wmaraci reklam

Siteme Upload Sistem gerekiyor (YENIYIM)

2 Mesajlar 568 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gndmn gndmn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fotografci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaslar,
burada yeni oldugum icin, konuyu hangi bölümde acmam gerektigini bilmiyorum o yüzden burdan sansimi denedim.

Benim Fotgrafcilik üzerine bir sitem var. Buna Upload sistemine ihtiyacim var. Yani müsteriler bizim üzerimizden albüm siparisi verdiklerinde, bir buton olcak siparis ver diye, müsterinin bir müsteri numarasi olcak benim belirledigim, ve müsteri bu numarayi giris yaptiginda binevi bir cam acilcak sayfanin üzerinde burda siparis verern müsterinin bende kayit yapmis oldugu bilgiler cikcak ve altinda da siparis anketi olcak yani örnegin hangi albüm modeli hangi seriden hangi ebatlarda vesayre. Bunun girisini yaptikdan sonra UPLOAD bölümü gelcek ve müsteri albüme gelcek fotograflari upload etcek. Ardindan siparisi ver butonuna tikladikdan sonra bir Mail gelcek ve bu mail icerisinde hangi müsteri oldugunu neler istedigini ve geriye kalan tüm bilgileri bir tabela seklinde yazcak. Ardindan ben upload edilen yerden dosyasini indircem albüm islemlerini tamamlayip müsteriye albümlerini yoliyacagim. Yalniz ödeme sistemi yapilmicak. Sirf dedigim gibi müsteri bilgileri ve fotograflar bana düsmesi gerekiyor ödemeyi mailden fatura olarak yolliyacagim.

Bu konuda bana yardimci olabilecek kisiler dönüs yapabilirse veya bu konuyu nerde acsam daha mantikli olabilcegini yorum olarak yazabilirseniz sevinirim.

Simdiden dönüs yapan arkadaslara tesekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Sıfırdan ücretli mi yaptırmak istiyorsunuz? Öyleyse özel mesaj gönderin, fiyat verelim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al