wmaraci reklam

Paypal Nakit Kredi Kartı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

8 Mesajlar 5.718 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fthmydn08 fthmydn08 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bugün elime ulaşan Paypal nakit kredi kartı ile ilgili görüşlerimi ve bazı önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle Paypal Nakit kartı kullanım yönü ile muhteşem bir kart fakat test aşamasında oluduğu için gereksiz kısıtlamalar olan bir karttır.

İlk olarak Paypal Nakit kartı nedir ve nerelerde kullanılır sorusunu cevaplamak istiyorum.

Paypal Nakit kartı normal kredi kartı gibi kullanıla bilen ve tüm dünyada geçerli olan bir kredi kartıdır. Avrupa ülkelerinde senelerdir kullanılan Paypal Nakit kartı TEB bankası ile birlikte yapılan çalışma sonucu yeni yıldı Türkiye'de de kullanıma başlamıştır. Paypal hesabınızda bulunan bakiyeyi anında nakit e çevirme ve alışverişleriniz de rahatça kullanabileceğiniz güvenilir bir kredi kartıdır.

TEB bankamatiklerinden 1 lira kullanım ücreti kesilerek Paypal hesabınızda ki parayı kolayca nakit olarak çekebilirsiniz. Ayrıca diğer bankalardan yapılan işlemlerde ise bankaya göre değişebilecek kesinti sonucunda hesabınızda bulunan miktarı rahatça kullanabilirsiniz.

Paypal Nakit Kartı Nerelerde Kullanabilirim?

MasterCard geçerli tüm iş yerlerinde de kartınızı sorunsuz bir şekilde kullanıma imkan tanıyor.

İnteraktif ortamda ve sokak da istediğiniz kullanabileceğiniz en güvenilir kart olarakta özetleyebiliriz.

Paypal Nakit Kartımı Nasıl Aktif Ederim?

PayPal Nakit kartınızı aldıktan sonra paypal.com/nakit adresine girerek "Kullanıma Aç" butonunu tıklayarak karşınıza gelecek bölümleri eksiksik ve doğru bir şekilde doldurduğunuzda dakikalar içinde PayPal Nakit kartınızı aktif hale getirebilirsiniz.

PayPal Nakit Kartınız Nasıl Alabilirim?

PayPal Nakit kartına sahip olmak çok basit. 2 şekilde kartınıza sahip olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. Yöntem: www.paypal.com/nakit adresine giriş yaparak "Paypal Nakit Kart Almak İstiyorum" butonunu tıklayarak gerekli kişisel bilgi ve adresi girip PayPal'a gönderdiğiniz takdirde 5 ile 7 gün arasında PTT Kargo ile kartınızı evinize kadar getiriyorlar.

2. Yöntem: Birçok yerde bulunan Paypal Nakit Kart satış noktalarından kartınızı hemen satın alarak kartınızı www.paypal.com/nakit adresinden kullanıma açmanız yeterli olacaktır. Satış noktalarını öğrenmek için www.paypal.com/nakit adresini ziyaret edebilirsiniz.

PayPal Nakit Kartı Ücreti Nedir?

PayPal Nakit Kredi kartını www.paypal.com/nakit adresinden sipariş verirseniz ücretsiz olarak kapınıza kadar getiriyorlar fakat ilk kullanımınız da 5 TL kart ücreti kesiyorlar. Fakat PayPal Nakit kartınızı satış şubelerinden almak isterseniz ücret nedir tam olarak bilmiyorum fakat kısa süre içinde bir satış noktasına gidip bu ücreti sizler için öğreneceğim.

PayPal Nakit Kartı Limitleri Nedir?

PayPal Nakit kartının en kötü yanı da limitlerdir. Bugün içinde PayPal yetkilileri ile yaptığım telefon görüşmesi sonucu edindiğim bilgiye göre PayPal Nakit kartı bu sene bir nevi test yılı olduğu için limitlendirmeler konulmuş ve bu kartın şuanda tek kötü yanı budur.

PayPal Nakit Kredi kartı limitleri:

Günlük 300 TL

Aylık 1.000 TL

Yıllık 2.000 TL

olarak belirlenmiş ve bu gerçekten de çok komik rakamlardır. İnternet üzerinden online satış yapan biri olarak PayPal hesabıma yatan miktarı 5-7 gün beklemeden nakit e çevirme hayalim bu konuşma sonucu suya düşmüş olarak görünüyor. Yaptığım konuşmada PayPal yetkililer 2014 senesi için bu fiyatlar belirlemiş olup değişmesi söz konusu olmadığını bildirdi. Fakat 2015 senesi ile birlikte hiçbir kısıtlama ve limit olmadan PayPal Nakit kartımızı istediğimiz şekilde ve daha yaygın olarak kullanabileceğimizin müjdesini de vermiş oldu.

PayPal Nakit Kartım Kaybolursa Ne Olur?

Paypal Nakit kartınızı PayPal hesabınız ile dakikalar içinde açtığınız gibi kaybolma, çalınma veya kullanıma kapatma isteğiniz üzerine yine PayPal hesabınız ile dakikalar içinde kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz.

