yapıştırırlar davayı. Çok bilgi sahibi olup girmek gerekiyor bu konulara ama bütçe konusunda bilgim yok ev fiyatı ayırmak herkesin harcı değildir herhalde

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bulentking bulentking WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** L**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 91 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Onlar senin haber ajansına abone olup olmadığını bilmedikleri için sorun olmaz bence. Zaten içeriğide değiştireceksiniz.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Gözlerini ekrandan ayırmadan, haber sitelerini saniyelik takip edebilecek ve haberleri değiştirerek yazabilecek bir ekibiniz, bunları ücretsiz yapacak bir ekibiniz varsa... Bir host ve bir domainle işi bağlayabilirsiniz.

Tabi deneyebilirsiniz illaki tecrübe kazanırsınız, başlarda yerel bir haber sitesi açmanızı önerebilirim işiniz daha kolay olur.

Ya da bu fikrinizi geleceğe erteleyin.

Kutlu44 Kutlu44 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 75 / 27
  • Ticaret 17, (%100)
İlk aylar maddi beklenti içine girmeyecekseniz ve günlük 5-6 saat site ile ilgilenecekseniz hosting ve domain yeterli :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al