wmaraci reklam

Bu tarz sitelerin kazanç gelirleri nedir? Ve aklımda ki sorular?

16 Mesajlar 2.461 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sinirist Sinirist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek World
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, aklıma hep gelir ve sürekli kullandığım bir site var fullprogramlarindir diye ve buna benzer birçok site var. Bu siteler özel scriptle kurulmuş siteler sanırım. Bu tür siteler de %90 oranla hiç reklam görmüyorum bunlar neye göre kazanç sağlıyor merağımı giderirseniz sevinirim, Teşekkürler :)

Ek soru= Anlatmış olduğum sitelerde 2 yıl önce ki konunun link patlamış oluyor ve yorumlarda link yeniler misiniz? demelerinin ardından bu linki nasıl yenileyebiliyorlar?

Ek soru= Bu tür siteler içeriklerini nasıl bulup nasıl kullanıma hazır hale getiriyorlar?

Arkadaşlar aklımda ki sorularla biraz vaktinizi aldım şimdiden özür diler ve cevaplarınız için tekrardan teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Sahte indirme butonları var. Günümüz internet çağında çoğu kişi cahil ve daha google'da arama yapmayı bile bilmiyor.

Mediaget gibi sahte indirme butonları sayesinde aylık akıl almaz kazançlar elde ediyorlar. Adsense ve diğer saçma reklamlara bile gerek kalmıyor. Bu reklamları ne kadar kişinin indirdiğini ve ne kazançların döndüğünü bilseniz muhtemelen aklınız yerinden oynardı. Muhtemelen 1 aylık kazancı bir ev yada lamborghini almaya yeter. Ve kendimi örnek vermem gerekirse berbat bir websitem vardı ve günlük tekil hiti 90-100 civarıydı. Ama fake download reklamlarından aylık 300 tl para alıyordum. Bu bahsettiğiniz fullprogramlar indir denen sitenin kazandığı parayı sadece bir hayal edin? Günlük tekil hitini tahmin edin ve benim 1 aylık kazancımla matematiksel hesaplama yaparak sonucu bulun.

Not: Turbobit gibi indirme sitelerindeki kazançlarınıda unuttuk. Onuda sayın.

• Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek World
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Dijital aleme yatırım yapmak istiyorum, ufak tefek bitcoin alıyorum sadece ama aklım hala böyle bir website veyahut google playe sunabileceğim bir program veya oyun ama nerden başlayacağımı bilemiyorum. Ama dediğiniz gibiyse bu siteler için biraz bilgiye ve biraz yatırıma ihtiyaç var sanırım.

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Eğer hedefin bu tarz siteler açmaksa çok fazla bilgi birikiminiz ve sermayeniz yani bütçeniz olmadığı için bu kategoride yerinde sayan çok ufak ve küçük bir site olarak kalırsınız. İnanılmaz rekabet ve rakip olan bir sektör çünkü. Başarı oranı neredeyse %10 diyebiliriz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek World
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Bu hedef malesef bana yüksek gelir, çünkü içerik takibi - link yenileme - yorum takibiydi vs beni zaten aşar. Ama hep merak etmişimdir :)

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Özel script kullanmıyorlar, Ecceplus adında bir wordpress teması kullanıyorlar. Satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: https://felixthemes.com/temalar/ecceplus-profesyonel-wordpress-temasi

Site de 2 adet reklam gördüm. İçerik sayfalarının en altında ve en üstünde. Sahte indirme butonu reklam türünü kullanıyorlar. Reklam aldıkları firma: https://www.indirads.org/

Çok fazla kazandıklarını zannetmiyorum. Türk hitine pek bir para vermiyorlar. Eğer amerika ya da kanada gibi ülkerlerden ziyaretçi almış olsalardı, o zaman işin rengi değişirdi.

Yorumlar editör onayından geçiyor. Bu da yorumların tek tek okunup kontrol edildiği anlamına geliyor. Yani evet patlak linkleri yeniliyorlar. Ayrıca bu tür site yöneticileri dosyalar için sınırsız drive hesapları kullandıklarını düşünüyorum. Dosyaları hard disklere yükleyip yedek almaya kalksalar altından kalkamazlar.

Bu tür siteler içerikleri bulmuyorlar. Tersine mühendislik alanında uzmanlar. Programları kırıp halka sunuyorlar. Tersine mühendislik; Assembly, c, c#, c++ gibi dillere hakim olmayı ve ollydbg ve benzeri gibi araçları kullanmayı bilmeyi gerektirir.

Fullprogramlarindir sitesinin kendi içeriğini oluşturduğunu düşünerek bunu yazdım. Yabancı indirme sitelerinden indirip kendi sitelerinde kullanıma sunuyor olabilirler.
RootFRM fuzzbunch

kişi bu mesajı beğendi.

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Sinirist adlı üyeden alıntı

Bu hedef malesef bana yüksek gelir, çünkü içerik takibi - link yenileme - yorum takibiydi vs beni zaten aşar. Ama hep merak etmişimdir :)

Bir üstteki yorum hepsini açıklıyor tabi ki ama alternatif olarak link yenileme işlemi pek zor değil açıkcası up down izni olan bir sanal sunucu ile de basit bir şekilde yenileme işlemi sağlayabilirsin depolama yerine dış kaynaklardan temin edildiğini düşünüyorum açıkcası ilgili siteyi bende kullandım ve bazı rar arşivleri içerisinde farklı sitelerin notlarını gördüm.

Bugüne kadar hep ileri denedik.

• Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek World
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Blog adlı üyeden alıntı

Özel script kullanmıyorlar, Ecceplus adında bir wordpress teması kullanıyorlar. Satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: https://felixthemes.com/temalar/ecceplus-profesyonel-wordpress-temasi

Site de 2 adet reklam gördüm. İçerik sayfalarının en altında ve en üstünde. Sahte indirme butonu reklam türünü kullanıyorlar. Reklam aldıkları firma: https://www.indirads.org/

Çok fazla kazandıklarını zannetmiyorum. Türk hitine pek bir para vermiyorlar. Eğer amerika ya da kanada gibi ülkerlerden ziyaretçi almış olsalardı, o zaman işin rengi değişirdi.

Yorumlar editör onayından geçiyor. Bu da yorumların tek tek okunup kontrol edildiği anlamına geliyor. Yani evet patlak linkleri yeniliyorlar. Ayrıca bu tür site yöneticileri dosyalar için sınırsız drive hesapları kullandıklarını düşünüyorum. Dosyaları hard disklere yükleyip yedek almaya kalksalar altından kalkamazlar.

Bu tür siteler içerikleri bulmuyorlar. Tersine mühendislik alanında uzmanlar. Programları kırıp halka sunuyorlar. Tersine mühendislik; Assembly, c, c#, c++ gibi dillere hakim olmayı ve ollydbg ve benzeri gibi araçları kullanmayı bilmeyi gerektirir.

Fullprogramlarindir sitesinin kendi içeriğini oluşturduğunu düşünerek bunu yazdım. Yabancı indirme sitelerinden indirip kendi sitelerinde kullanıma sunuyor olabilirler.

Teşekkür ederim beni aydınlandırdığın için gayet açıklayıcı bir yazı olmuş.
ATLAS2016 Blog

kişi bu mesajı beğendi.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
1k hite bundan 5 6 sene önce 30tl veriyordu bu tip indirme siteleri bir aylık gelir ile ev araba lamb fazla olmuş ama 6 7k gelir elde ettikleri kesindir

https://www.ozgurblog.net/

• Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek World
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Vay be 6-7bin yine iyi para ama 3/1 i masraflarına gidiyodur :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al