Son olarak bugün elime geçen PayPal Nakit Kartımın birkaç görüntüsü ile yazımı sonlandırmak istiyorum. Resimlerin yanı sıra en kısa sürede bu konu hakkında bir video çekimi yaparak sizlerle paylaşmak istiyorum.

Hayatımızı kolaylaştırmak adına çıkarılan PayPal Nakit kartı 2015 senesi ile birlikte hayatımızın çoğunluğunu kapsayacak gibi görünüyor fakat her ne olursa olsun PayPal Nakit kartının bir Kredi Kartı olduğunu unutmayalım ve kullanırken her zaman dikkatli olalım.

Bilinçli Tüketici Olalım...

Kaynak 1 : Fatih Meydan

Kaynak 2 : Fatih Meydan

İster evde internetten, ister mağazadan... Seçim senin!

Kartını, web sitemiz üzerinden başvuru yoluyla ücretsiz kurye ile adresine isteyebilir ya da sana en yakın anlaşmalı mağazalardan satın alabilirsin.

Satış noktasında beklemek mi? Asla...

Kartını alırken ve kullanıma açarken uzun formlar doldurmana ve
beklemene gerek yok. Kartını hemen alabilir, web sitesi üzerinden
hızlıca kullanıma açarak alışverişe anında başlayabilirsin.

İstediğin an paran cebinde

PayPal Nakit kartındaki paranı, ihtiyacın olduğunda yurt içinde ve yurt dışında ki tüm ATM’lerden 7/24 çekebilirsin

Kartına özel Online Hizmetler parmaklarının ucunda...

Online Hizmetler ile 7/24 PayPal Nakit kartına ait birçok işlemi gerçekleştirebilirsin. Online hizmetlerden kart işlemlerinin detaylarını görebilir, kişisel bilgilerini değiştirebilir, yeni şifre talebinde bulunabilir, kartını geçici süreliğine kapatabilir ve tekrar kullanıma açabilirsin.

Kart Özellikleri Neler?

İnternette ve sokakta dünyanın dört bir yanından özgürce alışveriş yapabilirsin.
Kart Satış Noktalarından ve anlaşmalı ATM’lerden kartına para yükleyebilirsin.
İhtiyacın olduğunda, kartındaki paranı tüm ATM'lerden çekebilirsin.
Kartını bulamıyorsan istediğin zaman kullanıma geçici süreliğine kapayabilir, bulduğunda tekrar açabilirsin.
Online hizmetlerden kart şifreni ve adres bilgilerini değiştirebilir, paranı ve kalan bakiyeni öğrenebilirsin.
PayPal bakiyenle Online hizmetlerden kartına para yükleyebilirsin. +18
Kartını PayPal hesabına ekleyebilir, PayPal hesabın yoksa ücretsiz hesap açabilirsin. +18
Kartını PayPal hesabına ekleyebilir, PayPal hesabın yoksa ücretsiz hesap açabilirsin. +18
Ferrari birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
yani kısaca paypaldaki paranı kredi kartına vesilesi ile alıp kullanıyosun
paypalda para varsa kredi kartındada para vardır değilmi ?

Antocio Antocio Social Life Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Spor Editörü
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** L**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 88 / 34
  • Ticaret 21, (%100)
17 yaşındayim alabiliyormuşuz payby.me'den daha iyi oldu :D

www.hasanhuseyinlif.com

domaintescille domaintescille Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 451 / 50
  • Ticaret 12, (%83)
Benimde paypal Kartım geldi :) :)
Ama resim üzerinde reklam eksik olmamış :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fthmydn08 fthmydn08 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

cmcfilm adlı üyeden alıntı

yani kısaca paypaldaki paranı kredi kartına vesilesi ile alıp kullanıyosun
paypalda para varsa kredi kartındada para vardır değilmi ?

Paypal nakit kartınızı aldıktan sonra tek yapmanız gereken "https://www.paypal.com.tr/nakit/" adresinde sağ üst kısımda bulunan "Online Hizmetlere Giriş" seçeneğini tıklayarak kartınıza hesabınızdan para yatırın ve istediğiniz gibi kullanın. Bu sene test aşamasında olduğu için güvenlik üst seviyede Nakit kartı için 2. bir panel kullanmak zorundayız. 2015 yılı ile birlikte tek paypal hesabımızdan kart ve hesabımızı kontrol edebileceğiz.

PayPal Nakit paneli:

Ek Olarak:

domaintescille adlı üyeden alıntı

Benimde paypal Kartım geldi :) :)
Ama resim üzerinde reklam eksik olmamış :D

O yazıyı yazmak için hem internet üzerinden araştırma yaptım hemde daha kesin bilgi verebilmek için PayPal müşteri temsilcisi ile en az yarım saatlik konuma yaptım :) O kadarcık reklam da hakkım diye düşünüyorum hocam :)
servertrakya cmcfilm

kişi bu mesajı beğendi.

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
teşekkür edferiz kullanmayı düşünüyorum :)

Ferrari Ferrari Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri CTO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 22 / 13
  • Ticaret 8, (%75)
Anlatım gayet güzel ama içerik'de olan bir unsur suç iştirak ediyor demekki uyarı alıyorsunuz.

jrkral jrkral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Paypal nakit kart kredi karti değildir. Param kadar harcarsin sana extradan borç vermez!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al